bugün

gma 2012'de, 2011 yılının en iyi akıllı telefonu seçilmiştir.
Yeniden en iyi akıllı telefon seçilmiştir.

http://www.globalmobileawards.com/winners2012.php

edit: hayır bunun neyini kötülüyorsun amına koyayım? sike sike yeniden en iyi akıllı telefon seçildi, götünü de yırtsan bu durumu değiştiremezsin.
geç de olsa sonunda ics'ye kavuşacak olan telefon. sahiplerinin gözü aydın.
2012'nin en iyi akıllı telefonu seçilmiştir. iphone 4s'i geride bırakmayı başarabilmiştir. Bir üst modeli ise gümbür gümbür gelmektedir. Yakında iCS'nin de geleceğini düşünürsek tadından yenmeyecektir.
Yazarların çoğunun gördüğünde iç çektiği bir alet.
Yazarların coğunun gorduğunde alamadıği alet.
(bkz: htc sensation xl)
apple fanlarını dert sahibi yapmış telefondur.
samsung galaxy es iki diye okunur. "es iki"yi, "e siki" diye yazarsak bu cihazı tanımlarız. şekli özünden ötedir.
16 günlük gözlemlerime göre, 2.kademe tasarruf modunda çalıştırırsanız, şarjı 3.5 gün gidiyor. kendisinden çok memnunum. herkese tavsiye ederim.
17.04.2012 tarihi itibariyle Kies üzerinden resmi ICS güncellemesine Türkiye'de kavuşmuş cihazdır.
oldukça iyi bir sar değerine sahip olan telefon :
http://telefonsardegeri.b...galaxy-s2-sar-degeri.html
görsel
şahane telefon. daha incelemedeyiz tabi, hanım'a hediye olarak aldım. ben kendim htc sensation xl taraftarıyım o ayrı. *
ama bir bilen varsa el atsın, ben mi malım yoksa telefon mu uçuk biz mal kalıyoruz yanında.
rehber niye sim rehberi ve telefon rehberi olarak görünmüyor anlamıyorum ya da biz mi arızayız arkadaş!
yani hem sim hem de tel rehberini ayrı ayrı görme şansımız olmalı bu telefonda değil mi aga? ya da istediğimiz zaman sadece birinden birini kullanabilmeliyiz!
bilen varsa söylesin!
hala pahalı olan cep telefonu. 3 çıktı neden ucuzlamadı?
Şu anki bin liralık fiyatıyla gayet iyi olan telefon.

Daha bugün aldım* 2.x.x versiyonu yüklü hala. Gece güncelleyince uçacak eminim.

edit. an itibariyle 4.0.3'ün üstüne 4.0.4'sürümünü yüklemiş bulunmaktayım. 2.x'li versiyona göre batarya ömrü 2 katına çıktı diyebilirim. 4.0.3'teki kasmalar yeni güncellemeyle biraz daha azaldı. işlemci tepkisi daha hızlı. **
istersem şu an nokia 1112 den hattımı çıkarıp galaxy s 2 ye takıp kullanabileceğim telefon. ama utanırım la bunu ben otobüste falan cebimden çıkarmaya. nokia candır can.
hala çok pahalı telefon.
millet yurt dışında 100-200 euro'ya böyle telefonları alıyor biz üretemediğimiz için 800 euro civarı bir para ile açılış yapıyoruz.
samsung galaxy siki diye okunulmaması gereken telefondur.
samsungun kült mertebesine ulaşmış telefonudur.. göt kadar ekranlı iphone ları üst üste koyup öper sadece kamera konusunda 4s biraz daha iyi olabilir ama onunda karşısına s3 dikildi i phone 5 gelecek muhtemelen s3 onu da öpecek ama samsung rahat durmayıp 5 e rakip s4 te çıkaracak o zaman i phone ne yapacak bilmiyorum htc de one x ten daha iyi bir telefonu i phone 5 in önce çıkması için bekletiyor ortalık kızışacak gibi eylül ekim gibi..
Artik yeni yol arkadasim olan ubersonic cihaz.dur olm yetisemiyorum hızına.

Kullananlara sorarim kılıf (arkasina takilan plastik koruma) ve ekran jelatini kullaniyormusunuz. Bu sekildedaha kaba geliyor ele. Ekran jelatinide çizik çizik oluyor.orjinal Ekran zaten cizilmiyor bildigim kadari ile.

Vede bir kac sıra yukardaki entryi yazdigima pisman oldum nokiada neymis.peh.
ekran jelatini ve tüm koruma için clear-coat kullanmayı tavsiye ediyorum; ancak mutlaka işin ehli biri tarafından yapılmalı hatta yapılmadan önce youtube da videosu izlenip ders alınmalı. bilindiği gibi camları gorilla glass değil.
ekran jelatini takıp arka koruma aparatı takmadan kullanmaya başladığım telefondur. mat jelatinlerden almayın paranıza kıyın, kaliteli parlak jelatinlerden alın. ayrıca yapıştırırken arada illaki hava kabarcıkları kalacaktır (tek tük) bir zaman sonra üzerine tırnakla bastırmak suretiyle, kolayca kaybolabiliyor bu kabarcıklar. yapıştıramadım diye hemen sökmeyin..
Cok sarj yiyen alet.

Usb kablom yok guncellestiremedim. Yasakli sitelere giremiyorum.dns degistiremiyorum. Deniyorum olmuyor.

Delircem.

Ayrica plus modeli cikacak...
Bir yıldır kullanıyorum. Hala takır takır çalışıyor. Başına birşey gelmezse bir yıl daha kullanırım. Hiç gerek yok s3 e falan.