bugün

son zamanlarda yıldızı iyice parlamaya başlayan kadın sunucudur. gülmek ile anırmak arasında gidip gelen kendine has bir gülüşü mevcuttur.
artık habertürk gazetesin'de yazıcakmış hatta ilk yazısını yazmış bilem.
http://www.haberturk.com/...cat=140&dt=2009/05/03
reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesiyle bağıra bağıra, anıra anıra, osura osura gülünce dikkat çekeceğini sanan yapmacık insan.
geceleri bazen tesadüfen tv de karşıma çıkan kendisini çekici sanan itici televizyoncu kadın.
yüzüde,gülüşüyle her şeyiyle tatlı olan spikerdir kendisi. hayranlıkla izliyoruz.
en büyük numarası gülmek ve dinlemektir.
kendisi hakkında ortaya koyacak tek fikirleri gülüşü olan insanlar tarafından yapmacıklıkla suçlanan gazeteci.

200 entry girilmiş, 190 ı gülüşü hakkında. sonra zeka kırıntısı arıyoruz yazarlarda, e bulamıyoruz tabii.

he tabii çok komik gülüyor. he he. nasıl ince bir tespit bu, nasıl zeki bi insanım ben ya? offf. karetsin allam.
programına çok gereksiz insanlar almaya başlamış insan. eskiden daha güzeldi şimdi konuk mu bulamıyorlar ne...
bu sıralar tvlerde oynayan renault megane hatchback reklamını seslendirip ''aaa saba lan bu'' diye düşündüren spiker. daha önce bi adam seslendiriyordu noldu da saba'ya kaldı ihale diye de düşündür aynı zamanda.
içine fosgen gazı kaçmış ilk ve tek kadın spikerimizdir.
bugün oray eğin'e yayın esnasında kağıda not yazmış, ona doğru çevirmiş ve okumasını sağlamıştır. o notu şiddetle merak etmekteyim.
şu an dokuz eylül üniversitesi'nden canlı yayınlanan programın sunucusu kişiliktir. ki konukları arasında yeni türkü de vardır ki kulaklarda pas bırakmamıştır.

edit: ayrıca şu an popstar'dan hallice devam etmektedir program.
kameralar karşısındaki rahatlığı, samimiyeti ve gülüşüyle sempati uyandıran sunucu.
insanın içine işleyen bir gülüşe sahip güzel kadın.
tv dünyasının en kaliteli programlarından birini sunmaktadır. başarılarının devamını diliyoruz.

(bkz: saba tümer ile bu gece)
"saba tümerle bu gece" proğramını izlerken "bu kadar rahat olmayı nasıl başarıyor?" diye düşündüğüm, hiç derdi tasası yokmuş gibi davranmayı çok iyi başaran spiker.
Türkiye'nin en itici gülen kadın programcısı. Oysa ben programını zap yapmadan bir kez olsun izlemek isterdim.
gülme makinesidir kendisi.
arda turan a canlı yayında:

- gelmiyo mu eve arda? bu gece göndericem ben onu, demi arda?

demiş insan.
aşırı derecede itici bir gülüşe sahip kadın.. her gece yaptığı programı da giderek seviyesizleşmektedir.. ''para versen bu kadar boş program yaptıramazsın'' sözünün gerçeğe dönüşmüş hali gibi.. insanda zap yapma isteği uyandırıyor..
Biraz daha zorladığı takdirde olası yeni bir dark knight filminde kendisini Joker rolünde görebileceğimiz kişidir.
bi arkadaşımızın yazısında okumuştum. dediği aynen şu idi (hem de tanım olarak kabul edilebilir): tüm esprilerin (kötü veya hoş) hakkını veren tek kişi.

ayrıca kendilerini seviyoruz. onca boş beleş program varken, hiç de fena sayılmaz.
ilk başlarda gayet sıradan, düz bir tipti bu hanım teyzemiz; sarışın, yüzü düzgün zilyon tane spikerden sadece bir (1) tanesiydi. baktı gördü ki o frapan, iğrenç kahkahayla anılır, akılda kalır oldu hepten suyunu çıkardı işin. daha dikkat çekici bir yönünü keşfetse keşke bir an önce de kurtulsak.
geç oğlanların kendisine e posta yolu ile ettikleri aşk ilanlarından haz alan, bu tip mesajları içeren e postaları milyonlarla paylaşmaktan çekinmeyen itici kadın. aşırı antipatik bi öz güveni var bu kadının. bu öz güveni sahte midir, yoksa gerçekten öyle midir bilmiyorum. bana yaldız gibi geliyor. kazıyınca altından başka bir şey çıkacak gibi.
oray eğin'in kankası.