mahlasıyla bana çocukluk günlerimi hatırlatan, yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
5. nesil bir yazar. gelmesini hoşbuldum.
sağ(cı) olsun, sol(cu) olsun, top(çu) olsun iyi yazan üçbeş 'klavyeninkilerin' haricinde abuk sabuk entrymsilerin cirit attığı sevgili uludağ sözlük'teki en komik entrylerden birine imza atmış bir yazar bu. devamını bekliyoruz...
(#2999126)
"türk" kelimesinin anlamını kavrayabilmiş sözlük yazarı. pkk sempatizanlarının midesini bulandırırı o ayrı.
(#3094302) çok iyi bir yazar. demedi demeyin. yıldızı parlayacak ilerleyen yıllarda. ben keşfettim. *
eski zamanlarını anlattığı entry'sinde beni yarmış, gülmemden miğdeme kıramplar sokmuş yazardır.
çok yaşasındır.
allah belasını vermesindir.
5 numara nesil olalı böyle yazar görmedi.
kendisine bob marley faruk minvalli seslenmek istediğim yazar; çok dikkat çekiyosun, yapma. *
sözlükte son zamanlarda bi hayli dikkatimi çeken, geyik potansiyeli yüksek yazar.

haa derseniz ki, 'lan totoş, sen kimsin, senin dikkatini çekse nolacak çekmese nolacak? ne bu mahalle aralarına topçu keşfetmeye gitmiş menajer tripleri..' bunu derseniz çıkarır yayınevi sahibi kimliğimi, masaya fururum! ben derim, bitişikcümle yayınevi sahibi akın bitişikcümle; bu da kartım! apışır kalırsınız...

neyse, keyifle okumaya gayret ediyorum efendim. başarılarının devamını dilerim (bu kısım da okul müdürü gibi oldu)
ne zaman karnım acıksa ve sırtımla dikey vektöriyelinde buluşsa* hep gözümüm içine içine batan nicke sahip yazar bünye. muhtemelen tamek tarafından sponsorize.*
tamamen homofomik bir yazar.
eğlenceli yazar. çok severek okuyorum yazdıklarını. * *
bana ayar vererek hoşgeldin diyen yazar. entryleri epey güzel.
+adet döneminden yeni çıkmış peddir. * * *

yada

+pedin kana doyduğu andır. * *
nickiyle (bkz: #3453251) nolu entrysiyle bana çocukluğumu hatırlatmış yazar.

ayrıca salçayı bayat tandır ekmeğine sürerseniz sizden iyisi yoktur. *
#3671010 şu entrysinde gerçekten güzel bir saptama yapmış yazarın rumuzu.
entry'leri okunurken herhangi bir şey içilmemesi gereken yazar. (bkz: #3243866) (bkz: #3039742) (bkz: #2970011)
nşa'da katiyen nick altı entry girmem lakin öylesine iyi yazıyor ki türkan şoray bile kurallarını bozar da salçaya bulanır allahıma.
sözlük'te kendisini ilk keşfedenlerden biri olmakla gurulanıyorum açıkçası. daha sözlük'te henüz yeni yazar olmuşken, kendisi muhtemelen "hoş sohbet" takılırken, ben onun iki entrysini favorilerime eklemiştim bile. aylarca süren kafa iznimin ardından dönüp baktığım da "super mario" olmuştu bile. tüm sözlük alemlerinin en harikukulade 10 entrysine en az bir entry sokabilecek yetiye sahip bir yazar. hatta sokmuş yazar daha da sokacak besbelli. belki 5 tane daha sokar bilemem sokabilitesinden haberim yok. velhasıl kelam iyi yazıyor işte... lakin galatasaray'lı, yakışmadı.*
onlarca okuduğum entryleri arasından şuana dek rast geldiğim en iyi entryleri:

(bkz: #3674874)
(bkz: #3675873)
(bkz: #3688072)
(bkz: #2967960)
(bkz: #3023197)
(bkz: #3421934)
yazdığı entrylerden yüzünden her aklıma geldiğinde abartmasız 3-4 dakika güldüğüm yazar *.

onlardan biri ;
(bkz: #3688072)
melis isimli bayan arkadaşla kötü bir anısı olduğunu düşündüğüm, entrylerinde diyalog yazarken kız ismi olarak hep "melis"i seçen, takip edilesi yazar. *
cok cok güzel yazdigini maalesef yeni fark ettigim yazar. zevkle takip edecegimi düsündügüm sözlük kisisi. ayrica melis e cok fena kafayi takmis gibi görünüyor.
abartısız söylemek gerekirse sözlüğün en komik, en şahane, en şukela yazarı. (bkz: abartısız) aslında hepimizin kesin rastladığımız bir elemanı anlatıyor çoğu zaman daha başlıktan diyorum zaten: 'lan evet biliyorum ben çoçuğu' aklıma gelince gülüyorum zaten. bir de bu yazar ayrı bir komedi katıyor olaya yarıyor resmen. yine abartısız söylemek gerekirse sözlükte sürekli adı, en sağlam yazar olarak geçen üç beş yazarın eline verecek derecede daha sağlam bu yazar. çok taşaklı. tavşan taşşağı değil at yar*ağı kadar hemide.
gece gece güldürmüş besin öğesi yazar *
(bkz: el bombasinin pimi oruc bozar mi)
belki de sözlüğün en iyi yazarlardan. "belki"yi geri aldım.

sözlükte daha fazla takılsa işte o zaman süper olur.
her entry siyle karşılaştığımda beni güldüren yazar. çok iyi yazıyor. ama iki aydır yazmıyormuş.