bugün

kağıt toplayan bebelere benzemiş.
kocasından ayrılmış.

http://www.posta.com.tr/s...-ayrildi-galerisi-1261334
(img:#1320503)
Ada diye bir filmi var orda guzelmiş.
Simdi ki hali tırt.
Bilirsin ne kadar görmek isterdim beyazlar içinde seni öylece.

görsel
abartmıyorum şu güne kadar hiç bir kadın oyuncu ilgimi çekmedi, ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca kafasında bir adamım.

ama bu kadın farklı bi şey, beni benden alıyor bebeğim. ajan rolünün bu kadar iyi oynayan bir kadın daha yok bana göre. bence bu kadını harcıyorlar, bu kadını alıp hitman gibi bi ajancılık süikastcilik filminde oynatacaksın. tek başına yenilmezleri tokatlar başka da bişey demiyorum.
Son yıllarda yaşlanıp çirkinleşen ama öncesinde yemede yanında yat olan kadın.
Yeni bir filmi çıktığında senaryoya falan bakmaya gerek duymadan açıp izlediğimiz sarışın güzeldir.
Silikonları aldırmış..
çocukluktan mezara kadar celebrity crush'ım olarak kalıcak güzeller güzeli büyüleyici aktris. kendisinin albümleri vardır ki güzel şarkı söyleyebilir ve ghost in the shell filmini sabırsızlıkla bekleme sebebimdir.

sağ olsun imdb bana ve diğer scarlett hayranlarına kıyak geçmiş ve çeşitli senelerden tüm filmlerinden bir fotoğraf albümü yapmış:

http://www.imdb.com/imdbp...rd_i=&ref_=rgmd_md_sm
Dünyada en güzel kadınlar arasında.
bu tanrıça ise tanrının göz zevki yok demektir * gözünüze toz kaçmış olmasın bir silkeyim gözünüzü bir daha bakın.
"Oyunculuğuyla değil güzelliğiyle para kazanan kadın" değildir. Zira kendisi güzel değildir, çekicidir. Kadınlığını nasıl kullanacağını bilir.

Her filmini izleyin mesela. "Her" filmindeki ses tonuyla diğer filmlerindeki hareketlerini montajlayıp harmanlıyor ister istemez insanoğlu. Mesele bambaşka boyutlara doğru gidiyor öyle olunca da.
Her oynadigi filmde adeta role burunen sanki aslinda hep oyleymis gibi olan kadin. Cok guzelsin bee.
Kızıl halini sarışın haline kıyasla daha çok beğendiğim oyuncu, manken. Sanırım artık oyunculuğu bırakmış.
görsel
güzel kadındır. elbet bir dünyanın kahrı bacımız deyil. görsel
Kız olsam; allahım... o da kız ben de kızım, oynamıyorum ben abi, bu ne ya derdim.
yorumsuz..

görsel
buyuk bir balon.
Yüzü çirkindir. Buna güzel diyen varsa siktirsin gitsin mk.
hayran olunası kadın.
buna güzel diyorum o halde varım.
Buna güzel diyen, bana da yakisikli der.
gelmiş geçmiş en seksi kadınlardan biridir. iyi de oyuncudur.
Biz onu Justin timberlake in what comes around goes around şarkısının klibindeki halleri ile beğendik . Diğer amerikan markaları gibi pazarlama harikası güzel bir markadır kendisi .