bugün

kız kavgası var dediler geldik. 1 değil 2 değil 3 değil tam 4 megapiksellik cep telofonu (üstelik sadece 100 tl idi) kameramı da getirmiştim. etek altı capslerden sıvazlık malzeme çıkarırım dedim ama çok yanlış gelmişiz. ne kavgası amk, iki satır didiştiler abartmayın.
saipsizin, kuklayı rezil ettiği kavgaydı. vay be neredeyse 1 ay geçmiş üstünden.
olduğunda bana da haber verin la. hep en son ben duyuyorum böyle şeyleri. duyduğumda bitmiş oluyor çok üzülüyorum sonra.*
dahil olan bütün yazarların ilgili entrylerini okuduğum ve her entryde farklı bir yazara hak verip artı oyunu da verdiğim sözlük içi kavgadır.
sonuç olarak her yerde kavgaları kaçıran, taraflar tam ayrılınca olay yerine koşabilen ben yine mağdur oldum.
vardığım sonuç şu: bu oylama olayı toptan kalksın. yorgan gitsin kavga bitsin.
ilginç bir kavgadır. ilginç olan yanı ise 2 yazarın kişisel olayının sözlükte bu kadar ilgi görmesidir. daha dün bir başlık açılmıştı; 'ekşi sözlükte şu anda iki kişinin kavgası tüm sözlüğe yayılmış durumda hatta insanlar gruplaşmışlar bile. işte bu yüzden ekşicileri överken bir daha düşünün, uludağda olmaz böyle şeyler yeaa, kralsın uludağ, adamsın uludağ' gibisinden bir içeriğe sahipti. aradan 24 saatten biraz fazla bir süre geçtikten sonra bu durumu görmek ziyadesiyle ironik.
sözlük yazarlarının %90'ının sikinde olmayan kavgadır. Evet gerçek bu.
Hem zaten horoz ne demiş?
-ben siker geçerim, polemiğe girmem.
(bkz: şekilsiniz ya hııamınaaa)
Saipsiz kukla ne amk?

saipsiz kukla mı bulunmuş, biri beleş kuklaya çökmeye mi çalışmış?

Hepsi bi yana, kimin sikinde.
o silah çıktıysa Bi kere patlamadan kılıfa girmez hacı!!!

şimdi kimse araya giriyim, babacan tavırlarımla çocukları barıştırayım ayağı yapmasın.

bi kere kavga için mekan verildi, atar yapıldı, giderlenildi, posta koyuldu, posta görüldü... gerisinin de gelmesi farzdır.
bütün lise önü kavgaları da böyle değil midir?

-kimsin lan sen?
+kuklayım olum ben asıl sen kimsin yarraaam!
-yazık laa adam kukla olduğunu da itiraf etti... acıdım şimdi, ben de saipsiz...
+nee? yapma yahu ciddi mi? yok mu kimin kimsen kardeş?

şeklinde, kanka olunacak zaman geçti, zaman cenk zamanındır. zaman kavga zamanıdır.

--spoiler--
Dadaloğlum yarın kavga kurulur
Öter tüfek davlumbazlar vurulur
Nice koç yiğitler yere serilir
Ölen ölür kalan sağlar bizimdir
--spoiler--

olum şaka lan şaka. ben olacakları söyleyeyim bu leleler show yapıyor, * he la he, show yapıyorlar. kukla sözlüğü bırakmaz. saipsiz de onca işin gücün içinde kol gibi entry döşenmez. yani ben olsam uğraşmam hatta şu an düşünüyorum da o kadar sıkılıyodur ki şu muhabbetten,

-" ulan bi bok yedik kol gibi entry falan dedik ama kim yazacak? hayır yazsam sikerün belasını ama ne gerek var? çocuğa sözlüğü de bıraktırıcaz hem... neyse unuturlar gider heralde. unutulmaz da kukliş eğer uzatmaya çalışırsa yapıştırırım sağlam bişey."

kukla ise düşünüyordur heralde. sonuçta bu karşı boş değil. milli susucu gibi bir örnek var, hazırlıklı olunmalı. e bu yüzden en mantıklısı. emaaan unutulur demek. bence de unutun beyler siktir edin bize de eğlence oldu. taşkala yaptık eğlendik.

kırmayın yani birbirinizi... * * ***
ikisinin kulağından tutup barıştırmak istediğim, gereksiz kavgadır.
koca adamlarsınız, hiç yakışıyor mu size? tamam ikinizde manyaksınız, biz sizi böyle kabul edip sevdik hadi şimdi öpüşün barışın, diyorum.
ikinizin de kendine göre haklı sebepleri olabilir de germeyin lan insanı. dövüşmeden sevişin danalar.
Kimsin la sen diyerek bagirdim kavgadir.

neyse ben gidiyorum hafiz misyonumu tamamladim.
+nolmuş?
-ben de onu diyorum işte nolmuş?
(bkz: noluyo lan)
götümün bile kendini tutamayıp güldüğü, sözlüğü fazla abartmış tiplerin trajikomik ve acınası durumu.
bir yerde buluşulup erkek erkeğe halledilmesi gereken kavgadır.
varsa bi derdiniz yüz yüze konuşun abi nikaltlarına dalmak da ne bebe misiniz?
gereksiz bir kavga... ikisinin de üzerine soğuk su dökmek lazım.
işsizsiniz oğlum. size ne elalemin kavgasından? *
he bu kadar meraklıysanız kavgaya koministimam a falan bulaşın. ya da bulaşmayın, o sizi bulur. *
kimseyi ilgilendirmeyen anlaşmazlıktır.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi bildirdi)
kukla fırtına öncesi sessizliği yaşatıyor.
kavga sonucunda kuklanın kol gibi entry döşeyip sözlükten gideceği ajanslarda dolanan dedikodulardan.

bu sözlükten kimler gitmedi kimler geldi geçti hepsini iyi biliyoruz rahat olun. her ne kadar da yenilerden gözüksek te eskiden buralar hep bizimdi.*
çoğu yazarın anlamadığı kavga. bende anlamadım ne oldu da iki yazar birden çıldırdı.
mahalledeki dedikoducu teyzelerin bile bu kadar çene yormayacağını kanıtlamış kavgadır.

görsel
çerezimi çekirdegimi alıp izleyecegim kavga. arkası olan kazansın, hadi bakalım...
(bkz: öm yoluyla dönen it dalaşını sözlüğe taşımak/#15828554)
(bkz: dostluk kazanır)
güncel Önemli Başlıklar