bugün

entry'ler (576)

bursaspor u 6 senedir deplasmanda yenemeyen takım

(bkz: saymayı öğreniyorum vol 1)

sanal mecradan sıkılmak

aslı, mevcut sanal mecralardan sıkılmaktır. facebook-twitter-sözlük arasında gidip gelmekten sıkılmış kişi, yarın otbook-bokbook yeni bir trend çıksa gidip zamanını orada öldürmek için can atacaktır.

01 00 sigarası

kısa süre içinde uyuma niyeti olan kişinin uykusunu zehir edecek sigaradır.

nestor fernando muslera micol

gün itibariyle florya'ya gelmiş ve ilk antremana katılmıştır.
görsel
görsel
görsel

güzel kıza aşık olmanın zararları

bu konuda yalnız olmadığınızı bilmek rahatsızlık verici olacaktır.

edit: kız güzel olduğu için büyük ihtimalle başkaları da sevecek, başkaları da aşık olacaktır ve bu da adamı kötü hissettirir sonuçta.

1 günlüğüne porsche sahibi olmak

akabinde, bazı anlamlı cümleleri getiren durum.
-"x tl'lik benzin aldım"
-"..ama iyi kaçıyo be meret!"
-"..abi adamlar ağızlarının tadını biliyorlar yemin ederim.."

kpss yüzünden kafayı yiyen gençlik

benzer bir dertten muzdarip gençlerin diline pelesenk olmuş bir şarkının armağan edilebileceği gençlerdir.

(bkz: ösym götümü ye)

amınım

çalgı çengi filminde birkaç defa duyulan ankaraca(#12017946) yuvarlak küfür.

11 yıl önce alınan kupaya hala sevinen taraftar

"6s" ve "cincon" gibi 5 yaş seviyesindeki espri zannedilen kelimeleri kullanarak seviyesini düşürmek yerine gerçekleri dile getirip tarihiyle övünen taraftarlardır.

tarih demişken... çanakkale zaferini de hala coşkuyla kutlamamızın sebebi nedir? milli bir zafer olması değil mi? galatasaray'ın 11 yıl önce yaptığı da milli bir olaydı. sadece galatasaray değildi orada söz konusu olan, bir türk takımıydı mücadele edip zaferi tüm türkiye'ye armağan eden. sadece bu açıdan bakılsa bile hala övünüyor olmanın haklılığını görebilirsiniz.

sevgiliyi öperken muavinin oha ayıp oluyor demesi

(bkz: olan var olmayan var)

parası olmadığı için otobüse binemeyen insan

(bkz: tabana kuvvet)

fizy

an itibariyle kapalı olmayan, "bakımdayız" uyarısıyla birlikte müzik aramaya izin vermeden doğrudan moods'a yönlendiren site. eski model bir beggin çalıyor, neşemize neşe katıyor hala.

15 ocak 2011 galatasaray ajax maçı

(bkz: afc ajax)

sabri sarıoğlu nun kaleyi düşünmesi

(bkz: dikkat eksikliği ve konsantrasyon bozukluğu)

legendkiller

zaytung ile yeni tanışmış izlenimi veren yazar. hayırlı olsun diyoruz.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük yazarlarının itirafları başlığına daha önce yazdıklarımı bulmak için kendi kendime "sözlük yazarlarının itirafları/@push the tempo" şeklinde bi mesaj gönderdim. bunun daha kolay ya da herhangi farklı bir yolu var mı bilmiyorum gerçekten. zaten bunu bile birkaç denemeden sonra buldum. "@ varmıydı?", "taksim düz mü yoksa ters mi?"... iki-üç karakterle kombinasyonlar yaparak doğru sonucu buldum ve kendi başarımı bir gülümsemeyle kutladım. işin tuhaf yanı; daha önce yazdığımı sandığım yazıyı buraya yazmamış olduğumu farkettiğimde kendi kendimi "galiba bilgisayarda bir not defterine falan yazmıştım" şeklinde teselli etmemle birlikte şizofren bir kişiliğe yelken açtığımı düşünüp "saçmala!" diyerek yine kendi kendimi uyarmamdı.

milliyet internet

"ermeni asıllı kim kardashian, türkiye'ye karşı 'soykırım' kampanyası başlattı" haberinin altına "fotoğraflar için tıklayınız" yazan sitedir. hayır, haberle mi alakalı diye bakıyosun, değil. neymiş? "kum saati şeklindeki vücudu bozulmuş" s.ktirin gidin lan! bi de altında "kim'in oynadığı ilginç reklamlar" diye video var... olm milliyet! git kendine daha fazla sövdürmeden.

link isteyenler için: http://www.milliyet.com.t....2010/1325656/default.htm

24 kişiyi bulmak için size gelen ülkücü ye cevap

bu inandırıcı olmayan çağrıya inanmış olmana inanamamış olmam sence inandırıcı olmayan bir durum mu?

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

"tayyip'in ülkesi" diye bir şey söz konusu değildir. olsa olsa "tayyip'in ütopyası" olabilir o, ondan da zaten ekmek değil pasta, maklube falan yenir herhalde.

şifreli cine 5 izlemek zorunda kalan bir nesil

zorunluluk diye bir şey söz konusu değildi belki ama gizli bir şeyi merak etmek, onu anlama hevesi bizleri bu hale getirmişti. yani orada ne dolaplar döndüğünü hepimiz biliyorduk ama yani ne bileyim, görmesek bile orada bi haltlar karıştırıldığını bilmek ve izlemek de ayrı bi zevkti galiba. belki bunu üst komşudan gelen yatak gıcırtısıyla karışık inleme seslerini dinlemeye benzetebiliriz. yoksa bu kadar adam heba olmazdı bu meretin karşısında. hee, buna "abazalığın son safhası" da diyenler olacaktır ama abi yapmayın, gençtik daha, merak ediyorduk haliyle.*