bugün

"ben bütün görüşlere saygı duyuyorum."
"tabiki seninle aynı düşünmesem bile düşüncene saygı duyuyorum."
"herkes eşittir." vs bu minvalde konuşan samimiyetsiz entel insanların kuracağı kelime ve cümleler.

bu kelimeleri istinasız en dangalak insanlar söyler. orospular he bide solcular söyler. bu dünyada orospuluğun ve solculuğun cezasız kalmayacağını düşünen biriyim.
Teyzem bir ara doktora gitmişti ve doktora aman doktor canim doktor bana bir çare demiş. Doktor da bu ne samimiyet zahide yetişin programimi burasi demeyin öyle diye terslemiş. Bence dememekte fayda var.
tatlımdır.

daha samimiyetsiz olanları da mevcut tabii ama tatlım kadar gıcığı sayılıdır.
ne demek efendim hiç önemli değil.
Aslında samimiyetsiz olan kelimeler değil insanlar. hoşlanmadığımız, canımızı sıkan insanların kullandığı her kelime ve bu kelimelerden oluşan her cümle samimiyetsiz gelir.
Kanka lafı çok samimiyetsiz kimse kullanmasın lügatten çıksın plase.
(bkz: elit)
kanka, tatlı, seni seviyorum.
hayatım?
desassure'den beri biliyoruz ki "dil" kendine özgü, kendinden menkul bir özne değildir. o da geri kalan her şey gibi sosyal olarak inşa olunur. gösteren ile gösterilen arasında her daim farklılık olacaktır. bir kelime kendiliğinden samimi ya da samimiyetsiz olamaz. ona sosyal bağlamda atfettiğimiz ve onun muhatabının algıladığı anlam samimi olabilir ya da olmayabilir. söz gelimi, tarihin bir momentinde bir sözcük samimi olarak inşa olunabildiği gibi aynı kelime başka bir bağlamda samimiyetsiz olabilir. evet.
Çok yakışmışsınızzz..
mutlaka görüşelim.
Tatlım başı çeker.
iyiyim.
Evet,aynen size selamları var vb.
Arkadaşım.

Nasılsın arkadaşım? iyiyim arkadaşım.

Bu ne ulan?
Yavrum kelimesi. Hitap ederken, cümle arasında farketmez hiç tahamülüm yok ıyyy.
samimi söylüyorum bu kombin içinde samimiyet kelimesi olmasına rağmen samimi kelimeler değildir.
kanka, kuzum, balım ....oyyyk (kullanıyorum)
Bebeğim nerelerdesin sen yaa.
bir kelimeyi samimi veya samimiyetsiz yapan şey onu kullanan insandır. ama şöyle bir şeyde var, toplumda bir anda sürekli herkesten duyduğumuz bir kelimeye karşı ters bir algı oluşturup o kelimeyi samimiyetsiz kılabiliyoruz.
"canım"
sevmiyorum, yapmacık geliyor, ismimle hitap edilse daha iyi.
Canım.

Entry ananın amında.
kardeşşşşim nasılsın iyi misin bi sıkıntı olsa hop yanımdasın oke?
" yavrum askim " ayri ayri degil. bu sekilde cevremde duydugumda istemsiz ne bok yendi acaba diye dusunduruyor