bugün

2013 yılında kurumsal sektöre hızlı giriş yapmaya hazırlanıyorlarmış. bireysel tüketimde yeni yılda çok fazla büyüyemeyeceklerini*öngörmüşler, şimdi sıra kurumsal büyümede demişler. hadi hayırlısı bakalım (kanal yöneticisi söyledi ben bilmem).
apple'ın eline veren dev Koreliler. mis gibi malları var. hiç bir sorunu yok valla.
ufak defek farklılıklarla iki ayda bir piyasaya telefon modeli süren marka.

(bkz: samsung galaxy wonder i8150)

(bkz: samsung galaxy ace 2 i8160)

(bkz: samsung galaxy s3 mini i8190)
her ay yeni bir cep telefonu modeli ile karşımıza çıkan marka. kimse hızına yetişemiyor maşallah.
bana yıllar önce attığı u700 kazığıyla bir daha evime sokmadığım marka.firmanın prestiji o kadar düşük ki 2000 liraya almaya niyetlendiğim galaxy s3 türkiyede geçirdiği 6 ayın sonunda 1300 liraya kadar düştü. şimdi ise iyi ki almamışım diyorum. ne zaman s3 kullanan birine elindeki telefonun değerinin çok düştüğünü söylesem verdikleri cevap sadece ''ama ben memnunum abi yetiyor bana işimi görüyor bik bik..'' oluyor.

şimdi 6 ayda 1300 oldu 1.yılında 1000 olur. 2.yılında 700 desek 2.eli 500e bulunur 3.yılını da hesaplıyorum 1 dk...
laptop, çamaşır makinesi, buzdolabı, cep telefonu ve lcd tv olarak tercih ettiğimiz kaliteli marka. evde herşey neredeyse tek marka. o derece seviyoruz kendisini.
8 çekirdekli işlemcisi ile 2013'ün en güçlü mobil cihazlarını üretmeyi planlayan firma.
http://www.teknohaberim.c...-exynos-5-octayi-duyurdu/
Kore gazilerinin üniversitede okuyan torunlarına burs veren teknoloji devi.
hep sınırları zorlayan teknoloji devidir.
iphone 5 e karşılık galaxy s4 ü çıkaracak olan dev markadır. hoş benim için s3 bile iphone 5 e kafa tutabilir ama adamlar durmuyor işte.
A dan z ye yapma ürün üreten bir şirket(ama lcd ler buna dahil değil).
inanmayan açıp google dan apple ile olan patent davalarına bakabilir
telefon devi nokia'yı sollayıp telefonda çığır açan iki markadan biri. apple, samsung.
kendi halinde dandik dandik telefonlar üretiyorken android ile dünyanın en çok satılan telefon markalarından biri olmayı başarmıştır.
stratejik anlamda son 2 3 yılda başarılı hamleler yapmış, akıllı yerlere yatırım yapmış şirket. eğer bu hızda devam ederse dünyanın telefon pazarında tekeli haline gelecek.
röntgen makinaları üreten firmadır ayrıca.
artık telefon üretmesin markası. kalitesiz telefonlarla teknoloji cahillerini eğlendiriyorlar ancak. biz de ibretle izliyoruz. ama artık yeter yazık insancıklara.
(bkz: pleomax)
her uc saniyede bir led sattigini aciklayan firma.*
gecenin bir vakti orjinal mesaj ses tonu ile insani heyecanlandiran telefon. bir umut, bir hevesle baktigin ses, azalan bataryanin sesidir. iste o an tekrar uyumak istersin. sadece istersin. istemeye devam edersin.
bana aşağıdaki videolardaki cihazlarla gel demek istediğim teknoloji markası. bir s4 çıkarttı ki evlere şenlik. s3'ü azıcık hızlandır azıcık daha fazla netlik sağla, daya yazılımı... olmadı samsung. bu defa olmadı. bana bunlarla gel bunlarla...

http://www.youtube.com/watch?v=4rrEhnXjvIo&feature=share

not: video fake değil. iphone'un robotik fake benzerini görmeyeceksiniz yani. bildiğin konferansta sunumu yapılmış geleceğin telefonlarından bahsediyoruz. yapılmış, prototip halde sadece samsung çalışanlarının kullandığı ve hala denemede olan telefonlar...
uludağ sözlüğü takip ederek her yeni gün kendisine yöneltilen şikayetlerden birini ortadan kaldırmış dünya devi elektronik firmasıdır.
Samsung, uefi olayında gnu/linux dağıtım kurulduğunda, bilgisayarı işlevsiz hale getirecek kadar, microsoft fanatiğidir..Eskaza son çıkan model dizüstü ya da ultrabook almayı düşünenler varsa, bunu dikkate alarak satın alsın. Ayrıca güncelleme yapacaklarını söyleyip, çıkmaz ayın son çarşambası olacak değişiklikle kullanıcılarla alay etmiştir.

Akıllı telefon konusuna gelince, para kazanmak için android platformunu kullanır. Akıllı telefon serisinde de windows mobile platformunu kullansa ya. ikiyüzlülük yaparak, kar edeceğini şirkettir. Ayrıca yeni çıkaracağı akıllı televizyonlarda, her yıl zorunlu güncelleme ve haraç kesmeyi planlıyor. iyice gözümden düştü. Bundan sonra, tek şirket samsung kalsa, tek ürününü almayacağım.
tayvan'daki teknoloji sitelerine para ödeyerek kendi galaxy s4'ünü övdüren, rakip firmaları kötületen şirket. Bununla kalsa da iyi. Öğrencilere de para ödeyerek bilimum sitelerde samsung'u övücü, rakipleri kötületici yorumlar yazdırmışlar. Yaptıkları ortaya çıkınca da "çalışanlar kendisi yapmış ehe ehe, haberimiz yoktu valla" şeklinde kendini savunmuştur. Oradaki çalışan elemanın canı sıkılmış, akşam evine alacağı ekmeği değil de samsung'un rakiplerini kötületmeyi düşünecek değil mi? Para çok gelecek sağa sola dağıtacak değil mi? Üstlerinden emir falan gelmemiştir, samsung'un hiç mi hiç haberi yoktur değil mi?

Bu sadece ortaya çıkan. Kimbilir daha hangi ülkelerde yapıyorlar? Kimbilir daha ne pislikler dönüyor.
akıllı telefonlar baz alındığında apple'dan üstün olmayabilir belki ama geniş bir bakış açısıyla değerlendirilirse apple'a her türlü koyar. adamların ürün yelpazesi oldukça geniş, üstelik kaliteli.
Yere düştüğünde bataryası fırlayan cep telefonu üreten firma.
güncel Önemli Başlıklar