bugün

entry'ler (659)

emrah serbes

--spoiler--
Ne zaman berbat bir birahanenin önünden geçsek koluma giriyor, gel şurada oturalım diye ısrar ediyor. istemiyorum, işim gücüm var diyorum ama dinlemiyor, kolumdan çekiyor. Paldır küldür giriyoruz içeri, iki bira söylüyorum mecburen. Ben içmeyeyim sağ ol diyor. içmeyeceksen niye getirdin beni buraya diyorum. Lütfen garsonun önünde tartışmayalım diyor. Kafayı bulunca cep telefonumu elimden alıyor, kimseyi arama böyle güzel diyor. Nefret ediyorum yalnız ve sarhoş olmaktan. Hiç kimse yalnızken tam anlamıyla sarhoş olamaz, şahit gerekir sarhoşluk için. O zaman gel onu arayalım diyor. Benim hiç gururum yok mu, nasıl istersin böyle bir şeyi benden diyorum. Seni sevmeyen birini sarhoşken arayamazsın. Seni sevmeyen birini gece yarısından sonra arayamazsın. Seni sevmeyen birini öğleden sonra bile arayamazsın. Belki akşamüstü mesaj çekersin. Olsun yine de arayalım diye tutturuyor. Olmaz diyorum. Herkesin içinde çocuk gibi ağlamaya başlıyor. Ağzını kapatıyorum. Elimi ısırıyor. Şişeyle vuruyorum kafasına o zaman. Küsüp gidiyor. Birkaç gün gözükmüyor ortalıkta. Sonra ansızın çıkıp geliyor yine, hiçbir şey olmamış gibi sarılıyoruz.
--spoiler--

yazarların saç uzatınca saçlarının alacağı hal

takım elbise giyince Kubat olmaları kaçınılmazdır.

arthur rimbaud

Mavi yaz akşamları, patikalarda, dalgın,
Gideceğim sürtüne sürtüne buğdaylara.
Ayaklarımda ıslaklığı küçük otların
Yıkasın, bırakacağım başımı rüzgara.

Ne bir şey düşünecek, ne bir laf edeceğim;
Ama sonsuz bir sevgi dolduracak içimi;
Göçebeler gibi uzaklara gideceğim;
Mes’ut sanki yanımda bir kadın varmış gibi.

az kişinin bildiği süper gruplar

(bkz: empyrium) (bkz: midlake)

erkeklerin korkuları

ben düğünümde arkadaşlarımın, gelinin arkadaşlarını sikmesinden çok korkuyorum.

yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim diyen insan

ilişkiyi bitirirken aynı cümlenin başına ben seninle getirir.

+Ha tamam o zaman ya, ayrılabiliriz, pişman değilsen eyv. denmeli ve acilen uzaklaşılmalıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

keşke tüm eski sevgililerim bu gece geri gelse, hepsiyle yeniden tanışsam bu gece, o en güzel flört dönemlerini ibnece özlüyorum, çünkü flört seksten bile daha güzel, hiç birine o attığım şarkıları atmasam, bana attıkları şarkıları dinlemesem, kimsede kimse gibi heyecanlanmasam, ya da aptal olsam 18inde nişanlandığım o kız karım olsa seneye falan, o kadar aptal olsam. gerçi şimdi de aptalım ama olsun artık herkes başka birini anlatıyo bana şarkılarla, tertemiz güzel bişeye başlarken zorlanıyorum. Olm o niye öyle oldu ya diye üzülüyorum, çok üzülüyorum, Tayyip Erdoğan kibri ile olaya yaklaşıp, giden kendi kaybeder diyemiyorum, hep aklım onlarda, her birini stalklıyorum, konuşabildiklerime hal hatır soruyorum, benden mutlular mı acaba, puh orospu çocukları, ben çok mutsuzum, herkes benden mutlu, kimi sevdiysem benden mutlu, ya da mutlu görünme konusunda çok başarılılar, puh orospu çocukları, ya göründüğünüz gibi olun, ya da benim olun,ya da aklıma gelmeyin, son ihtimal ananızı sikeyim, puh orospu çocukları.

