1. 1.
  Hatunumuz aslında bir ghost'tur. Her ghost gibi lockdown ve cloak özelliklerinin yanı sıra, zergler tarafından ele geçirildikten sonra hayvanlaşması ile ünlüdür. Infested kerrigan ise kullanması inanılmaz zevkli bir karakterdir. Ayrıca jim raynor ile ilk karşılaşmaları da çok orjinal bir diyalog barındırmaktadır
  -1 ... double cross
 2. 2.
  (bkz: kerrigan abla)
  ... notrinova
 3. 3.
  Starcraft ii heart of the swarm'da kendisini yonetebilecegimiz nam-i diger queen of blades. Zerg surusunun lideri idi, nitekim jim raynor tarafindan kurtarildiktan sonra insan haline donup swarm'u yok etmek icin yemin etmistir. Ama o guzelim kizil saclarini ne yazik ki goremiyoruz oyun oncesi videolarda.
  ... i kissed a zerg
 4. 4.
  karizma hatun yaratık. star craft'ın ölümsüz zerg karakteri. aslında bizdendi, terran dı ilk zamanlar. ama sonra işte pusuya düşürdüler kızcağızı. dönüştüde yaratık oldu, zerg lere katıldı. üşüyoruz s. kerrigan..
  -1 ... aeneskral
 5. 5.
  pusuya düşürülmemiştir. overmind eninde sonunda kerrigan'i ele geçirecekti. tabii mengsk'in ihaneti ile bu çabuklaştırmıştır.
  -1 ... azgroth
 6. 6.
  Şimdi asıl düşmanımı görebiliyorum. Hayal edemeyeceğim kuvvetiyle, boşluğun içinde beni bekliyor. Onunla yüzleşmeye gidiyorum, herşeyimden vazgeçip; insanlığım. Kimliğim. Sevdiğim adam. Ama düşmanımla yalnız başıma yüzleşmeyeceğim. Ben Swarm'um.
  ... azgroth
 7. 7.
  Hoşgelen yazar.

  inşallah şal desen seviyordur.
  2 ... derwish dede
 8. 8.
  beni beklerken duvara kurşunlarla ismimin ilk harfini yapmış.* değerini bilemediğim cs:go badim.
  1 ... yere dusen bozuk para
 9. 9.
  Bir entrysinde kelime oyunları yaparak Beni güldüren yazar. Zeki anlasılan.
  2 -5 ... nikimyokki
 10. 10.
  8.nesil olmasına rağmen yeni keşfettiğim yazar.
  2 ... 571 1071 1453 1881 1905 1923
 11. sarah kerrigan Başlığındaki Önemli Entry'ler