1. 1.
  wes craven çekiyor, senaryo yine kevin williamson'a ait. 2010 da görücüye çıkacak scream serisinin şimdilik son halkası!

  http://www.imdb.com/title/tt1262416/
  1 ... scary59
 2. 2.
  ashley greene için gitmeye değer film. nisan 2011 gibi vizyona girecek.
  2 ... la paz
 3. 3.
  scream fanı olarak bir yandan sevindiğim, diğer yandanda bokunu çıkardınız be dememe neden olan film. serinin ilk bölümü efsane zaten. ikinci bölümü ilk bölüm kadar olmasa da başarılıydı. fakat son bölüm (final olacak denmişti) bu kadar kötüsü yapılamazdı. tam bir hayal kırıklığı. şimdi de 4'üncüsünü çekiyolar. umarım başarılı olur. o kadar sene geçti artık güzel şeyler düşünmüşlerdir bu uzun sürede.

  sapık katilimiz muhtemelen daha önce yapıldığı gibi sidney'in yakınlarının akrabalarından biri olabilir. tabi bu kişiler sidney ile arkadaş olduğu için ölen kişilerdir. ya da diğer serilerde katil çıkanların aileleri gibi. randy meeks'in ailesi ilk aklıma gelen. gerçi kız kardeşi üçüncü bölümde sidney'e yardımda etmişti. bunun dışında ilk bölümden stuart karakteri ile ilgili de bir bağlantı yapılabilir. billy bağlantısı serinin 2'inci bölümünde yapılmıştı zaten. yok eğer götlerinden yeni bi kardeş uydurup çıkartacaklarsa hiç çekmesinler.
  1 ... the riddler
 4. 4.
  kristen bell ve anna paquinin konuk oyuncu olacağı film.
  katil cinayetleri filme alacak trailera göre.
  1 ... elijah snow
 5. 5.
  "bu filmde çok kan akacak." -Ömer üründül
  1 ... istand4art
 6. 6.
  maskenin üretimi devam ettikçe serinin bozulmayacağı 4. filmi.
  1 ... feher
 7. 7.
  ilk filminden sonra boku çıkmış olan filmin 4. bölümü. beğenilmeyeceği şimdiden bellidir. umarız şaşırtır dedirten eğlencelik ve kült korku komedi yapımı.
  -2 ... iristomagnetic
 8. 8.
  oyuncu kadrosunun yaşlanıp selülite bürünmesine rağmen halen hayalet suratlı katilin ava çıktığını gösteriyor.
  ... elevation
 9. 9.
  hayden panettiere'yi kanlar içinde görebilmek umuduyla gideceğim filmdir. ayrıca imdb'de yazan tahmini rakama göre filmin bütçesi 40 milyon dolardır.
  ... wendt
 10. 10.
  scream 4 serinin 4. filmi yıllar sonra 15 nisan 2011 tarihinde vizyonda.
  ... turap34