bugün

an itibariyle "saba tümer'le bu gece" adlı programında rezzan kiraz'ı ağırlayan sunucudur.
necati şaşmazı programına davet ederek , açtığı aşk üzerine sohbette necati şaşmazın ayar vermesi ama saba nın bunu anlayamaması ile gözümden ikinci bir kez daha düşmesi...
kim ne derse desin başarılı bir sunucu.
(bkz: saba tümer/#5053782) yazımda bu kadınımsının aslında ne olduğunu anlatmıştım ve bunun zıt rol modelinin ismini hatırlamadığımı söylemiştim. bu diğer kadın için (bkz: Nihal Bengisu)

bu iki insan sıfatından çok kadın sufatını(halk dilinde surat) kullanan görüngüsülerin birbirinden farkı nedir? biri aptal sarısışınlığını satıyor; diğeri dini. ikisininde söylediklerini toplasınız incir çekirdeğini doldurmaz.
olur olmaz herşeye gülen kadındır.
gülerken anıran kadın.
başarılı ve aynı zamanda kendini geliştirmiş bir tv spikeridir kendileri.
programını her izlediğimde o iğrenç gülüşüyle beni çileden çıkartan insan. tamam güzelsin hoşsun ve belki bazılarına göre çekicisin ama öyle gülmekte ne oluyor saba.
sözlükte, hakkında 269 tane entry girilmiş olan ve bu entry'lerin yaklaşık 200 tanesi, gülüşü ile ilgili olan kadındır.

(bkz: anladık ak yeter artık ya)
gülüş sayısını saçındaki tel sayınına eşitlemeye çalışan filozof.
giydigi bol ve igrenç kıyafetlere ragmen dekoltenin giderek aşagılara inmesinden dolayı türk halkının galeyana geldigi, gülerken ki tik haline gelmiş el hareketinden de tedirginlik duydugu insan.
çok güzel olmamakla ekstra gülme yeteneğiyle bütün fiziki açıklarını kapatan hatun. güzel ve zaten tutmuş tv programı yapıyo. ayrıca ödül törenlerinde süper ödül alıp konuşma yapan hatun.
an itibarıyla yayınlanan programında kadir çöpdemir'in gözlerini dekoltesinden alamadığı hatun.
şişmandır kendisi. bol elbiseler ve yüzü ince gösterecek envai çeşit saç modeline rağmen şişmandır. hayır annem şişmanlık suç değil, sağlığın için kötü yane...
altın kelebek ödüllerinin sonunda tüm ödül alanların sahneye çıkması sonrasında çekilen resimden de görüleceği gibi banu güven'den uzun olan sunucu. *
nası gülme o yaa, biri kesin alttan dürtüyor bu kadını şeklinde söylemlere neden olabilecek bir gülüşe sahip olan itici kadın.
nipple'ı az kalsın görüncek spikerdir.zira beni hafta içi hergün 23.00-01.00 arası habertürk ekranlarına kitleyen kişidir. candır,güzeldir,hoştur.
efendim içerde babam izlerken kahkahaları odama kadar gelen sunucu. öyle bir kahkaha atıyor, öyle gözümde büyüyor ki. birden beni yiyecek zannediyorum.
her programında abartılı gülüş biçimiyle bir süre sempati duyulan, başarılı olduğunu düşündüğüm ver her programı aa tüh programınızın sonuna geldik, harbiden bittimi arkadaşlar? gibi kolpaca söylemlerde kapatan bayan spiker.
meşhur kahkahasıyla evi inleten ve durduk yerde insanı güldürebilen sunucu.
bugünkü programında katılan konuk kişi, unutulan atasözleri konusunda örnekler verirken, yırtık dondan çıkmış gibi atılarak "azimle sıçan" diyip daha sonra "azimli sıçan" şeklinde düzeltmeye çalışan, ordaki "azimle değil azimli" şeklinde sıçtıktan sonra sıvayan en sonunda kıpkırmızı bir suratla pes edip konuğunu dinlemeye devam eden, kahkahasıyla güldüren, konuğu kaliteliyse tadından yenmeyen bir program yapan sunucu.
kahkahasıyla beni benden alan sarışın tatlı dişi.
türk televizyon tarihinin yapmacıkları listesinde zirveden inmesi çok zor olan kişi. azıcık da dişi. bir de kilolu olmasına rağmen belli etmeyen insanlar grubuna dahil etmeden edemeyeceğim itici kadın.
her programda gevşek gevşek gülüp beni tilt eden kadın sunucu..
gülerken kontrolden çıkabilen sunucu.
güncel Önemli Başlıklar