bugün

türk geliştirici gökhan moral tarafından siyah kernel isimli bir kernel yazılmış olan telefondur. şu an varolan en başarılı kerneldir kendisi, takip etmek gerek.

(bkz: siyah kernel)
şöyle bir download hızı elde etmiş olduğum cihazdır.

görsel

(bkz: fuck yeah)
her şey iyi güzel de samsung mühendisleri bu kadar çılgın bir telefona 1650mah gücünde patarya takmayı nasıl akıl ettiler!?
1 ghz işlemcisi var yanlış hatırlamıyorsam.

eski nokialarda bile 1200mah lık bataryalar mevcut.
not: iphone un eline verecek telefondur-ki sahibi değilim ve hiç samsung sahibi olmadım şimdiye kadar.
android sistemi ile oldukça geniş bir uygulama alternatifi mevcut.
burada hoş android uygulamaları mevcut:
http://www.applopedi.com/
bugüne kadar kullandığım hiç bir telefonun bana kendisi kadar haz vermediği süper cihaz. *

tadını tam anlamıyla çıkartmak için yüklenmesi gereken üç uygulama ise:

(bkz: songbird) - gerek widget'ı gerek uygulamanın kendisi android'in standart müzikçalarının çok üstünde.
(bkz: dolphin hd) - bunu kullandıktan sonra telefonun kendi ağ tarayıcısı oyunak gibi gelecek.
(bkz: pocketcloud) - bilgisayarınıza bağlanıp kontrol edebiliyorsunuz.
insanların "önce iphone yaptı dokunmatiği hehee" diye bok atmaya çalıştığı über telefon.

ulan mantar, bindiğin arabaya niye bok atmıyorsun o zaman? dünyada yapılan ilk araba markası neyse ona mı biniyorsun sürekli? senin gelişime kapalı, yaşamsal fonksiyonlar dışında bir haltı yerine getiremeyen beynine tüküreyim ya.
en büyük eksikliği dışarı doğru taşan kamerası olan telfon.
o kadar ki telefon , yatay düzlemde hemen hemen 2 nokta üzerinde duruyor. o 2 noktanın biriside kamerası. bu da çizilmelere açık hale getiriyor. koruyucu kılıf alınca baya bir değişsede bu durum , yine de kamera dediğin azıcık içeride olacak.
fotoğraflarınıza genelde telefondan bakan biriyseniz ekranı için alınabilir telefondur.
Resmi ice Cream Sandwich (Android 4.0) sürümü yakında çıkacak olan cihaz. Ancak sızan ön videoda ICS yüklü olan sürümü gördükten sonra TouchWiz arayüzünden soğuduğum cihaz. Mahvetmişler canım ICS ana ekranını.

işte o video http://youtu.be/ISAI6qbQm6U
test amaçlı deneyip aşık olduğum telefon. bir telefonda böyle bir ekran böyle bir ses kalitesi hayatımda görmedim. konuştuğum kişi sanki yanıbaşımda gibiydi. ama hala iphone 4s'in daha hızlı olduğu da söylenmekte.
görüntü açısından iphone takozuna(hiç itiraz etme tikky, tasarım olarak a1018 daha iyidir.)benzediği için çekici gelmeyen telefondur.
cep telefonunu statü göstergesi olarak kabul etmeyenlerin tercihidir.

ha, 300-500 fazladan veririm, iphone 4s alırım ama statümü belirlerim hacu diye düşünürsen yapacak bir şey yok.
iphone'nin esamesi okunmaz bu telefonun yanında... bu telefon muhteşem! şu an samsung monte kullanmaktayım fakat son anda bir değişiklik olmazsa bundan sonraki telefonum bu olacak*.
yapilan testlerde soguga en dayanıklı telefondur kendisi. -30 dereceye dayanabilmiş, istanbul sogunda telefon sicaklıgı olarak 7 yi göstererek beni sevindiren telefonum.
rivayete göre bazı sürümlerinde gorilla glass bulunmayan telefon.
denmekte ki türkiye ye gönderilenlerde yokmuş bundan.
gorilla glass nedir?
gorilla glass über dayanıklı ekran canı diyebileceğimiz bir şeydir.
youtube da gördüğümüz üzre adam eline anahtar alıyor sürtüyor eklana falan hiçbir şey olmuyor , çizik falan sıfır.

şimdi elinizdekinin yani türkiye den alınma bir galaxy s2 nin gorilla glass ı var mı yokmu nasıl anlarız?

aklıma gelen tek yöntem türkiyeden (mesela türkcellden) alınmış bir galaxy s2 de bu ekran çizilme testini yapacak bir babayiğit çıkması.
yokmu o yürekte birisi? yapın , youtube a atın , bitsin bu gorilla glass şaibesi. netliğe kavuşsun herşey.
Samsung Türkiye'nin sırf maliyetinden ötürü garanti kapsamına almamak adına gorilla glass ekranın türkiye modellerinde bulunmadığını beyan ettiği telefon.
Çok kaliteli gibi görünen gorilla glass ekranı ile(gerçekten de öyle) görüntü kalitesiyle gönülleri fetheden kimilerinin hayallerini süsleyen samsungun bestseller modellerinden biri.
(bkz: gorilla glass/#14502383)
google'dan yapılacak ufak bir araştırmayla görülecektir ki piyasada bulunan bütün telefonları bu cihaz madara etmektedir.
malzeme kalitesi vasat ancak özellikleriyle piyasayı süpüren telefondur.
Alınmaması gereken telefondur. Aldığınız zaman sizin değil, çoğunlukla çevrenizin kullandığı muhteşem ötesi alettir. Belki bu aletten daha pahalı aletler vardır fakat bu aletin yaptığını yapabilecek daha az alet vardır. Zaten android işletim sistemiyle her şeyi bitirmiştir bu alet.
malzeme kalitesi vasat denerek haksızlık edilen telefondur. böyle düşünenlerin en azından drop testleri incelemesi gerekir.
en baba telefondur.
20 milyon satışı ile samsung'u adam etmiş ve kendini iphone'un karşısına konumlandırmıştır.
bir htc sensation xe değildir.
tanım: android li cihazların en güçlülerindendir.
4 aydır kullandığım ve su sorunuyla beni deli eden telefondur:

Müzik çalardaki bütün müziklerin kapak resimlerini eski kız arkadaşımın bir zamanlar sildiğim resmi yaptı ve değişmiyor! Ulan herşeyi yaptım bana mısın demiyor. Bu kız beni başka bir erkek için terk etti ve şuan 460 civarı müziğin kapağından bana sırıtıyor! Delirmek üzereyim sözlük! Bilen varsa bi yardım eli uzatsın, vallahi şukuya boğarım.
güncel Önemli Başlıklar