sözlük yazarlarının itirafları

ne bileyim ya napsam olmıcak herhalde, bi yerden sonra insan her şeye olan inancını kaybediyo herhalde, gerçekten ne sikime yaşıyorum diyo. Tam bi boka yaradığımı düşünürken arpa boyu bile yol kat edememişim meğerse, hep boşa kürek çekmişim, çok uğraştım aslında, bana değer verdiğini düşündüğüm insanlara elimden geldiğince değer verdim, tüm sınırlarımı zorladım, hep dişimi sıktım, bazen sıkamadım affettiler, geçti gitti. sonra daha çok değer verdim sonra daha büyük hüsran. nası olacak nolacak bilmiyorum, galiba hayatın sırrı bu, tam iyiyim ben derken yarrağı yiyosun, bu sayede bişilerin peşinde koşuyosun, çok koştum, ama gerçekten çok yoruldum, yoğunluğumu bi tarafa veremiyorum. tam dengeyi kurdum derken tepetaklak oluyorum, bu yüzden bişileri yoluna koymam lazım. buna şahıslardan başlamak istedim, çok istedim, en azından onlar olsaydı çok mutlu olurdum, oldum da sonra geçti, gitti, şimdi bitti. Gerçekten herkes için elimden geleni yaptım, tüm sevdiklerim için, ama napsam olmuyo işte.
Ama böyle olması gerekiyo, ben lisedeyken hayali sigaradan bıyıkları sigaradan sararıp kendi kendine yalnız rakı içen biri olmak istiyodum, biraz erken gerçekleşti hayallerim, meğersem çok bok bişiymiş, bunu tattım, kalsın artık istemiyorum, yeter. gerçekten yeter, dayanamıyorum, gücüm tükeniyo, gerçekten sonu ne bilmiyorum ama artık dayanamıyorum.
Biliyorum aslında bu yaşadıklarım koca bir hiç, ilerde gülüp geçicem falan he o zaman da daha sonra yaşayacaklarım beni çok korkutuyo. Allah insanlara kaldıramayacağından fazla yük veriyo işte.
zaten ben de her zamanki gibi ne istediğimi anlatamadım, aman sürüklenirken geçiyo zaten, zaten düşünmemenin nasıl gerçekleştiğini fark edersem belki de o zaman bişilerin peşinden koşmamayı öğrenirim. eyvolle.
http://www.youtube.com/watch?v=g3O4dmL4-44

bunu da nasıl hissettirdiğini unutmamak için yazdım, ben unutuyorum, zor unutuyorum ama unuttuğum zaman hatırlamıyorum, sanki hep çok mutluymuşum gibi oluyo, eskiye takılı kalmamak için yazdım. unutmamak için. şu an nası hissettiğimi unutmamak için.

mendilimde kan sesleri

Edip Cansever'in en iyi şiiridir.

recep tayyip erdoğan

kendisine çok kızılmaması gereken başbakan. ben de emine erdoğan ile evli olsaydım ben de seksi yasaklardım.

jamaica gold

içmeyin, yalvarırım içmeyin. alkol için ot için bali çekin tiner çekin, ama bunu içmeyin. kendimi aşağı atmamak için yatağın altına girdim. hadi içtiniz diyelim mutlaka sizi kontrol edecek birileri olsun kafası ayık olan. ama bu kendi içinizdeki o beyninizin patlayacağı hissine etki etmiyo, lütfen içmeyin.

