1. 1.
  daha iki saat olmadan 400.000 izlenme bandına yaklaşmış olan videodur. yine çok önemli iddia ve tespitler var ancak herkesin bildiği hırsızlıkların haricinde iddiaların en önemlisi süleyman soylu'nun amerika ve türkiye tarafından aranan bir kişiyi içişleri bakanlığına çağırdığı ve ülkeden kaçmasını söylediği iddiası. saat ve tarih vererek sunduğu bu iddianın kanıtlarının da olduğunu söyledi. peki temiz sülü bu sefer yine zeytinyağı gibi üste çıkar mı? bence çıkar...
  1 -2 ... manyak olmaya karar verdim
 2. 2.
  Bize ne banttan,elinde kanıt varmı yok üfürüyor,dediklerinin bir kısmı doğru bile olsa muteber bilgi ve belge yoksa çöptür.kılıçtarda bir ara man adasıyla ilgili elinde sahte evrak sallayıp duruyordu,mahkemede tazminata mahkum olunca susup oturdu.
  1 -9 ... kalahari 1
 3. 3.
  Henüz son videosunu izlemedim. Bakalım yine kimlere giydirmiş göreceğiz. Bugün izlemeliyim.
  1 -1 ... abuzer atakan
 4. 4.
  dinlemedim ama akabeyi gene eleğe çevirecektir.

  ota bota

  öhö hööööööyyyytttt çeken herif

  gene kuyruğunu kıstırmış anlaşılan.
  4 -3 ... seref zazaoglu ve sikender beg
 5. 5.
  Guzel iddialar var.
  Belediyelerin soyulması
  Taşeron sistemi.
  Ziraat bankasından alınan kredinin ödenmemesi.
  Seçimlerde dagitilan kahvenin nerden geldigi
  Aylık 10bin dolar degilde ara ara daha fazla odeme yaptigina dair.
  Bazı yargı ve emniyet mensublarinin aranan kisinin otelinde kaldigi
  Bazı derneklerin devleti nasıl soydugu gibi onlarca iddia.
  7 -1 ... venusde mahalle muhtari
 6. 6.
  diğer 8 videoda olduğu gibi içeriği boş beleş videolardan biridir. ulan rte yi indirmek için bi amuda kalkmadığınız kalmıştı onuda yaptınız lakin adam çivi çaktı çiviiii gitmiyor gitmeyecekte arkasında bizzzz varızzzz bizzzz..
  2 -13 ... frank lucas
 7. 7.
  iddialar var lakin net değil. anlatıyor ama askıda kalıyor anlattıkları. söylüyor, herkes anlasın bekliyor. varsa yanlış olan birşey bunu isim isim ortaya atması gerek.
  nacizane anladığım şu ki sedat peker in ipi çekildi. sedat peker de gözden çıkardı lakin yine de belli bir üslupta, belli çizgileri geçmeden konuşuyor. bu da konuşturuluyor algısını doğuruyor. şu bile aklıma geldi. recep tayyip erdoğan yalnız bırakıldı. bu net. acaba diyorum. bu sn. cumhurbaşkanının bir kurgusu mu?
  1 -5 ... solaref
 8. 8.
  reis gene içlerinden geçiyor, tamaaamm.
  4 ... anti sosyal
 9. 9.
  Benim teorim şu; danışıklı dövüş. Senaryo şu ki, Erdoğanın yakın çevresi çamura batmış, Erdoğan bunlardan habersiz mağdur olmuş ve 2023 de halktan destek bekleyip tertemiz seçime girecek.
  3 -1 ... sakinsaki
 10. 10.
  içi boş mesnetsiz iddialardır.. gerçekten çok yazık..
  -2 ... frank lucas