bugün

korkak futbol oynatan aykut kocaman'ın elinde heba olmaz inşallah dediğim yetenekli genç.
gol attığı için bir sonraki maça yedek kulübesinde başlayacak fenerbahçeli futbolcu.

kendisini gönülden tebrik ediyorum bir fenerbahçeli olarak.
çocuk oyuna girer girmez takım toparlandı. orta sahaya can geldi. saçlarına kurban be.
viktoria plzen maçının seyrini değiştiren oyuncudur. o girdikten sonra plzen kaleye gelemedi, fenerbahçe pozisyona girmeye başladı. ilk golünü de attı daha ne olsun.
bucaspor'da oynarken direk gözüme çarpmıştı vaktiyle. daha sonrasında ntvspor muhabiri hakan gündoğar'a epeyce tweet atmıştım şöyle bi çocuk var buca'da diye. ardından beşiktaş'a geleceği yönünde haberler çıkınca çok mutlu olmuştum ama fenerbahçe'ye gitti. kumaşı yeteneği belli zaten o oynadıkça mutlu oluyorum inşallah milli takımda da görürüz bundan sonra yolu açık olsun.
viktoria plzen de oynayan 95 kiloluk futbolcu götünü kaldıramadığı için hızını kullanarak gol atmıştır. büyütmeye gerek yok.

mesajlar üzerine edit: golü için dedim, yoksa çok kaliteli, son yıllarda yetişmiş en iyi futbolculardan. galatasaray'da görmek isterim.
attığı golle ne kadar kaliteli ve yetenekli futbolcu olduğunu göstermiş olan Fenerbahçe'mizin yıldız futbolcusu.
şuan soyunma odasına giden takımın, salihin ayagını bırakıp kıcını opmesi gerek. abilerine kapak olsun korkak futbol nedir ya. adam koştu vurdu. korkak olmadı o yüzden ilerde ekol olacak inanıyorum.
aşırı derecede sevimli bulduğum futbolcu. o nasıl bir gol sevincidir ya?
plzen'e gol attigini gorunce, ilk kez bir f.bahce macini izleyemedigim icin uzuluyorum. adam olacak bu cocuk!
selçuğun gavatlığını telafı eden oyuncu.
Saclari azicik kestirip alex'in bonus kafa oldugu zamanlardaki uzunluguna getirse tam yakisikli olacak genc yetenek.
plzene gol atması aykut kocaman'ı göt etmekle alakası olmayan, sevindiren olaydır. zira hiç sevmediğim aykutun yaptığı tek doğru hareket salihe sık sık şans vermesidir. yani göt olacak birşey yoktur, stoch atsa neyse.
Türkiye'deki kulüplerde olan antrenörler böyle yetenekleri görmemesi böyle gençlerin heba olmasına neden oluyor ve böyle gençler elden gidiyor. Yeni Gerrardları (Salih Uçan,Beykan) oynatıp takıma monte etmek yerine, yabancılara tonlarca para vermek yöneticilere umarım bir şeyleri anlamıştır salih'in attığı gol ile. Gayet sakin oynuyor, avrupa klası var kendisinde. ileride şımarmaması, daha da başarılı olması dileğiyle..
fenerbahçe harika bir yıldız kazanmıştır.
genç yetenek. birkaç sene içinde maestro olacak adam. allah başarısını daim etsin.
nazarım değer diye hakkında yorum yapmaktan itina ile kaçındığım 'tecrübeli' genç yetenek. girdiği andan itibaren oyunu olduğu gibi değiştirdi. attığı golü de tamamen kendisi hazırladı ve bitirdi. ben bu yaşta bu oyun ufkuna sahip bir genç görmedim. *
avrupa ya gitmesi lazım gelen kardeşimizdir. kazanan türk futbolu olsun efendim.

not: bütün takımları tutuyorum.
aykut hocanın biraz kafayı çalıştırıp avrupa standartlarına çıkarması gerektiği genç futbolcu.
bu akşamki plzen maçında golü olan , fenerin turu geçmesini sağlayan , şimdinin genç yeteneği , geleceğin maestrosu.
bu maçtan sonra da yedek kulübesinde oturursa fenerin, aykutun genç oyuncu mantığına sokayım afedersiniz ama.

gençse yedek beklesin ne lan. kaç oyuncuyu öyle yaşlandırdınız.
arsenal, porto ya da dortmund altyapısında yetişseydi şimdi dünya yıldızı olmuştu. çok net.
genç salih fenerde kalırsa on yıl sonrada genç salih.
oyuna girdiği an fenerbahçe'nin ortasahadaki pas trafik akışı başlamıştır. ben mi başka maç izledim yoksa bazıları sadece ekrana bakıyor mu?
mutluluğu mutluluğumuzdur. onun gol sevinci en az ceyrek finale cikmamiz kadar mutlu etmistir.