1. 1.
  04.04.1987 doğumlu alman futbolcu. vbf stuttgart'da, forvet mevkiinde oynuyor. son dönemlerde alman milli takımına da çağırıldı.
  1 ... madrid ulku ocaklari reisi
 2. 2.
  ailesi fas göçmeni olan forvet arkası oynamaya başlayan futbolcu.
  -1 ... wagnerlove
 3. 3.
  2010 dünya kupasında ballack'ın yerine kadroya dahil olmuş ve ilk onbirde mücadele edecektir. altyapısından çıktığı takım stuttgart'da oynamakta ve yaşı şu an 23. transfer hiç gerçekleştirmemiş bu futbolcunun dünya kupası sonrası büyük bir takıma transferi olası. gereken çıkışı dünya kupasında yapması beklenen khedira, oyunu iki yönlü oynayabilmesi ve ara paslarıyla dikkat çekiyor.
  1 ... bicimsizsaka
 4. 4.
  2010 dünya kupası almanya-avustralya maçında oldukça iyi performans göstermiş futbolcudur. kupa sonrası çok büyük bir ihtimalle dev takımlara transfer olacaktır.
  2 ... gulmekicinbahanearayaninsan
 5. 5.
  real madrid'e transferi gündemdedir.
  ... levon
 6. 6.
  jose mourinho'nun mutlaka alınmasını istediği ve çok büyük bir potansiyele, süper yıldız kumaşına sahip olduğunu belirttiği iran asıllı alman ön libero.
  ... lightsaber
 7. 7.
  real madrid'e transfer olmuştur. yıllık 3 milyon euro alacağı söyleniyor ama real madrid'in ödediği bonservis bedeli açıklanmış değil. mourinho kendi sistemini oturtmaya başladı: az yıldız, çok işçi. ama kalifiye işçiler.

  ps: bonservisi 14 milyon euro imiş.
  1 ... killanici
 8. 8.
  fazlasıyla milan baros a benzeyen, başarılı orta saha oyuncusudur. real madrid de başarılı olsundur.
  2 -1 ... the real ali
 9. 9.
  (#8360134)
  dünya kupasından sonra büyük bir takıma transferi olası demiştik. şimdi real madrid'in futbolcusu. tam bir mourinho adamı. ortasahada çok koşan defansif yönü ve fiziği kuvvetli, bunun yanı sıra ara pasları ve oyunu görebilmesi artı meziyetleridir. zaten mourinho da çift yönlü bir futbolcu olduğu için affetmemiş, kapıvermiştir.
  1 ... bicimsizsaka
 10. 10.
  real madride transfer olan alman milli takım oyuncusudur.
  ... yendik mi lan