bugün

telefon aldım bu firmadan ve telefonun tuşları yok. aman allahım nasıl olur. bir de düşüp bataryası fırlamaz mı!
şaka maka adamlar android sayesinde apple la yarışıyorlar. bide şu son telefonları olan s4 benim pc den bile daha iyi.
https://www.facebook.com/...69&type=1&theater
fazla araştırma yapmayan, karşılaştırmalarla falan uğraşmayı sevmeyen, gidip teknosa'dan ürün alıp çıkan ortalama kitlenin bayıldığı firma. oysa ki özellikle android ve wp platformlarında kendilerinden çok daha kaliteli gövdeye, daha üstün özelliklere ve uygun fiyata sahip çok sayıda rakipleri vardır. bunu kullananlar touchwiz'den de pek rahatsız olmazlar. güle güle kullansınlar...
sadece telefon ve televizyonları iyi olan güney koreli firma.
iphone inceldikçe genişleyen telefon.
en çok arıza veren telefon sıralamasında birinci olan marka, dandik marka.
telefonları, günümüzün nokiası durumuna gelen güney koreli şirket. elektronikte sadece telefona yoğunlaşmadıklarını göz önüne aldığımızda düşüşlerinin nokia gibi olmayacağını tahmin edebiliriz.
sony markasından sonra sevdiğim marka telefon ve televizyonları sevilesidir.
En sevdiğim telefon markasıdır.
Ürünleri gayet dayanıklı kullanışlı güzel teknolojinin olmaz sa olmaz markalarındandır.
telefon kategorisinde galaxy serisi muhteşem olan marka.
telefonlarının çoğunda sinyal problemi olan marka.
Son zamanlarda atılım yapmış firma... Ama bu I phone fanatikleri Samsung Fanatiklerini hiç anlamıyorum... ikiside iyi olsun ki diğeri onun önüne geçmek için daha farklı bişeyler yapsın rekabet iyidir.
akıllı telefonlarla parayı bulduktan sonra iyice müşteriyi soymaya çalışan şirket olmuşlardır. şöyle ki; geçtiğimiz yılın eylül ayında galaxy s3 modeli telefondan aldım bir adet. sorunsuz kullandım. daha sonra telefon önce konuşma esnasında karşı tarafa ses göndermemeye, sonra da şarj olmamaya başladı. geçtiğimiz pazartesi günü götürdüm servise verdim ve biz size haber vereceğiz dediler. ardından dün telefonla aradılar ve "işlemlerin yapılması için 51 tl gerekiyor onaylıyor musunuz" diye sordular. 50 lira ne ki veririz anasını satayım diye düşündüm. yarım saat önce ise tekrar aradılar ve "cihazınızda soket değişti ve düzelmedi o yüzden anakart değişimi gerekiyor 466 lira maliyeti var onaylıyor musunuz" diye tekrar sordular. kadına bir şey söylemeden telefonu kapattım.

şimdi sevgili sözlükçüler size soruyorum, bu işin garantisi yok mudur? bu işin müşteri memnuniyeti yok mudur? samsung firması, ürünü garanti kapsamı dışına çıkartan hiçbir işlem yapmamama rağmen neden benden anakartın parasını hangi hakla istemektedir? bunun şikayetini kime yapmalıyım, kime başvurmalıyım? cevaplar ve yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Teknik servis çalışanları telefonun usb soketini yanlış takıp teslim edecek kadar başarılı(!) merdiven altı telefoncusu..
valla hep bana mı öyle rastgeldi bilemeyeceğim ama şu dokunmatik telefon furyası patlayaldan ve cam ekranlara geçildiğinden beri nedense bir sürü ekran camı çatlamış samsung gördüm nedense başka markalardan da hiç rastgelmedi, buna galaxy s3, galaxy note, galaxy wonder dahil. samsung plastik telefon kasalarında ısrar etmesinin yanında bir de şu çatlayan ekran problemine çözüm bulursa bir gün benim de kullanacağım telefonlardan olabilir, ama şu anda genel anlamda beğenmeme rağmen telefonlarını karşılaştıklarım soğuttu beni, arkadaşım 2 bin tl para vermiş galaxy note almış ekranda boylu boyunca bir çatlak var, yani kabul edilecek bir tarafı yok, tak bir defa düştü çatladı müşteri suçlu diyemezsin 2 bini aldıktan sonra mesela ben daha 2 bin verip de telefonu hunharca kullanmasına rağmen ekran camı çatlak olan iphone sahibi görmedim.
laptoplarını kesinlikle tavsiye ettiğim marka. Fiyatı biraz daha pahalı olabiliyor ama değer. ısınmadır, kilitlenmedir hiçbir sorun yaşanmıyor. Bataryaları özellikle efsane dayanıklılık süresi çok Uzun birazcık dikkatli kullanıldığında bile şarj 3-4 saat gidebiliyor.
kore savaşı sonrası, orada kalan samsunlu dedelerimizin kurduğu şirket. bütün gerçeği sizden saklıyorlar.
laptopları harika ötesidir ya da bana o modelleri denk geliyordu. ne bir ısınma ne bir fan sesi. cillop gibiydiler.
r540 model kodlu laptopundan illallah ettiğim markadır. ısınma sorununda hp halt etmiş o derece. temizlet, termal macunu yenile en fazla 1 ay rahat kullanılır, öyle bir illet.
anlayamadığım mantıkta telefon üreten firma. arkadaş s5610k aldım bugün. telefonun kamerası 5mpx, önceden elimde olan galaxy s modelinin kamerası da 5mpx. ama ikisinin çektiği fotoğraflar arasında dağ kadar fark var. nasıl iştir anlamıyorum. kamera olarak ne kullanıyorlar bunlar? biri öyle biri böyle?
beyaz eşyadan tutun da akıllı telefona kadar her türlü piyasada eli olan markadır beğenmediğim ürünü olmamıştır henüz.
dyson'ın da mahkemeye vermesinin ardından bunları mahkemeye vermeyen kaldı mı diye derin düşüncelere salmıştır.

http://www.bbc.co.uk/news/technology-24023430
bi cacık olmayan marka.