bugün

En değerli alkollerden biridir, black tercih sebebi.. afiyet olsun.. sek için..
her ne olursa olsun, bir sürü bakkal viskisinden daha iyidir. bir jb'nin yerini tutmaz belki ama, yine de batna cila, akla ezadır. süperdir red leybıl esasında. şükretmek lazım.
viskiler arasinda, ucuz sarap gibi olanidir. black label varken tercih edilmez.
pavyon viskisi de denir.
blue label, swing, pure malt, gold label gibi aynı markanın viskileri arasında seçilmemesi gereken üründür.
çabucak sarhoş olmanın en kestirme yolu. reklam sloganı gibi oldu ama öyle .
Çok değerli ve güzel bir viski türüdür.
Yoklukta gider, jb icmekten iyidir.
Sek icince zerre keyif vermeyen viski. Yillardir buna olan on yargimi kaldirmak icin tekrar tekrar deniyorum ama olmuyor be red, bi chivas olamayacaksin hic bir zaman benim icin. Net.
puroyla çok güzel giden viski.

ertesi gün midenin anasını siken viski.
bu ramazan gecesinde denediğim içkidir. evdeki dolabın taa köşesinde bardakların arkasında karanlıkta bir red label varmış deneyeyim dedim. şu ana kadar çeşit çeşit bira, viski, şarap, likör, vodka içtim ama bu arkadaş niyeyse beni çok etkiledi. yıllanmış olmasında etkisi var mıdır bilemiyorum çünkü senelerdir duruyor bu red label bizde. şöyle söyleyeyim bardakta kokusunu içime çekince bile gözümden yaş geldi çok keskin, çok uzun süre içini yakıyor insanın diğer içkiler bu kadar uzun sürmemişti ya da ben hatırlamıyorum. biraz şarap havası var sanki, tat olarak değil de az içip sarhoş olma anlamında. üstelik normalden pahalı bir şey de değil ama güzelmiş sevdim kendisini.
müsaadenizle ben gidip biraz daha red label alayım kendime.
yoklukta bile gideri olmayan viski. amk zehir gibi bu ne
polonyada 70 cl lik olanı 47.59 zloty dir. içilir mi? içilir. Sek mi? Tabiki.
Migros yılbaşı paketinde gördüğüm hala alıp almamakta kararsız kaldığım viskidir. Kötü diyorlar bakalım hayırlısı.
olmamış tiskidir. j&b bir bu iki.
viskiden anlamayanlar buna acayip viski içtim der, benim nazarımda viski değil fiskidir anca.
Tadini begenemedigim viski.
iyimiş bu. deneyin denettirin.
Bell's yokken idare ettirendir. Shot yapınca o kadar da içmeye gerek kalmıyor. Tadı rakıdan hafif, yada ben ağzımdaki tad alma yerlerini iyice kaybettim.

için içittirin kolay içiliyor, ağızda o lanet tat kalmıyor.
güncel Önemli Başlıklar