bugün

eğitim ortalaması ilkokul dört olan bir ülkede sultanıdr kendisi.
tey tey.
(bkz: varoşların prensesi) *
ya o değilde aslında oda artık bizim çocukluğumuzun kültü oldu lan. yaşlanıyoruz lan.

artık çocuklarımıza çıkıp " lan bir seda abla vardı, tüm kenar mahalle insanlarına beyaz eşya verirdi beleşe, şimdi öyle insanlar yok çocuğum" diyeceğiz.

(bkz: verdim gittttttttttttttttti bacıııııııııııım)
Evlenip boşanma rekortmeni olan şarkıcımız.
hödö hödö hödö kişisi.
bu gün güvenilir kaynaklardan aldğımız habere göre yavuklusundan ayrılmıs hatun.
(bkz: the end)
(bkz: yetişşş bacımmmm)
Sabahların sultanı lakaplı bir aktrisimizdir.
nihat doğanın bitanesidir. hatta bitanesinden bitanesine şarkısını seda sayana yazmıştır.
koyu renk saçın kendisine daha çok yakıştığını farkında olmayan sarı saçlı bayan .

http://galeri.uludagsozluk.com/r/seda-sayan-103150/
ömer çelakılın aklını çelmeye çalışan koca azmanı.
bir keresinde oğlu oğulcan enginin sevda demirelle görüntülenmesinden sonra sorulan soruya sevda oğluma ablalık yapıyor demiştir nasıl bir ablalık olduğunu tahmin edebiliyoruz.
tüm programını ibrahim tatlıses'e ayıran ve vurulması olayında biraz magazinleştiren kişi.
önce defne, sonra tatlıses, bir malzeme bulduğu zaman bunu iyi değerlendiren kişi.
tam anlamıyla türkiyenin en büyük soytarısıdır. artık yapmacıklığı falan o kadar belli ki illallah dedirtiyor. yeminle ölse üzülmem.
derya tuna'nın pijamalarla hastaneye gitmesini 2 gündür anlata anlata bitiremedi. ulan adam hayat mücadelesi veriyor, sen neyden bahsediyosun. gerizekalı.
oprah winfrey'in akıl girmemiş hali.
ibrahim tatlıses'in hastane önü bekleyişlerinin yayın hakkını satın aldığını düşündüğüm kişi.

-ido benim elime doğdu.

-derya tuna eşofmanlarla gelmişti sonra kot giydi.

-ahmet'in durumu çok kötü 2 gündür birşey yemiyor.

-ido bizim oğulcandan 1-2 yaş küçük ama yaz tatillerini hep birlikte yapardık.

-mehmet ali'nin durumuna bakın nasıl da perişan.

2 gündür an be an hastaneden görüntülü bu şekilde yorumlar yapıyor.
tamam abla anladık, ibo ile iyi dostsunuz da milleti de germeyin artık yahu.

ah,
en ilginç olanını unutmuşum.
dünkü program, idil çeliker konuk, birlikte yorumluyorlar hastane görüntülerini.
idil çeliker ibo'nun vurulduğu haberini sabah aldığını ve sonrasında ise ne yaptığını şöyle anlattı;
"tatlıses'in vurulduğu ve durumunun ağır olduğu haberini alınca banyo yaptım, abdest aldım ve namaz kıldım onun için..."

biz abdesti namazı sol freymde dillendirenleri biliyorduk da onlar bile banyosuna kadar ayrıntılı anlatmamıştı...iyi oldu.
hani içki içmesini bilmeyenlere "ağzınla iç" derler ya, bunlara da birilerinin "ağzınla kılma" demesi gerekir...
-perihanı öptüm,
-melek zübeyde'yi öptüm,
-ameliyathaneye girdim...girdim, kimseyi dinler miyim? enerji yollamam lazım,
-ahmet'le göz göze geldik, enerji yolladık...
-derya kendini paralıyor(bu esnada derya tuna'nın kahkaha atarken hali ekranlara yansıyor)

televizyon izleme imkanı olan herkesin an itibariyle izlemesi gereken kişi...bir daha böyle bir yayın uzun süre göremeyebilirsiniz...
dünyanın en yapmacık insanıdır.
git gide androide benzeyen, bir takım olaylarla prim yapmaya çalışan gereksiz insan.
inanılmaz egoist ve iktidar yalakası olan insancık.
(bkz: televizyonda saçmalayan kişi yerine utanmak)
hayatımda hiç bir şey, bir insan hakkındaki düşüncelerime bu bkz. kadar tercüman olamamıştı.
program yapmıyor resmen kafa açıyor.

psikopata bağladı an itibariyle. ömer çelakıl canlı yayında. altyazı ile de şu konu başlığını veriyorlar;

"toplu dua etmenin hastanın sağlığına etkisi"

dinler tarihine giriş. bölüm 1...
an itibariyle " cennet ve cehennemin varlığına inanın " diyerek hocalığa soyunmuş çizme yüzlü kadın. *
Defne Joy Foster öldüğünde kızcağızın yaşı üzerinden kendi yaşını küçültmeye çalışarak Saba Tümer ile birlikte gözümden düşmüştür. Değiştirdiği kocalar ile Türkiye'de En Çok Evlilik Yapan Kadın Ödülü'ne(!) layık görülebilmesi muhtemeldir.
makyajsız haline kurban olunası, güzellemeler yazılası kişilik.
görsel