bugün

Son 10 yılda kürt olmuştur.
ADAM MINYATURLERINDE HAFIF CEKIK GOZLU TAVSIR EDILMIS. NE KURDU AMK.
neredeyse bin yıl önce yaşamış adam kürt olsa ne olacak türk olsa ne olacak arap olsa ne olacak ben de bunu anlamıyorum he.
şuraya bi "derdinizi sikeyim" butonu yaptırmak şart oldu.
Vikipedi kürt diyor. Akıl hayal almaz.

Kardesinin adi turhan olan biri niye ve nasil kürt olsun lan...
Sen ki kırarak son ehli salibin salvetini
Şarkın en sevgili sultani Selahaddin'i

Dizelerinde bahsi geçen büyük komutan.
şu anki durumu görse ışid'den girer pkk'dan çıkar, en son da tayyip'i sallandırırdı.
Yaygın görüş, kürt olduğu yönündedir. Eyyubi devletinin kurucusu büyük komutan.
trt'ye göre, kürt bir lider. trt diyorum bakın trt. bazı ç... bozma f... k...'lerine yavşayacak diye hükûmet, milli değerleri hiçe sayıyor resmen. bir değil iki değil üç değil. allah'ın laneti üzerinize olsun.

not: kudüs'ü tekrar islam toprağı yapan büyük lider.

ekleme: hala kürt diyorlar amk çıldıracağım. lan tarihte yaygın görüş mü olur? bence, sence mi olur? getir kanıt konuşalım.
türktür.
Kürttür.
herkesin islami isim taşıdığı bir dönemde kardeşinin adı turanşah olan lider.

takdir yüce türk milletinin.
1138, Tikrit'de doğmuş; 4 Mart 1193, Şam'da ölmüş ve aynı zamanda Eyyubi hanedanlığı kurmuş olan hükümdar.
2 Ekim 1187'de Kudüs fatihi olmuştur. ırki özellik olarak ise Kürttür.

Edit: bir şeyi yanlış yazmışım aslında babası kürt annesi türktür ama soy kavramı çoğunlukla babadan değerlendirdirildiği için öyle yazdım.
müslümandır.
pkk'lı israil uşakları veya laikçi faşolar müslüman olmadıkları için iki tarafın da sahipleneceği bir durum yoktur.
müslümandır.
kardeşleri turhan, börü, tuğtekin gibi adlar taşıyan adam. niye berfu, xerdan değil de börü ve turhan?

ekleme: tuğtekin'i unutmuşuz.
kürt diyenlerin, selçuklusundan tut osmanlısını kadar kimsenin türk ismi taşımadığı dönemde kardeşlerinin adlarının neden turanşah, yok böri falan olduğunu açıklamasını istediğim adam.

hele anlat heval neden ?
Selahaddin eyyubi aslen yemen araplarındandır. Zamanla göç ederler ve önce kürtlerle sonra türklerle yaşarlar. Tabi bu olay 100-200 yıllik falan değil 500-600 yıl içinde gerçekleşmiş. Gerçek adım yusuf tur.

Wiki de böyle yazıyor ama kardeşlerinin adına bakınca iş değişiyor.
Neticesinde baştan aşağı Türk adetlerine göre kurulmuş, o Sulta ile yönetilmiş ve dolayısıyla tüm dünya tarihçileri tarafından Türk devleti olduğu kabul edilen eyyubiler in sultanıdır.

Zaten Türk olmadığı kesinleşse bile, Kürtlerden değil; Araplardan olduğu anlaşılır.

Kardeşlerinin Türk isimleri almış olması da ayrı bi muamma tabi.
kardeşinin adı tuğtekin, turan şah ve böri olan kürt.
hem de tüm müslümanların islami isim taşıdığı dönemde.

aman tanrım didim.
Dünyanın en başarılı kürt komutanlarından biridir. Hoşgörüsü ve haçlılara kazandığı başarılar ile bilinir.

Kültürlerdeki paslaşma olayının irdelenmesi gerektiğini söylenmek istenilen komutandır.
(bkz: benim kardeşimin adı da turan)
Ne yani türkçe isim alamaz mı kardeşler?
tabi türk devletlerinin başındakiler islami- farsi isim alırken tuğtekin gibi bi isim alır mk.

tam heval kafası.
kendisini çocukluktan büyütüp yetiştirip, yanına asker verip sefere gönderen nurettin zengi'ye savaş açıp kendisi devlet kurduktan sonra, onu büyütmüş nurettin zengi'nin karısını karısı olarak aldığına göre, iddia edildiği üzere kürt olması muhtemeldir.
konuştuğu tek dil arapça olan islam komutanı. kürtlüğü muamma.

daha ötesi yok işte arap ulan adam.
Askeri stratejileri, devlet teskilatmasi, ordu düzeni hakkında bir şey bilmeyen hevalciklerce yine kürt ilan edilen büyük lider.
en büyük kürt komutanlar sıralamasında yaşadığı tarih olarak selahaddin eyyubi 3. sırada 1. sırada iskender vardır. 2. sırada napoleon 4. sırada ise general patton.

http://forum.memurlar.net/konu/731163/

iskandinav ülkeleri yarra yedi muğaahahahohohaoğaaa!!!
NEDENSE MiNYATURLERDE ORTASYADAN GELEN TURKLER GIBI GOZLERI CEKIK CIZILMSITIR. SIZDEMI ORTA ASYADAN GELDINIZ AMK! HANI 5000 YILDIR BURDAYDINIZ!
güncel Önemli Başlıklar