bugün

entry'ler (792)

uludağ sözlük slime zirvesi

(bkz: slime ne amk)

sözlük yazarlarının olası intihar notları

noblesse oblige was here.

neden herkesin uğurlu rakamı 7 dir

9 ile yarışır. çevremdeki çoğu kişinin uğurlu sayısı 9'dur.

turkcell superonline

10 yıl önce bugün http://www.speedtest.net/my-result/4751940786

şaka lan şaka daha demin test yaptım 1 mbps internetim var teşekkürler superonline.

bu aralar çoğu kişiyi arıyorlar, efendim işte 10 tl karşılığı hızınızı ve adil kullanım kotanızı iki katına çıkaralım diye. aman diyim yapmayın etmeyin. aradım benim hızımı eski haline döndürün dedim yok efendim yapamıyoruz edemiyoruz, iyi o zaman ben üyeliğimi iptal edeyim dedim taahhüdünüz var dediler ne kadar dedim onu bozmak, bi sessizlik oldu sonra biri ordan "800 tl falan de de vazgeçsin pezevenk" dedi herhalde ki bi sessizlik oldu.

2 saattir teknik destek almak için telefondayım kulağım yandı o derece. didem adında bi abla çıkıyor bla bla bla konuşuyor sizi teknik desteğe aktarıyorum diyor pat hat uzay boşluğuna düşüyor. yine arıyorum didem hanım çıkıyor diyorum bağlanamıyoruz hanımefendi? işte hatlarda yoğunluk varmış ta teknik desteğe telefon düşmüyormuş ta. nasıl bir yoğunluk varsa, hep aradığımda bu abla çıkıyor telefona. ya tüm call center'ı bu ablaya kitlemişler "arayan olursa yoğunluk var falan dersin" demişler ya da biz gerizekalıyız. 360p videoyu bırakın youtube'tan tek fotoğraflı dandik mp3leri bile dinleyemiyorsunuz.

amına koyım senin dedim kendi kendime, gecenin 3'ünde telefon santralleri çöken iss den internet kullanmaya çalışıyorsun. yarın ilk işim de bu piçleri tüketici mahkemesine vermek olacak.

kızlardaki dindar erkek arayışı

bir ateist olarak bu arayış benim çok işime yaramıştır. bıktığınız hatunlara "ben ateistim" demeniz ile birlikte yok oluşlarına tanıklık edebilirsiniz.

zengin orospu vs fakir orospu

zenginine eskort diğerine orospu denir işte.

tuborg gold

aşırı sıcakların başladığı şu günlerde içimizi serinleten klima olur kendisi.

ramazan ayı denince akla gelenler

(bkz: tuborg gold) (bkz: efes pilsen) bira kardeşliği.

ramazan ayında içki içen insan

tuborg gold şişe içmesini tavsiye ettiğim insan modeli. ayrıca çok kalmadı bu insanlardan. kimi sevgilisi yüzünden asimile oldu, kimi çevre baskısından. neslimiz tükenmek üzere. dik durun.

golden state warriors

yatıp kalkıp playofflarda spursle eşleşmediği için dua etmesi gereken takım. tony parker sakat olmasaydı 4 maçta süpürüleceklerdi. kısmet, bir daha ki seneye.

arif emre eryılmaz

bu adamı seviyorum :D

fifa 15

ultimate team'de fitness cardlarına o kadar coin vermenin manasız olduğu oyun. fut single player season'a girip amatör lige girip, oyunun size vermiş olduğu çöp adamlarla kadro oluşturuyorsunuz. season'daki as kadronuzdaki 11 futbolcuyu yedeklere ve reserves e ekliyorsunuz. bir maç single iki maç online season yaparak fitness card almadan oynayıp paranızı if cardlara ayırıyorsunuz. ayrıca belki bahsedilmiştir, contract cardları için de +3 neg veren managerlerle %50 yaptığınız taktirde rare contrat card'tan 28 yerine 56 maç çıkartırsınız. iki haftalık oyun süresinde kayıpsız div 6'dayım. şimdi ki hedef sabri, if sneijder(86 cam olanı) ve if meloyu alıp kadroyu güçlendirmek. bu da kadrom görsel

nihal bengisu karaca

türk kızının, pc üzerindeki cahilliğini çok güzel göstermiş kişi.

kızlar niçin vermez

kızlar vermez siz alırsınız koynunuza. ama şöyle de bir şey var. ilk buluşmalarda ne kadar tahrik olursa olsun, hele ki bu aylarda epilasyon adeti olmadığı için vermez.

eski sevgiliyi unutmak için ne yapılır

çalışmak. kendinizi işe güce verin. bir zamandan sonra sadece unuttuğunuzu hatırlarsınız.

mia malkova

kendisi rus değil, amerikandır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Mia_Malkova

asla sahip olamayacağın birini sevmek

şuan için

(bkz: mia malkova)

yazarların oğlunu kaç yaşında sünnet ettireceği

belli bir dine mezhebe zorlamayacağım için kendisinin bileceği iştir.

hot or not

yakın yerlerdeki hatunları yatağa atma aparatı olur kendisi. yoklukta son çare olarak iş görür.

bedelli askerlik

devletin farklı para kazanma yöntemlerinden bir diğeri. bir de bunun için kredi falan çeken elemanlar var.