bugün

şu nicki her gördüğümde aklıma değişik şeyler geliyor. hayrlısı ...
Bir zamanlar konuştugum şimdilerde ise mesajlarıma cevap vermeyen mavi gözlü yazar.

kendileri bilir efenim çokta fifi hany.
(#29481913) öncelikle bu siteye nadir baktığımdan pek nickleri bilmem, o yüzden tanımam etmem bu yazarı.

ancak entry'de bulunan resime bakınca -yanılıyor da olabilirim tabi- ama benim kafamda uyandırdığı şey direkt, böyle sıkmabaş türban taşıyıcısı modeli.

bu arada kötülemek için söylemiyorum, sadece genelde bunlar tornadan çıkmış gibi göründükleri için fotoğrafı görünce öyle bir algı oluştu, yani tamamen durum tespiti. yoksa herkesin türbanına saygılıyız, kaldı ki yanılıyor da olabilirim ama bana direkt onu anımsattı.

edit: tüh heralde yanılmışım ama mesele açıklıkla ilgili değildi, o tarz ile ilgiliydi. neyse zaten kırıcı olmak için yazmamıştım, içimden geleni yazdım sadece.
ismine tıklayıp Profil fotosuna baksan anlardın nasıl bir tip olduğunu ama sen bilirsin,

Güzel hem de şık yazar.

Edit:başörtü de çok yakışırdı o da ayrı tebi.
cemaat evinden arkadaşımdır. az mı birlikte maklube yaptık mübarek *

bir yazar.
Yok bee ne güzeli? Geçen yine çirkin ördek yavrusu gibi...
Hoş bi yazar.
1 63 boyundadır. fazla bir beklentimiz yok ondan. evet.
Oha efsane tespit. (bkz: sarah kerrigan/#29482255) Ama belirtmek zorundayım ki ben türbanlı gibi giyinmiyorum malesef günümüz türbanlıları açık gibi giyiniyor. evet.
Aldığı ayakkabılarla hava atan yazar... kardeşler kundura %60 indirime girdi herhal...
Nickini solda görünce yeni çanta falan aldı sandığım yazar. *
Sözlükte ve dahi belki türkiye'de espri yeteneği olan tek kız. Olm ciddi ciddi bu hatun espri yapıp güldürüyor amk inanabiliyor musun? Kızlar espri yapamaz Halbuki. Bak lookin öyle mi hiç komik değil. ingilizcesi de eyiymiş diyolla. ibretlik resmen.
Benimle çıkmaya karar vermiş yuzıır. Canısı yeaaa çok şeker.
Sara kerigın.
Beyler feyk.

Kesin bilgi yayalım.

Gözler falan da lensmiş.

(bkz: Feyk lens)
görsel

en güzeli bu mu oldu ne...
Arkadaşlar allah kuru iftiradan sakınsın, bende hiç renkli lens kullanacak göz var mı? * *

neyse Çiçek geldi bana, beni çiçeklerimle yalnız bırakın. *
Perşembe günü birlikte et parçalayıp, dağıtacağız. Akşama da birlikte kavurma show yapacağımız alt komşum.
Evlenmek istediğin yazar.
Benimle evlenir misin?
Birlikte kurban kesmek istediğim yazar.
Benimle danaya girer misin?
(bkz: tıssss tıssss)

sesi duyuyor musunuz? kendisine fake ya da gerçek olup olmadığı farketmeksizin aşılanan egonun sesi bu.

bir yazar.
Birlikte oyun oynamak istediğim yazar.
Bana da öğretir misin?
bir zeratul değildir.
Arkadaşlar kurbanları kaça aldınız 800lira bayıldım ben ciğerim soldu. Çok koydu.

Sözlüğün en güzel en komik yazarı kalp ben.
Yazdıklarını beğendiğim ilk yazar.
küçük bir özel mesajı bile kabul etmeyen insanmış.
öm : (başlık için kusura bakma birden başlık akımına kapıldım.)