bugün

(bkz: altta kalanın canı çıksın)
bir hayli merak edilen kavgadır. aman yarabbidir.

bırakmıştım nickaltı falan ama, bak heyecanlandım amk. 6 ay sonra esrar görmüş bağımlı gibiyim şu an. beklemede kalalım hele. kol, boru, döşemek gibi tabirler kullanılıyor.

oo may gat *
(#15827435) ben dedim anacım ben dedim.
olayın içerisine koministimam, cahil profesor, kuresel ikinma, biradetbeyfendi ve mbaran katılırsa sözlükteki kaos sonrası zall düşürülebilir ve sözlükte darbe yapılır muhtemelen. hadi hayırlısı. gençler durmayın nick altından yardırıyoruz.
takip ettiğim kadarıyla kukla beklemeye geçti. bakalım ne zaman patlayacak.
(bkz: yazın gelmesiyle sözlükte başlayan su savaşları)
(bkz: catfight)
kukla'nın s.kine takmayıp "hadi git kumdan kale yap çocuğum" demesi gereken tek taraflı tartışma.
kimin arkası sağlamsa onun kazanacağı kavgadır. siz bakmayın adının saipsiz olduğuna, benden duymuş olmayın ama aşireti var oğlum arkasında.
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
hoş olmayan kavga. zaten anlamadım durumu. saipsiz belki iyi bir yazardır. ama bunun yanında kukla da kraldır. oylama konusunda sahtekarlık yapanları ortaya çıkarması da bence sözlüğün yararına. tabi varsa böyle bir sahtekarlık. adam konuyu tartışmaya açmış.
(bkz: dostluk kazanır)
(bkz: öm yoluyla dönen it dalaşını sözlüğe taşımak/#15828554)
çerezimi çekirdegimi alıp izleyecegim kavga. arkası olan kazansın, hadi bakalım...
mahalledeki dedikoducu teyzelerin bile bu kadar çene yormayacağını kanıtlamış kavgadır.

görsel
çoğu yazarın anlamadığı kavga. bende anlamadım ne oldu da iki yazar birden çıldırdı.
kavga sonucunda kuklanın kol gibi entry döşeyip sözlükten gideceği ajanslarda dolanan dedikodulardan.

bu sözlükten kimler gitmedi kimler geldi geçti hepsini iyi biliyoruz rahat olun. her ne kadar da yenilerden gözüksek te eskiden buralar hep bizimdi.*
kukla fırtına öncesi sessizliği yaşatıyor.
kimseyi ilgilendirmeyen anlaşmazlıktır.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi bildirdi)
işsizsiniz oğlum. size ne elalemin kavgasından? *
he bu kadar meraklıysanız kavgaya koministimam a falan bulaşın. ya da bulaşmayın, o sizi bulur. *
gereksiz bir kavga... ikisinin de üzerine soğuk su dökmek lazım.
bir yerde buluşulup erkek erkeğe halledilmesi gereken kavgadır.
varsa bi derdiniz yüz yüze konuşun abi nikaltlarına dalmak da ne bebe misiniz?
götümün bile kendini tutamayıp güldüğü, sözlüğü fazla abartmış tiplerin trajikomik ve acınası durumu.
(bkz: noluyo lan)
+nolmuş?
-ben de onu diyorum işte nolmuş?