bugün

ing. sürüngen, aşağılık
david ıcke, dünyayı ve insanları kontrol altında tutan bir sürüngen insansılar grubundan bahsetmektedir. bir iddiasına göre bush ve ingiliz kraliyet ailesi bu gruptandır.
reptilian ırkı gerçekten var mıdır bilemiyorum ama üst katımdaki manyak kadınla tartışırken göz göze geldiğim bir anda gözbebeklerinin değiştiğine ve karşımda bana bakan bir çift kedi gözü gördüğüme eminim. konuşmaya devam edemedim yeminle, yarıda kesip yanından koşarak uzaklaştım. tek söyleyebildiğim sen normal değilsin oldu.
varsa böyle bir hastalık, genetik bir problem biri çıksın desin.
yoksa komplo teorilerinde bahsedilen zaaflarına yenik, fesatlık sokarak insanları sömüren bir ırkın varlığına inanmak üzereyim. normalde olmayan şeyleri gören biri de değilim hatta dümdüz kafalı bir insanım, antidepresan içmiyorum, alkollü de değildim, regl dönemi de değildi.
aramızda yaşadıkları söylenen üstün ırk, inanışa göre dünya yönetiminin üst kademelerini ellerinde tutan insanlar* bu ırktan.

david ıcke tarafından ilk olarak ortaya atılmıştır, sürüngen olarak tabir edilmesi o ırka yönelik bir niteleme midir. yoksa değersizleştirme politikası mıdır bilinmez ?

bu türün gözbebekleri de farklı oluyormuş, illuminati avcılarının favorileri arasındadır...*
genetik bozukluktan doğan bir göz yapısı bozukluğu rahatsızlığıdır. herkes farklı tanımlamaktadır fakat herhangi bir ırk veya hayvan türü ile bir alakası yoktur. bu rahatsızlığın en belirgin özellikleri göz bebeklerindeki ani değişikliklerdir. şaşırma, üzülme, sevinç, korku gibi anlarında kişinin gözbebekleri elipsten biraz daha ince bir şekil alır. aynı zamanda göz yuvalarının yine yukarıda verilmiş olan durumlarda yumuşaması ile kişinin gözleri öne doğru birkaç mm çıkar. Bu kişiler illuminati tarikatının ilgisini çekmektedir. illuminati tarikatı şeytani belirtiler gösteren insanlar ile yakından ilgilenmektedir. zavallı insanların şeytan ile herhangi bir ilgisi olup olmadıkları bilinmemektedir. olaya bilimsel yaklaşmayı tercih edenler için bu tanım yeterli olacaktır.
insanımsı sürüngenler.
(bkz: obama nın koruması)
yakında konu ile ilgili detaylı yazılar yazacağım ırktır. hazır olsun herkes.
en enteresan teorilerden.

tabi ki hoax niteliğinde. ama inanması zevkli oluyor lan. korkunçlu komplo teorileri sevenlere tavsiye edilir.
Bir uzaylı türüdür.
Cinleri uzayli yapma projesi * .
https://youtu.be/1gD36gLS47U

Açıklanmıştır.
Bir komplo teorisi değilde bilimkurgu dalında bir film ,bir roman olsaydı baya hasılat yapabilecek derecede yaratıcı hazırlanmış bir konu olabilirdi.
Çok kapsamlı düşünülmüştür. kısa bir özetle çeşitli uzaylı ırkların kötülerinden olan reptilianlar bazı amaçlarla dünyaya gelmiş ve dünyada yaşanan, yaşanacak tüm olaylara, insanı düşününce şüpeye düşürecek yollarla el atmış ve insanları yönetmeye başlamışlardır. illüminatiyi de kapsayan büyük bir komplo teorisidir.
Dünyada var olduğu düşünülen. insan-Kertenkele karışımı bir uzaylı türü. inanması size kalmış tabi.
anlatılanların çoğu saçma gelen yaratıklardır. ama olay bütünüyle saçma mı? orası muamma. mantıklı bir yazı.

http://michaelsikkofield....i-hakknda-kesinlikle.html
Bir metafizikcinin iddiasina gore eski nisanlimmis. Adam evli barkli suan goz bebekleride normaldi.
Mitoloji, bilim kurgu ve okült çevrelerde geçen bir kavram.

http://gizliilimler.tr.gg...-_-David-Vaughan-Icke.htm
Patronumun taktığı ırk. Adam kafayı yemiş bunlarla.
uyuşturucu tribinden fırlamış yaratıklar.
rivayete göre; tarihte ölen tüm liderlerin yerine geçmiş kertenkele ırkı. bazı kaynaklarda, ölen liderlerin dna dizilimlerinde bir gariplik olduğu geçer.
Sıradan insanlarla pek ilgisi olmayan buna karşılık krallara, liderlere musallat olan varlıklar.
insanoğlu kendini mahvedecek lideri seçmemek için hırslı, acımasız, yalan üstadı kişilerin yerine artık merhametli, dürüst, özeleştiri yapabilen insanları öne çıkaran bir sistem geliştirmeli. Yoksa daha çooook kan dökülecek çok.
Patronumun benzediği tür.
görsel
sürüngen soyudur.

yılan figürü kadim uygarlıklarda hep olagelmiş bir figürdür.
yunan mitolojisinde medusa, anadolu topraklarında şahmeran,firavunlar, sümer tabletlerinde varolmuş fakat gerçekliği tam olarak ispatlanamamıştır.

mavi kan soyu(ari ırkı) olduğu yine iddialar arasındadır. hatta biraz ileri gidersek rh(-) olanlar bu ırka aittir.
nasıl yok ya, ben geçen obama’nın çatallı diliyle vidyo izledim. Bence vardır.