bugün

Hatunumuz aslında bir ghost'tur. Her ghost gibi lockdown ve cloak özelliklerinin yanı sıra, zergler tarafından ele geçirildikten sonra hayvanlaşması ile ünlüdür. Infested kerrigan ise kullanması inanılmaz zevkli bir karakterdir. Ayrıca jim raynor ile ilk karşılaşmaları da çok orjinal bir diyalog barındırmaktadır
(bkz: kerrigan abla)
Starcraft ii heart of the swarm'da kendisini yonetebilecegimiz nam-i diger queen of blades. Zerg surusunun lideri idi, nitekim jim raynor tarafindan kurtarildiktan sonra insan haline donup swarm'u yok etmek icin yemin etmistir. Ama o guzelim kizil saclarini ne yazik ki goremiyoruz oyun oncesi videolarda.
karizma hatun yaratık. star craft'ın ölümsüz zerg karakteri. aslında bizdendi, terran dı ilk zamanlar. ama sonra işte pusuya düşürdüler kızcağızı. dönüştüde yaratık oldu, zerg lere katıldı. üşüyoruz s. kerrigan..
pusuya düşürülmemiştir. overmind eninde sonunda kerrigan'i ele geçirecekti. tabii mengsk'in ihaneti ile bu çabuklaştırmıştır.
Şimdi asıl düşmanımı görebiliyorum. Hayal edemeyeceğim kuvvetiyle, boşluğun içinde beni bekliyor. Onunla yüzleşmeye gidiyorum, herşeyimden vazgeçip; insanlığım. Kimliğim. Sevdiğim adam. Ama düşmanımla yalnız başıma yüzleşmeyeceğim. Ben Swarm'um.
Hoşgelen yazar.

inşallah şal desen seviyordur.
beni beklerken duvara kurşunlarla ismimin ilk harfini yapmış.* değerini bilemediğim cs:go badim.
Bir entrysinde kelime oyunları yaparak Beni güldüren yazar. Zeki anlasılan.
8.nesil olmasına rağmen yeni keşfettiğim yazar.
meydana pek çıkmamış yazar.
umarım vurdurmuyordur ve lezbiyendir.
(bkz: starcraft)
(bkz: blizzard)
heroes of the storm'da favori karakterim olacaktır kendisi. *

http://us.battle.net/heroes/en/heroes/kerrigan/
Steam platformuyla ilgili sözlükte herhangi bir soru sorduğunuz Anda mesaj yoluyla bilgi veren yardım ve oyunsever yazar.
oyunlarla aram olmadığından, oyun içerikli entry'lerini ufo gören masum köylü edasıyla okuduğum, açık sözlü, espirili burçtaş yazar.
Yamacına oturduğum yazar *. oyunların gücü adına!1!1!1!
halen daha birlikte cs oynayamadigimiz yazar.

(bkz: sarahkerrigantr)

edit: fena oynuyor.(ben bıçakla oynarken famasla bir türlü alamadı beni ama olsun)
aklınız almaz, cidden über pro. bir de rus etti beni oyunda ama canı sağolsun.
beni bugün iltifatlarıyla şımartmış,* harika resim yeteneği olan, sanatçı ve gamer yazar. ama hala cs de famasla beni kesemiyor tabi.*
steam'e her baktığımda açık gördüğüm yazar.

Oyunda
the binding of isaac: rebirth.
sadece oyunda değil gerçek hayatta harika işler başaran ve dahası için uğraşan örnek kadın. güzel haberlerini en kısa zamanda duymayı umut ettiğim, sohbeti güzel yazar.
Seni sevmeyen ölsün yazarı.
nick altımı hoş bir entry ile süsleyen yazar kendisini tanımıyorum ama sevindirdi teşekkür ederim.
kalbimi kırmış yazar.
bana açık oylama konusunda yardımcı olan yazar.

sağolsundur.
aşık olduğum tek canavar. yazarı bilmem tanımam.