bugün

Yılların yamuk bacaklı Sedası parayı bulunca ilk bacaklarını yaptırdı. Çok kıskanıyorum ben de istiyorum.
göz kapaklarını kullanmayan kadın.
Şu an itibariyle 83 de 19 yaşındaydım 1964 doğumluyum diyerek yuhhhhhhhhhhh çekmeme sebep olan kadındır. evde zap yapıp komediye rastlamak mümkünmüş .[http:// http://tr.wikipedia.org/wiki/Seda_Sayan]
7 kocalı hürmüzün kankisi.
bülent ersoy ile birlikte genç erkek kaçakçılığı yapan sarışın bayan.
görsel
bir zamanlar türkiye'nin en güvenilir insanı seçilmişti. düşünebiliyor musunuz, kendisi için en fazla "sanatçı" denebilirken, bu ülkede siyasetçilere, meşhur doktorlara ya da hakimlere değil de ona güven duyulmuştur.

merak ettirir; türk halkı nereye gidiyor?
zayıflık kompleksi olan sunucu kişisi.
her gelen konuğa zayıfsın lafını söyletiyor efenim. artık yeterdir.
dişlerini dudaklarının üstüne çaktırırsa burnuyla yarışan dudaklarının bir nebze kamufle olacağını düşündüğüm tavşan kardeş.* *
tesadüfen gördüğüm dünkü programında doğdum yılınızın son iki rakamıyla yaşınızı topladığınızda 111 çıkıyor.herkeste böyle oluyor demiştir.zekasıyla büyülemiştir!
suratındaki ifade hiç değişmeyen kadın. gülüyor mu? üzülüyor mu? belli değil hep aynı şaşkın ifade. botokstan mı neym?
(bkz: sabah sabah makyajsız seda sayan)
oğluna 700 bin tl değerinde 2.el lamborghini gallardo alan insan. ne analar be. bizimkisi 50 cl'lik kutu bira almış değil.
adını duyduğumda ilk aklıma gelen cümlesi..
'anammm hepinizi kokulu kokulu öpüyorumm ' ..
türkiye de pop müziğin kraliçesi olduğunu iddia eden nihat doğan'ın eski manitasıdır.
nikah masasını, yemek masası gibi kullanan kadın.
nihata kefil olan ve bu nedenle survivor'da nihatın kazanması için dua eden sanatçı.
konukların sözünü kestikçe, insanı gerdikçe geren şarkıcı.

+yani aslında bu gibi şeyler çok, değil mi efendim?
-tabiki...
+nasıl olur da yaparlar?
-şimdi şöyle...
+bir de bu gibi durumlarda aileye de büyük önem düşüyor, değil mi?
-evet.
survivor bitince kahraman nihatı nikah masasına oturtacak hatun.
bacıımmmm diye konuşan ünlü.
erman toroğlu'na dangalak dedigi için erman t ile davalık olan sunucumsu.rastgele programını izledim kadın dangalagı öyle bir çeviriyor ki gözlerime inanamadım.

" evet burda tarkan'a agır şeyler söylüyor hülya avşar. eşek oglu eşek ve dangalak diyor. dangalak demişken biliyorsunuz dangalak tdk'ya göre çok konuşan gereksiz konuşan insan demek. aklıma gelmişken söyliyeyim erman toroğlu'na dangalak dedim adam beni dava etti. iyi de dangalak kötü bişey degil ki, boş konuşan insan demek ben yargıca söylicem zaten ne demek oldugunu. "

nasıl çevirdi allah aşkına inanamadım.
gereksiz insandır.
dangalaktır.

edit : (bkz: #11870908)
aklıma gelmedi ama puskevit'inde dedigi gibi madem dangalaklık boş konuşmaksa kendisi dangalak'ın alasıdır. hadi bakalım dava açsın, o kazanırsa yine kendisi kaybedecek.
ekranların fenomeni.
kimi zaman bir doktor, kimi zaman bir bakan, kimi zaman bir müftü, kimi zaman bir herbalist ve daha nice şey olur kendileri.
kadınların bacısıdır. türkiyenin en güvenilir insanıdır.