bugün

sonunda, Fenerbahçe de seyredecek bir oyuncu bulduk.
bir kaç gol daha atarsa aykut ulan ileride bu beni geçer diye ayağını kaydıracaktır. yazık olacak bu kadar yetenekli futbolcuya.
ayağının kayması için daha epeyce gol atması gereken futbolcu. lakin alex az daha aykutun rekorunu kıracaktı.

biz istatistikleri takip ediyoruz salih, gollere ne zaman son vermen konusunda biz seni uyarırız.
fenerbahçeli değilim ama; yetenekli. inşallah genç semih gibi 40 yaşında bile genç salih diye hatırlanmaz. yolu açık olsundur..
'bu çocuktan olur' tarzında düşüncelere sevketmiştir şüphesiz, taraflı, tarafsız tüm sporseverleri. geleceğin emresi olsun ama yalnız futboluyla, karakteri değil.
iyi topçu ben karşıyaka-buca maçında gördüm.kendisinin gördüğü değil stadyumun gördüğüne pas atar.bu onu star yapar ve yetenekli kılar.
oynadıkça form tutacak olan ve daha çok şans bulması gereken genç futbolcumuzdur.
son iki resmi maçta 2 gol atan ofansif orta saha oyuncusu. konuşma konusunda pek becerili değil. futbolunu oynasın yeter.

http://www.ligtv.com.tr/h...z-macin-adaminda?csface=1
Galatasarayın keşfedip de almadığına üzüldüğüm, geleceğin yıldız adaylarından biri olan futbolcu.
Umit ozat'in hakkinda "felliani'ye benziyor diye havaya giriyor" dedigi genc yetenek.
alışılageldik korkak genç futbolcu imajından uzak bu çocuk. o an bulunduğu mevkiye göre sorumluluk üstleniyor olması takdire şayan.
artık christian denen yürüyen kazma yerine sürekli ilk 11'de oynatılması gereken oyuncu.
Aykut Kocaman' ın bonusu, süper yetenek adayı futbolcu. Hattâ aday değil yetenek de diyebiliriz. Zîrâ Allah izin verirse çok iş yapacağa benziyor. Milli takım düzeyinde de çok fayda sağlar umarım.
bir iki senedir devam eden malum durumlardan dolayı eskisi kadar tat alamadığım futboldan tekrar keyif almamı sağlamış çocuk.

o değil de benden küçük olduğu için ağız dolusu çocuk diyebiliyorum ya çekinmeden, çok hoşuma gidiyor.

umuyorum ki kendisini daha da çok geliştirecek. gün gelecek salih, recep, beykan, mert hem bu takımın hem de milli takımın vazgeçilmezleri olacak. belhanda gibi bu adamlardan pek de fazlası olmayan topçular için abuk subuk başkanlarla muhatap olmayacağız, milyon avrolar dökmeyeceğiz. umarım yani.

eğer bu çocuklar ve diğer takımlardaki gençler(semih gibi, oğuzhan gibi, necip gibi, alper potuk gibi) desteklenirse, kendilerini daha da geliştirmeleri sağlanırsa milli takımın bu çocukların oynayacağı jenerasyonundan çok umutluyum. şu anki jenerasyonu hiç sevmedim, sevemedim mesela.

hadi çocuklar, umutluyuz sizden.

lan kendimi hepten ercan taner gibi hissetmeye başladım.
galatasaray bu yeteneği elinden kaçırdı anlaşılması zor... umarım ileride gs da oynar.
2013 Fifa u20 şampiyonasından neler yapacağını merakla beklediğimiz orta saha oyuncusu.
bir müddet daha iyi oynarsa, aykut' un kulübeye çekeceği genç yeteneğimiz.
sen bu çocuğu aykut' un gazabından koru, yarabbim!
edit: aykut sözlükte beyler!
öteden edit: alex de souza, semih şentürk, miroslav stoch ve özgür çek' e neler olduğunu ne çabuk unutmuşsunuz.
eğer "böyle oynarsa" demiyorum. "sürekli" oynamaya devam ederse 2-3 sene sonra avrupa'nın sıradan bir kulübüne gitmez diye düşünüyorum ama selçuk şahin faktörü var işte. ayrıyetten çok efendi bir çocuk. en azından şimdilik.
feyzli abi ismine sahip genç futbolcu. gel gör ki tip hiç öyle değil.
fizik gücü zayıf, hamle zamanlaması yerinde, durması gereken yeri çok iyi biliyor, devamlılığı yok (daha genç normal), sürekli ara pas ve asist yapmak istemesinden dolayı pas hatası fazla yapıyor. gayet iyi bir futbolcu olacak.
zayıf futbolcu çok değil iki sene sonra yozgatspor'a transfer olabilir. yıldız yokluğunda yıldız diye savunulması ise son derece rahatsız edici.
Korkmadan futbol oynayan yetenekli çocuk. Aykut hoca ona defansif görevler vermese hucumda katkısı çok daha fazla olacaktır. Fenerbahçe'nin yıllardır bulamadığı sempatik yüzü olabilecek karakterde. Top kapmak isterken zamanlama hataları yaparak faul yapıyor bunlarda daha dikkatli olmalı. Bu yaşta böylesi sorumluluklar verdiğimiz oyuncu sayısı yok denecek kadar azdır ülkemizde bu şansı iyi kullanır inşallah.
fiziğini biraz daha geliştirdiği taktirde fellaini olabilir. koşarken veya pas verirken ayakları acayip fellaini'yi andırıyor dikkat ederseniz. kumaşı çok iyi. ben böyle ilk maçında çıkıp o kadar uzaktan şut çekme özgüvenini gösteren birini görmemiştim. ayrıca çok da sabırlı, acele etmiyor. oyunu okuyor. çok beğendiğim bir isim. ama fazla şımartmamak lazım çocuğun iyiliği için.
gayet iyi oynayan genç yetenek. umarım böyle devam eder.
steven gerrard stilinde futbolcu.. şut çeker, ara pas atar.. ofansif, defansif orta saha olarak görev yapabilir..

eğer kendisini geliştirirse, çok başarılı olur.. galatasaraylı olarak bu çocuğu transfer etmediğimize hayıflanmadım değil... yazık yazık!!