bugün

yanli$ anladiğim yazar.
zamanın birinde benim için bir şeyler yazıp sonra da sözlük yazarlarına ben bu adama ayar verdim diye bağıran bir yazardır kendisi. ilginç bir potansiyeli olduğunu gördüm kendisinin bu davranışıyla.

ayrıca siyasi içerikli entryleri ise ayrı bir kompozisyon konusu.

lisede hoca, sınıfın en arkada oturan zorla okula gelmiş müsamare kılıklı öğrencisini kaldırıp bir soru sorar ya hani.

bu adın ne bile olabilir.

işte o öğrencinin, öğretmen ve sınıf karşısındaki tedirginliği ve heyecanı var bu yazarda.
agir hakaretten çaylak edilmiş yazardır.*
düşündüğünden emin olduğum yazardır.
yaptığım ironiyi bir an için anlamaması sözlükte onulmaz yaralara yol açan yazar. bir de bu kadar üstüne gitmeyin kişisi. (bkz: #4938789)
tam adının mustafa baran olduğunu tahmin ettiğim yazar.
tam adının ku mbaran olduğunu düşündüğümde güldüğüm yazar.
şimdi bulamayacağım ama bir entry'sine çok fazla artı verildiği için edit vasıtasıyla fırça atmış yazardı. çok gülmüştüm.
kısıtlı *entelektüel donanımı ile kendini var etmeye calışan ortalama yurdum lümpeni.
sözlükte tespit böceği olma yolunda hızla ilerleyen, yazıları takip edilesi yazarlarından.
aklıma hep lise arkadaşım mustafa baran kıran'ı getiren yazar. ona da mbaran diye seslenirdik.
beni gammazlığa özendiren yazar. çalışkandır, hem entry yazar hem gammazlık yapar. başarılıdır da. bunların birini bile doğru düzgün yapamazken çıkıp meçhul kaynaklara dayanarak yazılarını takip edenlerin zekasız olduğu çıkarımında bulunanlardan da daha yaratıcı olduğu su götürmezdir.
yazdıklarıyla gönüllerde taht kurmuş yazar kişisi. bir çok insan sevmez bu adamı. çünkü o insanların gözleri var göremezler kulakları var duyamazlar * yani işin açıkçası bu adamı anlayabilmek için yeterli donanımları bulunmamaktadır bu insanların. başkalarına çamur atarlar kendilerine bakmazlar. kendilerinde olmayan özellikleri başkalarında aramaya kalkarlar, bilmediklerinden karşıdakinde de göremezler. onların da suçu yoktur aslında.

takip edilen, sevilensin. kafaya takmayacaksın biti, böceği, dudağı, .aşşağı! sen yazmaya devam et ustam! bu arada o kişi benim farkettiğin üzere.

hoşbulduk ustam!
siyasi görüşlerinden hazzetmem, film eleştirilerini takip ederim.
hoş sohbet edilesi yazar. fikirlerini açık yürekle söylemekten kaçınmayan yazar. yazıları takip edilesi yazar. geyik konusunda oldukça basarılı ve yazmaktan yorulmayan çalıskan uuser.
takip edilesi okunası yazar.
ilgiyle beğenerek okuyoruz efendim.
sözlüğün "insancıl" yazarlarından... buraya fazla gelmektedir kendisi...
* niye battı bu kadar bu entry?
moderasyondan para alıyor sanırsam. en çok oylama yapan, gammazlık yapan ve entry giren yazar *.
nesildaş statüsünde olduğum, bir kaç harfle "nickdaş" * olmadığım yazar.
konyali yazar nufusunu arttirmasini umdugum yazar. bir ilke imza atip konya da zirve duzenledigi icin tesekkur edilesi/ insallah devami gelecektir... organizator hesabi oder yalniz bir daha hatirlatayim.
konya'da bulunduğum sürede tanışma ve doğrudan, doğruya konuşma fırsatı yakaladığımız yazardır. kendisini eleştirdiğim bir çok husus olmuştur ve eminim ki olacaktır da... fakat partizanlıktan uzak, gruplaşmalara soğuk olduğunu gözlemlemişimdir. çok çabuk yorulması ve kötü bir bilardo öğrencisi olduğu da verebileceğim detaylar arasındadır bu adamla ilgili. ve son kez fakat konuşabildiğim, tartışabildiğim, eleştirip, şahsı tarafından eleştirildiğim için memnun oldum...
özel mesajlarıma bir türlü cevap vermeyen yazar. hayır kıllanmaya başladım 'acaba bir şey mi oldu?' diye.

tabi kasten cevap vermeme ihtimalini aklıma bile getirmek istemiyorum. eğer öyle bir şey varsa gerçekten çok kırılırım.
(bkz: bakınız yazarı)**
kuantum fiziği ve madde hakkında entry'lerini ilgi ile takip ettiğim yazar.
şenlikte dağıtılan ayranların -hala dağıtılıyorsa- son kullanma tarihine bakması gereken yazar.
nedendir bilmiyorum, bir samimiyet duyduğum yazar.