bugün

küçükken yaptığımız karın doyurma eylemi.şimdiki adı aparatif olan eylem.az salça kutusunun ağzını açık bırakmışız diye laf duymamıştık.
güzel bir üslubu ve insanı güldüren güzel yazıları olan yazar, fakat 2 aydır yazmıyormuş, kötü.
Selam olsun yazar.
toplam entry:190*
toplam başlık: 261*
son iyi oylanan entryleri
son kötü oylanan entryleri
yazar bu entry'sinde coşmuş
en beğenilen entryleri
anlaşılmamış entryleri
pek bi sey yok.*

şeklinde karmasının belli bir kısmını nasıl yaptığı anlaşılabilir yazar arkadaşımız. ha silmediği 190 entrysi hakket güzel.
fındık ceviz de koyacaksın buna blanderdan çekilmiş. ımmh.
(#3674874)
(#3675873)
(#3688072)
(#2967960)
(#3023197)
(#3421934)
(#3721328)
(#3671010)

tespit uzmanı. keşke geri dönse, biraz daha yazsa.
zamanında güzel entry'leri varmış. uzun zamandır burada olmaması bizim için büyük kayıp.
(#2967960)

süpersin kardeş ya .
(#2967960) beni yarmıştır.
şimdi para verseler yemeyeceğim şeydir ama lisede yatılı okurken gece acıkınca yemekhaneden çalınan salçanın kurumuş ekmeğin üstüne sürülünce verdiği tadı da unutamıyor insan.
şimdi çocukluğumun abur cuburu top oynardık annem bize salçalı ekmek hazırlardı falan demiycem.salçalı ekmek ne lan.arkadaş nasıl bir tadı varsa insanı yemekten soğutur.ya şimdiki salçalarda bi sorun var ya da 90'lı yılların çocuklarında
(#3721328) şu entrysiyle beni benden almış 5. nesildir**. çok yazmıyor ama çok iyi yahu. keşke hep aktif olsa.
genellikle uğur gürsoy 'un fırat karakterinin en sevdiği besin kaynağıdır!
+baanaeenneee salçalı ekmek!
+çekil elimin altından toz faresi!
+salçalı ekmek ver.
şükela kısmındaki entrylerini görünce, yüzümde tebessüm oluşturan başarılı yazar. uzun yazar, ama bir o kadar da güzel yazar.
Gariban adamın yemeğidir. Hep doyurur , hem lezzetlidir.
(#4564549)
Birara, biraralarki kendimi gördüm yazıda.
(Birara) larki kendimi gördüm yazıda.
sabah sabah yediğim hayata renk katan güzellik. hala çocukluktaki gibi şımartandır ayrıca. "nerde salçaa? bitane daha yiceem ben!"
kendisiyle salçalı ekmeğini kucaklamış fırat resmimi paylaşmak istediğim yazar.
ilk duyduğumda "ıyy" dedirten nicke sahip yazar.
her entry siyle karşılaştığımda beni güldüren yazar. çok iyi yazıyor. ama iki aydır yazmıyormuş.
belki de sözlüğün en iyi yazarlardan. "belki"yi geri aldım.

sözlükte daha fazla takılsa işte o zaman süper olur.
gece gece güldürmüş besin öğesi yazar *
(bkz: el bombasinin pimi oruc bozar mi)
abartısız söylemek gerekirse sözlüğün en komik, en şahane, en şukela yazarı. (bkz: abartısız) aslında hepimizin kesin rastladığımız bir elemanı anlatıyor çoğu zaman daha başlıktan diyorum zaten: 'lan evet biliyorum ben çoçuğu' aklıma gelince gülüyorum zaten. bir de bu yazar ayrı bir komedi katıyor olaya yarıyor resmen. yine abartısız söylemek gerekirse sözlükte sürekli adı, en sağlam yazar olarak geçen üç beş yazarın eline verecek derecede daha sağlam bu yazar. çok taşaklı. tavşan taşşağı değil at yar*ağı kadar hemide.
cok cok güzel yazdigini maalesef yeni fark ettigim yazar. zevkle takip edecegimi düsündügüm sözlük kisisi. ayrica melis e cok fena kafayi takmis gibi görünüyor.
melis isimli bayan arkadaşla kötü bir anısı olduğunu düşündüğüm, entrylerinde diyalog yazarken kız ismi olarak hep "melis"i seçen, takip edilesi yazar. *