1. 1.
    zaman gazetesi dağıtımını alan, daha çaylak kargo.
    1 ... the kene
    #193836 :)
  2. 2.
    önüne gelenin kargo şirketi kurmasıyla çoğalan zincirin en uç halkası
    1 -1 ... enterezan
    #193904 :)
  3. 3.
    aşırı derecede acemi kargo şirketi. ayrıca yetkili kişinin lan 3 milyonluk kargo için beni yerimde kaldırıyon bakışlarıda ilgi çekicidir.
    (bkz: suratsız kargo) *
    1 ... botanik
    #1502304 :)
  4. 4.
    5. sensinde 2007 tüketici ve en iyi yapılanma ödülü verilen kargo şiketi.
    -2 ... gemileriyakanadam
    #3660793 :)
  5. 5.
    adresleri: http://www.suratkargo.com.tr/
    2 ... la paz
    #5358679 :)
  6. 6.
    istanbul içinde, avrupa yakasındaki bir adresten* yine aynı taraftaki gayet açıkça beyan edilmiş bir adrese* yollanan paketi 5 gün sonra teslim eden kargo firmasıdır.

gerçi, çok başarılı olduğu sanılan yurtiçi kargo ile bahçelievler'den avcılar'daki istanbul üniversitesi mühendislik fakültesi'ne gönderilen kargonun 2 gün sonra "adres bulunamadı" diyerek geri dönmesini de görmüştür bu gözler.
    3 ... david brent
    #5358713 :)
  7. 7.
    kozmik oda araması yapan hakime gönderilen 8 mermiyi teslim eden şirket.

bu şirketin fethullahçılarla ilişkisi ilginç.

işçi partisi genel başkan yardımcısının açıkladığı gibi; "8 mermiyi gönderenler ile ergenekon tertibini düzenleyenler aynı kişilerdir." önermesinden yola çıkarsak, gerçekler daha açık görülecektir.

(bkz: hakime 8 mermiyi götüren fethullahçı kargo)
    9 -4 ... deli mi ne
    #6984257 :)
  8. 8.
    fetullahçılar tedbirsizlik yapmazlar. onlar uzun vadeli planların adamlarıdırlar.

tanım: bir kargo şirketi.
    2 -2 ... gulenin avukati aglayan
    #6984400 :)
  9. 9.
    referanslara bakılırsa fethullahçı olduğu daha net görülebilir.

http://www.suratkargo.com...title=referanslar%fdm%fdz
    5 ... emreninteki
    #6989085 :)
  10. 10.
    antalyadan verdiğim kargoyu 5 gün sonra anamura göndermiş,kafayı yedirtmiş şirket.ancak kargo götüren aracın geçiş noktaları ayrı dumur edicidir.

verdiğimiz kargo anamur üzerinden geçip anamur kargosunu vermeden direk adanaya geçiyor.ordan tekrar anamura dönüp kargoyu veriyor.

lan versene anamurda kargoyu.beni geçtim arabanın benzinine yazık.

yurtiçi kargo hala iyidir.

edit:son okuduklarım vesilesinde karar verdim.arabanın benzinine yazık değil.kaza yapsın inşallah arabanız.
    4 -1 ... klavye
    #7064921 :)