bugün

Arkadaşlar eğleniyorsanız benim için sorun yok ama çaylak olcaksınız ondan korkuyorum aq. *

t: Bir yazar. Hunharca trollleniyor. *
saraaaah!..

görsel
kim lan bu sarah kerrigan nidalarıyla sözlükte geziniyorum yarım saattir..ilk defa bugün farkettiğim yazar,trolleyen trolleyene yeni bi bacı vakası mı dedim,hala kavramaya çalışıyorum noluyor amk
Fotoğraftaki o değil ama güzel kız biliyorum.

Yazar.
Kim ne derse desin espri anlayışı olan birisi. Yalnız beş eksi felan alirsam silerim Kerrigan haberin olsun.böyle de karaktersizim.
Sözlüğün ilgi budalalarından sadece biri. Tanırım, ederim. Zerre sevmem ve kıskanırımda. Ama güzel hatun Amk.
Bir yazar.
Arkadaş birine de bok atmayın amq!
Kabul edin oğlum, bu sözlükte sizin kriterlerinizin çook çok üzerinde kadınlar var. Sarah da bunların önde gideni bayrak taşıyanıdır.
O kim miş diyen sevgili yavsak insanlar, sizin gibileri cebinden çıkartacak kalitede biridir sarah.
Ah bi de kıskanç hatunlar var ki, lan nasıl bi rezilliktir ki gelip burda havlıyorsun...

Neyse, çok sevdiğim bir insan.

Not: bu yazdıklarımın beni seri oylamasıyla tabik ki alakası yok.
Ne güzel savundun be. Verdim artıyı.
Severek takip ettiğim yazar . Yazıları çok içten geliyor . Artık bi rekabetçi cs go oynamayı lütfeder umuyorum .
varsa bi adet de ben alayim.
nikahlı avradıma dil uzatan hanginiz?
Bacının avukatı imiş. Aç kalır bu. Sonu köprüaltı 10 lira.
o kadar iyi niyetli ki evde eter yoktu rica ettim islak mendili tuttum agzina etermis gibi yapip bayildi. sapigina karsi bile cok kibar.
(#29551891) sarah zalligan.
(#29387199) yazar burada göte giren şemsiyenin açılmayacağından bahsediyor sanırım.
(#29551891) ulan hiç tahrik olacağım yoktu ha. vavvv...
(bkz: Trabzon da satılık 3+1 daire)
Bana bu sitede sahibinden.com muamelesi yapıldı.
SAHiBiNDEN satılık ikinçel mouse. tuvaletten çıktıktan sonra ellerimi muhakkak yıkarım mouse temiz ellerde kullanılmıştır. fazla pil tüketmez. logitech markadır. fiyatı 20 liradır.
iyi akşamlar abla left 4 dead 2 de kapanma sorunu var yanı multiplayer da onuncu dakikaya kalmadan oyundan atıyor ısınma problemi yok , singılpileyırda da sorun yok uyumluluk sorunu da yok acaba tekrar indirip cracklesem mi...

--------------
Samsung r520 2gb RAM çift çiğdem işlemci 512 MB ekran karti
meraba.

vala sol framede "sarah kerrigan (31)" yazısı gördüm. geldim. anlasılan osbirlik bi durum yok gidiyorum amma gitmeden önce söylemek isterim ki 90 ve 80 level iki Clash of clans hesabı satmaktayım ilgilenen canısıların özel mesaj atması riça olunur. sözlükteki kızlara satmıyorum lütfen mesaj atmasınlar.

90 lvl olanı : 60 tl
80 lvl olanı : 40 tl

dir.
Guzel mi bu ? Bu kadar yazmissiniz cirkinse falan bosa gider hep.
profil resminde burnu olmayan yazar. lord voldemort gibi kendileri.

lan resimdeki bi sanatçı falansa dalga geçmeyin.
Bayramlıkları merak edilen yazar. Ehehehhe *
sözlüğün taşaklı kızlarından.

kendisini bir gün ortak bir oyunda düelloya davet ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar