bugün

dudak boyasıdır. en seksi makyaj malzemesi olarak addedilir.
Fransızcada KIRMIZI anlamındadır. dudağa sürülen kozmetik ürün ismini burdan almaktadır.
sadece güzel dudaklarda anlam bulan makyaj malzemesi.. yurdum kadınlarının tercih ettiği modeli, hernedense aşırı parlak ve yapış yapış durandır.
sür de tadına bakayım esprisi mevcuttur.
ankaralı harika bir rock grubu. exi, phi, yorgun gibi çok çok güzel şarkıları vardır. arada bursa'ya da gelirler. dinleyin, dinletin.
en meşhur makyaj malzemesi. gene fıransızların bulgusu. böle zaten potansiyeli olan dudakları daha da öpülesi kılabiliyo. yeni sürüldükten sonra yemek yenmemesi olası saxo muhabbetlerini bıçak gibi kesebilir aksi halde iyi muamele yapar bu bea ben biliyodum zate vb. gossipvari dalgalanmalara yol açabilir. bide gezilerde uyuyan gençlerin çaktırılmadan yüzlerine gözlerine sürülen sonra da kendi fotoğraf makineleriyle çekilip maymun edilmelerine yardım eden ekipman...
aynalara yazı yazmak için de kullanılır. (bkz: gereksiz entry)
yapiminda balik pullarinin da kullanildigi sus malzemesi.
asıl amacı bayan makyaj malzemesi olarak kullanılan fakat zamanla amacını aşmış ve aynalara yazı yazmak, duvarları karalamak ya da erkeklerin bile zaman zaman dudakları çatladığında kullandığı bir malzeme haline dönüşmüştür...
ankaralı rock grubudur. solistleri atom mühendisidir *. basçıları odtü'de akademisyendir. 2004 yılında roxy yarışmasında 3.lükleri vardır. tarzları kimseye benzemez, bu nedenle ilerde büyük işler başaracaklarına inanmakta olduğum grup. *
dün çaçaron'da muhteşem anlar yaşatmışlardır dinleyenlerine. çok çok kaliteli müzik yapıyor bu herifler. zafer'in sesi ki kendisi solist olur harikadır. nice konservatuvar mezunundan daha iyi okumaktadır. albümlerini bekliyoruz.
ruj:fransızcadan dilimize geçen önemli bir kelimedir. fransızcadaki orjinali ise ROUGE'dir.

renksiz bir ana madde ( balmumu - yağ karışımı) , bir parfüm ve boyar maddeden oluşan çabuk , "kurşunkalem" ya da "dolmakalem" biçiminde hazırlanan ve dudakları boyamakta kullanılan kozmetik ürün.

yazarın notu : yakında erkekler bizden çok kullanacak!!
(bkz: mulan ruj)
bi kadını baştan yaratabilecek, tüm havasını değiştirebilecek mucizavi icat. angelinanın koleksiyonunu yaptığı tek şey. kışın soğuktan çatlayan dudakları nemlendiren, kişinin tipine ve dudak yapısına göre renginin doğru şeçilmesi ustalık isteyen, sürümü marifet isteyen makyaj malzemesi. bulandan allah razı olsun ve her bayan mutlaka çantasında birkaç tane bulundursun....
tecrübe konuşuyo*****
nokiasupersound 06 birincisi olan ankaralı müzik grubu.
http://www.r-u-j.com/
bütün kadınların dışarı onsuz cıkamadığı özellikle kırmızısının cok cekici oldunğunu düşündüğüm we sürmesinin yetenek istediği her bayanın yanında bulundurması gereken bi makyaj malzemesi.
telaffuzu dahi erotik olan makyaj malzemesi.
(bkz: 333)
vokalin, diğer elemanlardan daha üstün olduğu çok açık olduğu ankaralı rock grubu.
rüzgarlı havada açık bırakılmış saçların habire dudağa yapışmasına sebep olan, insanı sinir eden ve ne seninle ne sensiz diye hakkında şarkılar söylemek istediğim kozmetik malzemesi.
kırmızısı makbuldür.
--spoiler--
Kursun, kansere yol açan bir kimyasaldir.

Iste size rujunuzda kursun bulunup bulunmadigini

incelemenin yolu..

Kursun içeren markalar:

1. CHRISTIAN DIOR
2. LANCOME
3. CLINIQUE
4. Y.S.L
5. ESTEE LAUDER
6. SHISEIDO
7. RED EARTH (Lip Gloss)
8. CHANEL (Lip Conditioner)
9. Market America-Motives lipstick

kendi kendinize uygulayabileceginiz bir test:

1. Elinize biraz ruj sürünüz.

2. 24-14 ayar altin bir yüzügü ruja sürtünüz.

3. Içinde kursun var ise rujun rengi siyaha döner.

Kursun içerigi arttikça kanser riski de artar. YSL

rujlarinin en çok kursun içeren ruj oldugu saptanmistir.

Özellikle kalici rujlara dikkat ediniz.

Nedeni kursunun miktaridir.

> > >>> >Dr. Ali ÖZGEN

> > >>> >Akdeniz Üni. Tip Fak.

> > >>> >Psikiyatri A.D.

> > >>> >tel: 242 2274343 (55235)

> > >>> >cep: 533 6199671

--spoiler--
'kurtar beni' adlı mükemmel ötesi bi şarkıları bulunan ankaralı grup. *
iz bırakmayanı makbuldür. hele bir de iz bırakmayan ruju süren sevgiliniz dudağınıza hafif bir öpücük kondurursa rujun ne kadar seksi bir makyaj malzemesi olduğunu daha iyi anlarsınız *.
ankaralı müzik grubu.alen konakoğlu prodüktörlüğünde albüm kaydettiklerini biliyorum ama ne zaman çıkar albüm onu bilmiyorum.solistleri zafer iyi adamdır hoş adamdır,avazı güzeldir.
tüm çeşitlerinin içindekiler hanesinde lard yazan saçmalık...