1. 1.
  sezon başında iki kulüp arasında tartışma yaratarak lyon'dan chelsea'ya transfer olmuştur.büyük paralar verilsede bu gana vatandaşına,chelsea'ye koymaz zaten adam hakediyor parasını.her izlediğim maçta hayvanlar gibi koştu ve ortasahanın yükünü tek başına sırtlandı.bi de süratli herif atağa kalktımı baya etkili oluyor.
  3 ... elendil
 2. 2.
  chelseanin orta sahasının en önemli oyuncularından olup gana milli takımının stephen appiah ile beraber 2006 almanya dünya kupasındaki çıkışının mimarlarındandır.
  2 ... city walk
 3. 3.
  10 aralik 2006 chelsea arsenal macinda attığı hayvani gol ile gündeme oturan futbolcudur. golü anlatmak gerekirse, roberto carlosun fransaya attığı acayip frikik golünün hareketli topa vurulmuş olanı ve yan yan gidenidir.
  3 ... delismen
 4. 4.
  chelsea'nin,gana'lı,çok beğendiğim ortasaha oyuncusudur.
  3 ... gift
 5. 5.
  26 milyon euro'ya lyon'dan transfer edilmesi sonrasında düzenlenen basın toplantısında şaşkın bakışlar arasında bu kadar para etmeyeceğini açıklayıp strese giren futbolcu. sonrasında aslında o parayı ne kadar da hakettiğini orta sahadaki yıpratıcı, mücadeleci stiliyle kanıtladı. ayrıca kaptan stephen appiah'la birlikte gana milli takımının lokomotifi.
  3 ... krmyrdsn
 6. 6.
  defans oyuncularının sakatlığı sebebiyle defans oynamak zorunda kalan ve yeni mevkisine yavaş yavaş alışan ganalı. appi'nin arkadaşı.
  2 ... haydar dumensiz
 7. 7.
  http://www.milliyet.com.t...07/04/24/son/sonspo13.asp
  2 ... stockton to malone
 8. 8.
  lakabı canavar'dır, her teknik adamın kadrosunda görmek istiyeceği, her mevkide oynuyacak nadide oyunculardan biridir...
  3 ... amorti
 9. 9.
  cm 2006 da favourıte person bolumunde fenerbahcelı stephan appıah soylemıs olan ganalı futbolcu ha transfer edemezsınız ulan appıah ıle bırlkte cok guzel ısler yapar dersınız ama fyatı tuzludur bıraz.
  2 ... bodrumtorbası
 10. 10.
  dmc olarak geldiği chelsea'da mevkii d/dm(rc) olarak değişen, çok yönlü, hayvani kuvvetli futbolcu.
  5 -1 ... el cordobeslerin yedincisi