bugün

aykut kocamanın bulup takıma aldığı oyunculardan. gün geçtikçe özgüveni artıyor. takımın değişmezi olacak. fiziğini güçlendirmeli.
maalesef ki yeni kurbanımızdır. 3-4 kere maçını izledim ancak ki yaşı itibariyle normaldir ahım şahım yaptığı net bir şey yok.. iyi futbola o kadar hasretiz ki iyi bir pas atan herkese tapacak noktadayız.. beyler yapmayın ne kadar çok adam gördük böyle baskı altına alınıp şişirilen fos çıkan...
her yıl xavi, iniesta, xabi alonso klasında futbolcular yetiştirdiğimiz için salih sıradan bir futbolcudur. her büyük turnuvaya katılan bir milli takımımız ve her sene avrupa'da başarıdan başarıya koşan kulüplerimizde forma giymesi imkansızdır. fazla abartılmasın. selçuk şahin gibi bir yetenek dururken çıkıp salih mi oynayacak? hiç.
geçen gün kendisi hakkında fanatik'te okuduğum haber beni şoke etmiştir. henüz kendi arabası yokmuş. içim öyle sızladı ki, gözyaşlarım klavyeye üzerinde gölcükler oluşturmuştu.

henüz ehliyetinin olmadığını ve yıllık 350 bin lira aldığını da belirtmek gerekir.
türkiye'den ilk transferle uzaklaşması gereken genç yetenek. türk takımlarının baskıcı futbolu sayesinde telef olacak. son yıllarda büyükler kaç tane yetenek çıkarmış altyapıdan? emre, sabri, hakan şükür gibi bir yetenek çıkmadığına göre soluğu almanya, ingiltere, ispanya'da felan almalı.
kaç galatasaray'a gel evlat. yetenekli futbolcu. busquets'i ise yetenekli zannediyor. busquets sınırlarını bilen iyi bir görev adamıdır. barca ondan sıkışan adama pas seçeneği olmasını bekler. o'nun işini yapabilecek çok daha yetenekli adamları da pahalı olduğu için alamadı.
busquets'i elbette ki yetenekli zannetmesi gereken fenerbahçe futbolcusu.

aykut'un idolu muhtemelen busquetstir. elinde olsa üç busquets'i oynatır orta alanda. adam defansif orta saha hayranı. bunu da salih'e inceden işlemişse. hanimiş benim busquets'im falan diyerek. salih de busquets'i örnek alacak kendine haliyle.
''hocası aykut olanın burnu dmf'den çıkmaz!'' atasözünü hatırlatmış genç futbolcu. neyse.. selçuk şahin'i örnek almadığına da şükür...
hemen yanıbaşında emre gibi bir yetenek ve deneyim var iken örnek alacağı kişiyi kaf dağında aramaması gereken futbolcu.
bu akşamki maçta emre belözoğlu'nun yokluğunda kesinlikle ilk 11 başlaması gereken genç adam.
(bkz: salih uçan vs wesley sneijder)
burak yılmaz olamayacak vasatlıkta bir oyuncudur.

en büyük aktördür, burak yılmaz.
koçum be. adam be. ağlıyorum lan şu an. helal olsun helal helal.
yazdı.koçum benim aykutu güldürdün ya daha ne diyeyim.
gol sevincinde gördüm ne hoş çocukmuş dedim ve sözlükteki başlığında gördüğüm ilk giriden sonra sübyancı olduğumu düşünmeye başladım. 1994 doğumluymuş lan oha.
Aykut kocaman'a golü atmıştır.

Edit: sanırım aykut kocaman kulübede mobilden sözlüğe girmiş.
Bugünki oyunu ile gelecek vaadeden oyuncu. Çok Istekli ve gol ile süsledi bunu.
attığı gol, aykut kocaman ile birlikte selçuk şahin'e girsin!
hababam sınıfında hatunu hamile bırakan kıvırcık lakaplı tip vardı ona benziyor bildiğin.

o değil de çok iyi topçu olacak demedi demeyin bak.

http://p.twimg.com/A6ztDSRCMAAOshZ.jpg:large

ahanda buldum.
Avrupa maclarindaki ilk golunu atmis genc yetenek. Mevcut degeri 1.550.000 euro iken bu gol sonrasinda degerinin yukselecegini dusunuyorum...
tebrikler. kimse koşup gelmez, koştu geldi vurdu. aykut kocaman artık salih'i de keser.
çok az oyuncu oyuna girer girmez bu kadar etki edebilir maçın gidişatına. salih emre ile birlikte ön liberonun as oyuncusudur. o kadar aykut.
yerim lan diye haykırdığım, demin golünü bağırarak izlediğim yakışıklı, yetenekli futbolcu. 2 haftadır telefonumun duvar kağıdında ayrıca.
yazıp yönettiği pozisyonu gole sonlandıran genç futbolcu.
topal sakatlanmasa ne oyuna girecekti ne de gol atacaktı çocuk..