bugün

romantik

Mart ayında vizyona girecek olan ve yılan hikayesi olma özelliğini nihayet yitiren filmdir. O kadar bekleyişe inşallah değecektir. Çekimleri sırasında Yasemin kozanoğlu ile öpüşme sahneleri bulunan Okan Bayülgen'in, malum sahnelerden sonra etriği sitem yerindedir.Okan bayülgen öpüşme sahnelerinin bitiminden sonra aynen şöyle isyan etmiştir: '' (Tükürerek) Allah kahretsin, lanet olsun, atı öpseydim keşke, beyler bana biraz su getirebilir misiniz lütfen? '' *

Yasemin Kozanoğlunun ise gazetecilerin bu hadiseyle alakalı sorusuna verdiği cevap ise muhteşemdir. '' E Okan o zaman gitsin atı öpsün ama ben de at gibi kızım yani...'' ****

not: Filmin yönetmeni sinan çetin bu filmin neden bu kadar beklettiğini soran gazetecilere ise: ''Başlangıçta senaryo yazılıp çekimleri yaparken, her defasında başka bir nokta yakaladım ve başka bir romantik filmi ortaya çıkardım. Şimdi bu çekimlerini yaptığımız olan dördüncüsü oluyor o taslak filmlerin. istediğimi bulup en iyisini yapabilmek için bu film bu kadar zaman bekledi. Bu film işte o dört filmin bir birleşmesi aslında aynı zamanda'' demiştir.