bugün

okuyan, oylayan, sözlük'ün ihtiyacı olan neviden bir profile haiz pek kıymetli yazar. kendisi takip listemde diye gurur duyarken, başlığını açma fırsatının da bana nasip olması ayrıca mutlandırdı, onore etti efendim.
Arada bir buralardan firar eden, entelektüel birikimi olabildiğine yüksek ve sözlük seviyesinin üstünde kral bir yazarımız. "Hocam" olur kendileri.
pek haz etmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. 100 kankisi eksilese de bu entry burada duracak.
Sözlüğe geldigim ilk günden beri tanıyorum, objektif olarak baktığım zaman dahi olumsuz bir eleştiriyi hak edecek bir harekette bulunduğunu görmedim. Kendisi gerçekten sözlük seviyesinin üstünde bir yazardır.
Çaylaklık cezasına çarptırılmış ve bunu sadece varlığı ile bile hak eden yazar. Nick altımı açtığı için yediğini söylüyor. Hsjshs

Şaka şaka üzüldüm. Şimdi yanımda, üstüne su içiyor.

görsel
Şahsım hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü sevmediğim, donuz listemde bulunan yazar. Mutlu ama uzak olsun. En güzeli böylesi...

Edit: kankişlerinden gelen eksileri de umursamıyorum.
Çaylak yapılmış yazar. Birtakım uçkur sevdalısı yetkililerin kişisel yetersizliklerini, mevcut platformun yetkilerini kullanarak kapatmaya çalışması nedeniyle çaylak olmuştur.

Özetle x kızı, y yetkili ve Joseph:

Y: Joseph kim?

X: sana ne?

Y: demek öyle, (uçkurum sıkıştı, zoruma gitti)

Joseph: çaylak oldum.

Ne sözlük ama, ne sözlük.
Bir arkadaşım tarafından “ kaliteli, beyefendi, iyi niyetli “ olarak tasvir edilmiş yazar. Saygılar...
Müthiş karizmatik ve kral yazar. Çok seviyorum.
Mavi gözlü ve sarışın bir muhacirdir.
Gece caddede yürürseniz yolunuzu aydınlatmaya yetecek kadar beyaz bir teni var.
Neden böylesine efendi bir yazar çaylak oluyor sürekli. Modlar bu adam size ne etti. Rica ediyorum çaylak yapmayın artık, kediler bile 9 canlı bu adam her hafta çaylak oluyor.

T: Sakin sakin takılan iyi niyetli bir yazar dostumuz.
Ortamda efendi efendi oturup kavga çıkınca ayırmaya çalışırken en sağlam yumruğu yiyen elemanlar gibilan. Haha.

T: efendi, mottosunu bozmayan bir yazar.
iyi ki doğdu yazarı.

görsel

umarım hayatın bunlar kadar renkli geçer sayın yazar. nice güzel, dopdolu, 200 sayfalık makale sınavlarının olmadığı senelere.
hiç sevmem kendisini ama doğum günü kutlu olsun dhdkdk ya ben süslü püslü şeyler yazamıyorum ama iyi bir arkadaş ve iyi ki doğmuş.
görsel
Kardeşim nice senelere inşallah doğum günün kutlu olsun..
Dakika dakika entry artılıyor. Kardeş biraz uzaklaş hele. Boş yere heyecan yaratma git gizliden artıla.
Nickini okumuş gibi yaptığım yazar.
Balkon sandalyesinde böyle oturup Gülden Karaböcek dinleyen yazar.

görsel

Ah be Gülden abla keşke öyle yapmasaydın neşe ablaya.
"mavi gözlülük çok çirkin yiaa, hadi beni övün azıcık" diyen yazar.

(bkz: #42046022)
bir de kendi kendine konuşup özlüyor.
yazık şizofren sanırım.

edit: nerde yazdım?? kanıtla da silik ol yiğido (bkz: swh).
T-rapçi gibi hece hece yazanların bulaşmaması gereken yazar.

Lütfen söyleyeceklerinizi dil bilgisi kurallarına göre yazınız.

Edit: hesabı silmeye karar verdiğimde kanıtlayacağım.
Güya sigarayı bıraktı. Sabah akşam otlanıyor iq.

görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/37075442/

O gün ısmarladığı kahvenin bedelini çıkartmaya çalışan yazar. Sigarayla alakası yok.
Sarma yapmayı bilmeyen yazar.
Neymiş sadece pirinç ve salcayla yapılırmış, saçmalık. Nerde bunun domatesi biberi soğanı vs. Neyse mecbur öğreticez artık.
Domates ve biber mi? Sarma sarıyoruz, Menemen yapmıyoruz. Lütfen.
Sevdiğim saydığım bir yazar. Hiç çizgisini bozmadı yıllardır. Onun için çok iyi biri. Hep yazsın hep kalsın. Kalemi sivri aklı keskin olsun.