bugün

entry'ler (102)

elazığ maçında fatih terim

Galip gelince değinilmemiş ya da "ama galip geldi" düşüncesiyle göt olmamak adına Aydın Yılmaz'ın anlamsız bir şekilde oyuna girmesi koca bir f.terim hatasıdır. Galip gelince kimseden çıt çıkmıyor. Forvet eksiltip orta saha oyuncusu almak tamamen apatlcaydı. Takım zaten golü bulamadığı için daha da baskı kuracağı ve rakip takımın oyundan düşeceği bu kadar aşikarken neden Elmander gibi son vuruşu düzgün bir adam oyundan alınır ki! Elmander olsaydı maç 5'likti.

ilkokulda hocanın yaptığı psikopatlıklar

tokatla sınıfta öğrenciyi dört köşe boyunca dolandırması.

sözlük yazarlarının itirafları

Real madrid, Ronaldo, Morinyo, Pepe ve Ramos'tan nefret ediyorum.

sabri nin şaka maka eboue den iyi olması

beyin bedava.

fatih sultan mehmet in eşcinsel olması

Doğru ise delikanlılık kavramına yeni bir boyut kazandıracak ve tüm o erkeklik vurguları yerini eşcinsellik kavramına devredecektir. .mesela: Top'a bak sen koca istanbul'u fethetmiş.

icat edene teşekkür edilen eşyalar

kabuklu sebze ve meyve soyma bıçağı/ya da her neyse işte o. Bir de klozet var ama ortalığı kokutmayalım şimdi.

elazığspor un penaltısını tekrarlatmayan hakem

Kötü niyet belirtisi cümlesi. Şimdi eğer bir maç içerisinde bariz bir penaltı pozisyonunun hakem tarafından çalınmadığı ve bir penaltı pozisyonunda hemen hemen her kalecinin penaltı vuruşundan önce bir adım ileri çıktığı bir ligde, bu pozisyon göze batıyor ise ve bu konuya takılıp kalınıyorsa , bu insanların dürüstlüğü ve tarafsızlığı bittiği gibi yaptıkları ya da yapacakları her hangi bir futbol programı veya yazısı takibe değer değildir. Benim nezdimde çok evvelden zaten bitmişti. Demem o ki siz de rahatsız oluyorsanız izlemeyin ve (patronlarını) rahatsız edin.

behzat ç

bütün o son bölüm sanki behzat'ın "... önceden hangi okula gideceğini, hangi işi yapacağını, maaşını vs. belirliyor! iyi de bunların hiç birini ben istemedim ki..." diye süre giden repliği için çevrilmişti. Bana kalırsa tüm o geri kalan psikolaniz sahneleri sönük kaldı. Tabi bu biraz da dünyaya bakış açınız ile de ilgili.

inci sözlük

Herhangi bir sözlük platformunda yazan bizlerin asıl iç dünyasını anlatan aynadır. O yüzden eğleniriz bu free dünyada.

pusu bitse kurtlar vadisine isim önerileri

kurtlar vadisi sand and blood.

19 eylül 2012 manchester united galatasaray maçı

Galatasaray'ın yüzde 90 ihtimalle puan çıkaracağı maçtır. Beni maç tahmini hakkında bu kadar emin duruma getiren şanlı Galatasaray'ın bu seneki kadrosuna müteşekkirim.

türk kızıyla sevişirken duyulan sözler

-yüzüme bak yüzüme.

-ruhun nerde?

-beni seviyor musun cevap ver ohh ıhh?

pkk yı bitirmiş durumdayız

mum'un eriyip bittiğini söylemek mantıklıdır fakat elinde fenerle gezenin fenerinin eridiğini söylemek aptalcadır. Yenmez.

fenerbahçe taraftarı

Alex'i Gaziantep maçında Aykut'a soran ve Akabinde başkanı tarafından ayar çekilip susturulan seyircidir. Gönül isterdi ki "aziz de alex de fenerden büyük değildir" diyen başkanın aleyhine mikrofonda söylediklerinin hemen ardından "Biz fenerbahçeyiz, ne söyleyeceğimize senden icazet alarak karar vermeyiz" diyebilme cesaretini gösterebilseydi. Tezatlık, aziz'in söylediklerinin (kimse fenerden büyük değildir) yaptığı ile (mikrofon vakası) çelişmesidir. Bugün çok bariz görüldü ki aziz fener'in üstüne çıkmıştır.

alex de souza

Diktatörlerin dünyanın en büyük satıcıları olduğu gerçeği ile tanışmış efendi bir futbolcudur. Evet Aziz Yıldırım bir fenerbahçe diktatörüdür ve türk futbolunu geriye götüren en büyük düşmandır. Bir ego abidesidir, ayrıca mahkemece değil holigan/at gözlüklü taraftarlar dışında futbolseverler gözünde tescilli şikecidir. Kahvelere, 5 lira ile temiz maç izleme zevki yaşamak isteyen insanların bu zevklerinin içine etmiştir. izleyenin temiz maç olduğunu sandığı maçlar daha önceden alınmıştır. Alex'i bir Galatasaraylı olmama rağmen efendiliğinden dolayı seviyorum. Ve twitterda yazdıklarının da ancak türkiye medyasında bu kadar abartılıcağını düşünüyorum. Adam sadece bensiz takım düşünüyorsun demiş ve bundan rahatsız olan ise nedense sadece aziz ve aykut. Evet patron aykuttur fakat aykut tanrı değil ki adamla görüş paylaşılmasın. Kaldı ki adam hepinizin anasını bacısını dürteyim de dememiş. Zannımca amaç şu: Adamın nasıl olsa 1 yıllık futbol hayatı kaldı, iyisi biz bunun üstünden bir güç gösterisi yapalım.

zinedine zidane

dünyanın en iyi oyuncusu olmasa da ırkçılığa attığı kafa (zokoranın da hakkını verelim bu parantezde) ile gönlümüze taht kurmuştur. Ayrıca benim nazarımda dünyanın en iyi top saklayan futbolcusudur.

oduncu gömleği giymiş nesil

altına oduncu gömleğinin kocası olan kadife fitilli pantolunu giyen nesildir. Neyse ki bu kıyafetlerimizi uzaylılara bağışladık.

bu ne muhabbet

bir başbakan sözüdür. Mantığı ters kurmak bize mi özgüdür anlamadım gitti! Bütün mesele zaten "muhabbet" edememekte değil midir? "Kucaklaşmak mı kucaklaşamamak mı?" diye sormak daha mantıklı değil mi ey yüce başbakan? Bir gün saf/pür/katıksız/sıfatsız bir insan olarak özümüze döndüğümüzü düşünüp şunu sormaya başlayalım, yaftalanan insanlar/varlıklar kendileri tarafından mı yoksa bizler tarafından mı yaftalanır ya da sıfat yakıştırılır? Ne zaman "muhabbetin" önünü tıkayan yaftalar/sıfatlardan kurtulup muhabbet etmeyi öğreneceğiz? Biliyorum çok zor değil bunu devlet kavramında açıklamanın (çünkü devlet gücünü sorunlar üzerinden tesis eder, olmasa bile sorun yaratır) ama bireylerin bu iletişim çağında kendilerini bilinçten bu kadar yoksun bırakmalarını açıklayamıyorum.

burak yılmaz

1 gol atması için 10 pozisyon heba etmesi gereken futbolcu. Bunu 5 pozisyona indirirse galatasaraydan sonraki takımı real madrittir.

banyo yaparken yapılan saçmalıklar

Suyun altında oturup higss bozonunu dusunmek.