ben bu yazıyı sana yazdım

saklana gizlene kendime yazmıyorum. kusuruma bakma. biraz doluyum. ergenim sonuçta. hep beni böyle tanıttın herhalde insanlara? ya da ben öyle gösterdim kendimi ne bileyim.
kuran kitap adriana lima beyza annem babam en yakın arkadaşlarım çarpsın ve ölsün ki seni sevmiyorum. ondan bi arınıp oku bunu. ben de her şeyi düşünürken seninle mutlu olamamamın üzüntüsünü bir kenara bırakıp yazıyorum bunu.
lan biz hani birbirimizi çok iyi anlıyoduk? ne ara benim yaptığım şeyler ergenlik oldu? konuştuklarımızı yaşadıklarımızı kimse anlamayacak diyoduk en son? ben seni yaptıklarımla mutlu ederken sen bana ergen diyenlere layık oldukları cevabı veremedin mi? insanlar bana birader kusura bakma da bu kadarı orospuluk dedi diye aynı sofrayı paylaştığım insanlarla kavga ettim ben. ha pardon ergenlik di mi? bu da ergenlik. ergenim kabul. yalancı değilim. sahte değilim. halden anlarım. arkandan konuşmam konuşturtmam ama ergenim. başkaları senin huyuna gider arkandan konuşur, kızarıp bozarır, çok olgunca hareket ya bravo, onlar dost. onlar sikimde değil, biliyosun onlarla birlikte olma sebebim sensin ve mecburiyetim. belki de mecburiyetimiz. belki bana da mecbursun ne bileiym. hepsi olgun kodumun iki yüzlülerinin. ama ben ergenim. eğer olgunluk onların yaşadığı gibi bişiyse salın beni karışmayın da ergen kalayım. derste bağıra bağıra konuşayım. benim arkadaşlıklarım garip oldu. hani tüm güzel kızların iyi anlaştığı top tipli erkek vardı ya. meriç işte o bendim. hiç biri bana bunların yaptığını yapmadı. delikanlı gibi tartıştık siktir olduk gittik. daha dün ömerle konuştuk bunu. ben biriyle iyi anlaşıyosam ona amına koyum da derim, saçmalama siktimin salağı otur oturduğun yerde de derim. gerisi teferruat. bana göre yanlış olduğu yerde yanlış derim. ensen yanlış mesela onu bi al. neyse bak ben harika dersler çıkardım kendime. belki ben de böyle böyle ergenlikten çıkar onlar gibi birer yetişkin olurum. Sahteliği öğrenirim. yetinmemeyi öğrenirim. öff sefqilim yoq ya bn çk ylnzm derim. ya da öff sfqlmden daha iyisini blablck mym bnce blamam yaa :( aman yalnız kalmayayım derim. bu yavşaklık üçgeninde yaşarım belki. öyle çok derinden beddua etmem. sana ettiğim en büyük beddua umarım benim yaşadıklarımı yaşamazsın idi mesela. çok küçükken ufacık ellerimi açıp inşallah bugün misafir gelir de annemle babam kavga etmez diye dua ederdim. o zaman çok inanırdım aklım ermezdi. şimdi de çok inanıyorum bu sefer başka çarem yok. hani ayetlerde sana sığınırım diyo ya. işte allah'a sığınıyorum. aslında bi bok yaptığım da yok. sığınan insan aciz, çaresiz insan bence. bi süre sığınıyo sonra layn ben harikayım diyo sonra allah ona bi koyuyo, ne bileyim böyle düşünmek istiyorum işte. heh allah'a karşı böyle samimi duygular beslerken onlara edebileceğim en tatlı beddua beni bir gün anlayın başka bir sikim istemiyorum. fanı olduğunuz ünlülerden arının da beni anlayın. bakıp iç çektiğiniz kaslı, yakışıklı elemanlardan arının da beni anlayın. kalabalığınızın farkına varın da beni anlayın. ( sen de farkına var bunun. ) neyse seninle konuşmaktan kaçtığım için oturup konuşmaktan kaçıyosun herhalde. çoğu yerde haklısın. eyvolle. bunun haberini verme de onlara daha da bişi istemiyom sanırım.

senden ricam olacak, bundan onlara bahsetme okuma.

ben bu yazıyı sile yazdım

Adı sil olan insanlara yazılabilecek yazılardır.

mavi jojoba tanesi

başına ''cennete düşen ilk'' eklediğimizde herhangi bir isim anlamına gelebilecek sözcük grubudur.
örnek:
-Aaa ne güzel ismin var anlamı ne?
+Cennete düşen ilk jojoba tanesi.

windows vista

bi de sağlıklı ürün anahtarı bulmak öyle zordur ki adamı çileden çıkartır. sonrasında sikerim vistasını yeaağ diyip 7ye koşa koşa dönersiniz. dilerim o ürün anahtarını aramak zorunda kalmassınız. rapidshare'a giremeden download linki aramassınız. bilgisayarın başında sinirden 1 paket sigara içmessiniz. yapmayın sakın.

ben bu şarkıyı sana armağan ettim

http://www.youtube.com/watch?v=o9EaKY8lBFw

uyanınca pipinin kalkık olması

görsel

evdekilerden gizlemek için türlü şekillere girilmesine sebep olan durum.

uyurken konuşan insan

insanın en tatlı hali.

ebe koylu kizi

kesin bana aşık...

____________konu kilit _____________

zaten o daha az severse kırılırım...

yatağın üzerinde bulunan döner bıçağı

babası dönerci olan kızın yadırgamaması gereken bıçaktır.