bugün

bir kadının regl dönemindeyken yaptıklarının en harikasıdır. çikolata yemekten ya da sevdiklerinin başının etini didiklemekten bile daha fazla mutluluk verir kadına. regl iken ılık suyun altına girmek daimi cenabetlik sabıkası altında hijyenik pedin ve kanın birleşiminden kaynaklanan o son derece kimyasal ve nahoş kokunun hissettirdiği pislik hissinden öylesine kahramanca ve narince kurtarır ki kadını. tertemiz suyun yardımıyla bacaklardan akan doğurganlık yerini alçakgönüllülükle tekrardan kadınlığa ve bekarete bırakır. bunun şaşırtıcı bir yanı olmamalı; banyonun zeminindeki kızıl suda yüzen et parçaları kadına dehşetten çok huzur verir. tanrı onu hayatının en verimli yıllarında her 7 günde 1 gün o suyun içinde yüzdürerek ona kadınlığını hatırlatır.
kapillerleri vazodilatasyona uğratmasından dolayı menstruasyon periyodunun yaklaşık 1 gün uzamasına sebep olacaktır.

(bkz: sözlükte dikkat çekme yolu olarak amını anlatmak)
sözlükte ayı varken yararlarını anlatmamanız gereken olay olsa gerek.

(bkz: sen okuma lan ayı)

edit: başlık başa kalmış. normal olarak.

uyaran buadamneyinnessi ne teşekkürler.

editdit: çaylak olmuşlar sanırım. cocochanel teşekkürler.
(bkz: Suda yüzen et parçaları)
düşüncesi mide bulandırıcı olsa bile leş gibi kan kokmasından iyidir. keşke her hatun kişinin yapmasını umut etsekte, onlar her yerde.
(bkz: duş alırken regl olmak)
(bkz: haftada bir regil olan karı)
sözlükteki tanımlamaların "sadece" erkek tekelinde olduğunu düşünenlerin kendilerini ayyuka çıkarmalarını anlamayı sağlayan başlıktır. durumla ilgili olarak "bize ne", "erkekler bunları bilmemeli" gibi yorumlar yazarak durumu yeterince net ortaya sermişler zaten. burası bazı öküzlerin ahırı değil, burası kadın erkek herkesin özgürce tanımlama yapabileceği bir platform.

tanıma gelince, kadınların regl dönemleri boyunca yaşadıkları gerginliği bir nebze de olsa hafifletmelerini sağlar. yine de bir çikolata değil.
erkeklerin otuz bir konulu zibilyon tane başlık olmasına rağmen gelip altına "bi sırrınız da size kalsın yaa" yazdığı başlığa konu olan eylemdir.
normal duştan farkındalık uyandırmaz bende. ne eti ne kokusu. yıllardır regl oluyorum koku duymadım lan. kokmuyo muyum lan ben oha sözlükten öğreneceklerim de varmış vay anasına
(bkz: nickimi kedi yedi npcaz simdi) yazarın başına neler geliyor yazınca örnek teşkil eder erkeklerin çift sıtandartlı politikası .

not ; tanımam bilmem bu yazarı tam olaylarıda bilmem ama yapılanın iki yüzlülük olduğunu bilirim haksızlık gördümü susmam .

edit; aman kızlar dikkat .
çok sağlıklı bir eylemdir. regl döneminde özellikle duş almayan kızlar var kesilir diye. ama öyle bir şey yok.
sicak su damarlarin genislemesini ve haliyle kanamanin daha rahat gerceklesmesini sagladigindan adet sancisini azaltacak, hanimlarimizi rahatlatacak eylemdir. mutluluk hissini saymazsak cikolatadan daha gereklidir. kokuymus, et parcasiymis diyerek de fantezilerini bizlerle paylasanlari hayal kirikligina ugratmak istemem ama, sudayken kanama gerceklesmesi ancak cok akiskan kanamalarda olurken et parcasi olarak yorumladiginiz sey de pihtilasmis kandir. koku meselesine gelince de, siz pisseniz biz napalim lan, arada adet degilken de dus alin. simdi dagilabilirsiniz. yallah.
duş alırken hamile kalmak sonucunu verir.

--spoiler--
- kadının biri duş alırken hamile kalmış niye?
+ duşa girmiş
--spoiler--

bu ne lan amk ! okuduğumuza pişman ettiniz resmen
(bkz: sevgilinin regl olduğunu anlatması).
Kan dediğin zaten kokan bir şeydir onun nereden döküldüğü önemli değil. Regl dönemlerini reklamlardaki gibi yaşayan ne kadar kadın varmış yok kokmaz yok akmaz rengi de kırmızı değil diyin de tam olsun. Bu arada ister kabul edin ister etmeyin kan her durumda kokar ve eğer ped sık sık değiştirilmezse 1 haftalık hayvan leşi gibi kokar.
çok da iyi, çok da güzeldir. bence asıl mevzu regl döneminde duş almamak olmalıdır. allah korusun.
mikrop kapma ihtimali oldugundan, genital bölge suyla çok temas ettirilmemeli.
ayakta terlikle yapıldığında ağrıyı azaltan faaliyettir. ayaklar çıplaksa, su ne kadar sıcak olursa olsun, ağrıyı katlar.
(bkz: sazan avı).
ağrılarınız yoğunsa, evinizde yeterince sıcak değilse mahveder.
yapan kişiyi ilgilendirir, bize ne amk, taaa buraya niye taşıyorsunuz bu işleri.
ortalığı kan gölüne çevirecek aktivite.
- aşkıammm...
+ efendim.
- sen hiç kan banyosu yaptın mı?
+ yok yaa ne kanı saçmalama.
- çok güzel yaa şarap gibi,
+ iç o zaman iç aq. kahpesi ben gidiyorum.
sanırsınız etna yanardağının etrafına kaplıca kurmak gibi bir şey ama kadın anotomisi regl döneminde litrelerce kan dışarıya atmıyor yanlış bilgi edinmeyiniz veya yersiz heyecanlara kapılmayınız.