bugün

2011 ispanya süper kupası ilk ayağıdır.
buyuk ihtimalle ertem sener sunacaktir.
kanal d de yayınlanacak olan maç.
barcelona'nın 2-0 kazanacağı maçtır .
ilker yasin'nin de sunabileceği karşılaşma. şimdiden yabancı arıyorum yada sessiz seyredeceğiz çaresi yok.
ertem şener sunarsa villa'nın ilk kız arkadaşının adını öğreneceğimiz maç olacaktır.
yarın oynanacak ispanya süper kupa maçı.kanal d yayınlayacak.muhtemelen ilker reiz anlatacak.
ertem şener anlatırsa gereksiz bilgiler alacağımız,
ilker yasin anlatırsa saçma sapan kelimelere doyacağımız,
sabri ugan anlatırsa yarım yarım yarılacağımız,
ercan taner'in anlatması durumunda sesi kısacağımız maçtır.
maçtan çok maçın spikerinin merak edildiği maçtır.
emre tilev in anlatacağı maçtır.
(bkz: vamos madrid)
real madrid'teki türk futbolcuların oynamasını dilediğim ve ne kadar katkıda bulunabileceklerini deli gibi merak ettiğim maç.
şifreli verilmezse tvden şifreli verilirse pcden izleyeceğim maçtır. ne olursa olsun izleyecem.
kotaya girmesine rağmen kesinlikle izleyeceğim maçtır.bu arada şifre neden anlamıyorum.
real madrid'de nuri, mesut ve hamit'in oynamasını istediğim maç. kanal d'den yayınlanacaktır.

edit: parmakkaldirancocuk'a teşekkür ederim, nuri'nin sakat olduğunu unutmuşum.
real madrid'de hamit'in oynaması durumunda barça'nın biraz daha kolay alacağı maçtır.*iyi oynaması temenni edilir, düşmanlık yoktur.
ilker yasin veya emre tilev anlatırsa sikerim kanald'sini deyip, tan izleyeceğim karşılaşma..
Bu gece bu maçı Sabri Ugan sunacak.
sonucu belli olan maçtır.
(bkz: fc barcelona)
ertem şener anlatsın diye imza toplayacağım karşılaşma.
maçı kim anlatırsa anlatsın (ilker yasin hariç) yanında rıdvan dilmen yorumculuk yaparsa izlemenin keyif olacağı karşılaşma. tekrar altını çizerek belirtiyorum ilker yasin hariç. aman diyim.
tenis maçı tadında geçmesi muhtemel müsabakadır.
ertem şener'in anlatmasını istediğim karşılaşma. şu anda bu entry i okuyan birçok kişi bana sövüyor belki ama ertem şener anlatınca bir güzel oluyor.
(bkz: yine mi ilker)
(bkz: messi bu adam neyin nessi)