bugün

yıllarca gülmeyerek o güzel gülüşünden bizleri mahrum bıraktığını anladığımız ama sevimliliği sebebiyle kendisine kızamadığımız eski haber spikeri, yeni program sunucusu.
(bkz: haber makinası)
(bkz: lütfen bu konuya girmeyelim)
lerzan mutlu yu aratmayan dişleri; gereğinden fazla kullanılmış, fondoten yüzünden anlamsızlaşmış suratı ve konuklara sorduğu saçmasapan sorularla insanı bıktıran şahıs.
(bkz: saba tümer in gülüşü)
gülşen ile röportaj yaparken, sorduğu sorularla konsantrasyonunu kaybettiğini ortaya koyan spiker. adını hatırlayamadığım, dünyanın en iyi erkek mankeni tarafından hayran kalınan hamfendi.
genellikkle programlarında oturduğu için kiloları ve kilolu basenlerinin belli olmadığını farettiğim sunucu, burdan haykırıyorum. şişkodur arkadaşlar bu insan, vallaha !
yaptığı her televizyon programında konuklarına adeta eve çaya gelmiş muamelesi yapan samimi sarışın. ama fazla samimi..
bugunkü sabah programında (bkz: yağmur atacan)'ı, sorduğu sorularla bunaltmaya oldukça yaklaşmış fakat başaramamıştır.Bunu yapma sebebini, gündem yaratma çabası ve ısrarcılığı olarak gözlemlemdiğim sunucu.
eşşek gibi gülen kadın. (bkz: eşek değil eşşek gibi)
kahkahaları o kadar iğrenç hale geldi ki bir gün gülerken dalağı masaya bırakıcak. hayır yani bir de zorlama gülüyor. dağlara taşlara...
ismini duyunca hep aklıma televizyon markası olan (bkz: SABA)gelir. Hatta hatırladığım kadarıyla da bu tv markasının reklamlarını futbolcular yapardı.
sacma sapan hareketleriyle yasindan kucuk gibi gosteren bayan spiker. hele pakize suda'yla yaptigi programda felaket.
artik herseye de gulmeyiver be saba ya. alkollu mu cikiosn nedir o programa.
ya gerçekten çok mutlu bir kadın ya da süper rol yapabiliyor. gündüz pakize suda ile sunduğu programda iki dakikada bir kahkaha atıp duruyordu.
çok fazla gülen insan.
haberleri sunarken sanki burnunu tutuyor gibi konuşan kadın. sezen aksu familyası, * ayrıca iyi ayarcıdır kendisi.
başarılı bir iş kadınıdır. güzeldir, çekicidir, daha ne olsundur. *
doğal insan. iyi niyetli ve emeği ile bir yerde durduğuna inandığım nadir spikerlerden.
medyada gücü olan akrabaları tarafından başımıza tebelleş edilmiş biri.
bulunduğu mevkiyi hak edecek kişisel bir özelliği yoktur.
vakti zamanında ömrünü tıp bilimine vermiş bir profesörle kıt akıllı bir inatlaşmaya girecek kadar sığ, abidik gubidik bir tiptir.
prof. _ alternatif tıp diye bir şey yoktur. alternatif tedavi şekilleri vardır.
saba gıcığı. _ ama var efendim niye öyle söylüyorsunuuzzzz. (!)
var efenim varrıı. (!)
ve bunu defaatlerce tekrarlayıp, gerizekalılığı ile dr. u, programı terk etmek zorunda bırakmıştır.
(bkz: aklı suratına yapışık olanlar)
gülümsemesi harikulade olan dişi.
ses tonu harika olan kadın spiker.
tam okan bayülgen in tipi. neco nun kızıyla aynı tipte değil mi allasen!
iyi olduğunu düşündüğüm lakin ayşe özyılmazel ve sevgili annesi ile yaptığı magazinimtrak programla itici hale gelen bayan spiker. eskiden çok daha iyi gibiydi.
çok başarısız porselen dişlere sahip olmasına rağmen hoş kadın. hürriyet cumartesinde ayşe armana röportaj vermiş kendisi.
sexy falan degildir.
izmirli, Ege ünv. iletişim Fakultesi Gazetecilik bölümü mezunu, akrabası sayesinde TV' de Spikerlik yapmaya başladı. Haber Türk de program yapıyor ama o saçlarının sarısını neden bu kadar itici kullanıyor anlam veremedim. Programlarında gülmeyi abartıyor.
haftaiçi her gece izlediğim programın her daim (neredeyse!) kırmızı ojeli ve biraz frapan duran ama ona yakışan sarı saçlı kadını.

gülmesindeki içtenliğiyle, sorunlarındaki ''anaaa ben de orada olsam bunu sorardım. '' duygusunu yaşatmasıyla, insanda güven duygusu uyandıran sarışın hanımefendi.
(bkz: gülüşüne hastayız)