1. 1.
  marsilya'nın yeni zidane diye adlandırılan 19 yaşındaki futbolcusu.bütün büyük takımlar peşinde.umarız söylendiği kadar iyidir.
  3 ... elendil
 2. 2.
  daha 19 yaşında a milli takımda kendine yer bulabilmiş gencecik bir orta saha oyuncusu. bir türk muhabirin, türkiye'deki futbol hakkında hiç bilginiz var mı sorusuna; ''anelka ve ribery bana taraftarın mükemmel olduğunu anlattılar. sizi orada takım ısınmak için sahaya çıktığında taraftar oyuncuları tek tek çağırıyormuş ve futbolcuların gidip taraftarı selamlaması gerekiyormuş'' diye samimi bir cevap vermiş. anlaşılan o ki, anelka sanırım otobüs durdurup baklava ikram edilmesi sonucu yaşadığı dumuru bu genç oyuncuyla paylaşmamış.
  1 -1 ... krmyrdsn
 3. 3.
  fransızların şişirdiği 1987 doğumlu fransız futbolcu. medya gücü, pazarlama denilen şey bu olsa gerek.

  fransızların yeni zidane' ı imiş. bundan zidane olursa baki' den jaap stam olur.

  not: bu entry ileride gote girebilecek entrylerden bir tanesi olabilir, olmayadabilir.
  2 -2 ... oumar
 4. 4.
  http://haberler.com/yeni-...nda-sifayi-kapmis-haberi/
  ... pablo escobar
 5. 5.
  geleceğin yeni zidane'ı denen futbolcu.
  ... oopps i did it again
 6. 6.
  13 milyon pound karşılığında marsilya' dan arsenal' e transfer olan futbolcu. yeni zidane deniliyordu bu adam için ama ben pek ihtimal vermiyordum lakin arsene wenger' le çalıştıktan sonra ne olur bekleyip göreceğiz...

  edit: henüz resmiyete aktarılmamış anlaşma, sonra fotomaç takipçisine çıkmasın adım...
  3 -3 ... oumar
 7. 7.
  arsenal' e transferi doğruysa arsene wenger gibi bir wonderkid uzmanı tarafından geleceğin zidane' ı mertebesine daha çabuk ve güvenli adımlarla çıkabilecek olan futbolcu.
  ... bleak poison
 8. 8.
  girdikten 10 dakika sonra oyundan çıkma konusunda pascal nouma dan farklı bir anlayış sergileyen genç oyuncu. 17 haziran 2008 fransa italya macı nda franck ribery nin sakatlanmasıyla oyuna girmiş, eric abidal in kırmızı kartı sonrası oyundan alınmış ve bize pascal nouma yı hatırlatmıştır.
  1 ... bleak poison
 9. 9.
  arsenal'e 4 yıllık imza atmış oyuncudur.
  2 ... cumingsoon
 10. 10.
  Arsene wenger'in aaron ramsey'den sonra istediği ve aldığı ikinci wonderkid. 13.3 milyon pound'a marsilya'dan arsenal'e transfer olmuştur.
  ... wake