bugün

sırf pc'ye çıkarmadılar diye boykot edeceğim oyundur. kuyruk acısı..
Seneye bu günlerde piyasaya çıkacak olan, bir rockstar games efsanesi.

görsel
çıksa da oynasak listesinde ilk 10'daki oyun.
Red Dead Redemption 2 resmi olarak duyurulmuştur
--spoiler--
Rockstar yeni oyunu Red Dead Redeption 2’yi resmi sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurdu.
Red Dead Redemption 2 için geri sayım sona erdi ve Rockstar ünlü Oyunun devamı için duyuruyu patlattı. Red Dead için devam oyunu geliyor.
Rockstar tarafından geliştirilen ve 2010 yılından beri devam oyununu gözlediğimiz Red Dead için gelecek yeni oyunun ismi Red Dead Redemption 2 olarak belirlendi
Oyunun çıkış tarihi olarak ise sonbahar 2017 gösterildi. 20 Ekim Cuma günüyse yapımın ilk fragmanı yayınlanacak. Online oyun desteğinin de sağlanacağı Red Dead yine konsola özel olacak ve sadece PlayStation 4 ile Xbox One için üretilecek.
--spoiler--
şuan ön sipariş ile normal versiyonun PS4 için 300 TL'den satıldığı oyun.

Direk fiyattan girmemin sebebi ise eğer oyunu bekliyor ve kesin alacaksanız tavsiyem çıkış tarihini beklememenizdir. Bu kur ile 300TL ile devam etmesi hayal olacak ve inanılmaz bir zam yiyecektir oyun.

Fiyatı geçersek, oynanış vidyosu dün geldi oyunun ve hakkaten muazzam gözükmekte, Rock Star yine çoğu oyun oynamayı seven insanın uzun saatlerini vereceği bir oyun yapmış gibi gözüküyor.
8 yıl sonra gelen devam oyunu.

Rockstar bu işi cidden abartıyor. Bir oyunun devamının gelmesi 8-10 yılı buluyor.
her gün bilgisayar başında veya konsol başında olan kişilerin alacağı oyundur. kıçlarını yayarak oynadığı oyun olarak da tarihe geçebilir

(bkz: çok da umrumuzda)
En azından türkçe altyazılı olarak çıkması durumunda alacağım oyun.
yıllardır çıkmasını beklediğim oyun.

Rockstar games sen nasıl bir kralsın ya.
oyunların allahı.
ps4 aldığım gün oynayacağım seri.
Yukarıda tahmin ettiğim gibi oyunun ps4 ön sipariş fiyatları dün itibariyle arttı ve standart versiyonu 299TL'den 469TL olarak güncellendi.

Bir oyuna 470TL vermek ne kadar mantıklıdır bilemeyeceğim ama son yayınlanan bilgilerle oyunun ne kadar ayrıntılı olacağını biraz daha anlamış oldum. Yakın oyun editörü arkadaşımın verdiği bilgiye göre atların daşşakları soğukta büzüşecekmiş. Bu nasıl bir detaydır ve nedendir emin değilim ama hoşuma gitmedi değildir.
Ghost of tsuhima ile birlikte ps4 alma sebebim olacak oyun

Ne güzel ps3 yetiyordu nereden çıkardınız şu iki oyunu aq.
oyun dünyasının allahı olma yolunda ilerleyen video oyunu. tabi 400 lira olduğu için siz fakirler tetris oynamaya devam.
Epey güzel gözüken, bi GoW olmayan.
3 ay öncesinden ön sipariş yaptığım ancak indirmesi halen bitmediği için oynayamadığım oyun. 95 gb nedir ya hangi internet yeter ona...
pahalı oyun. ilk oyunu psn indiriminde 20 liraya zombili ek paketiyle birlikte almıştım. şimdi bu oyunun fiyatı 470 lira. indirime girse girse ne kadar girebilir ki? ben şaşırıyorum bu fiyatlara oyun alabilenlere.

ilk oyununu bayıla bayıla oynamıştım. ikinci oyununun çıkmasını merakla bekliyor(dum). niye -dum? Çünkü bu fiyatlar benim hastası olduğum, 3 defa bitirdiğim bir oyuna olan merakımın üzerine bir gölge gibi çöküyor. merak bile edemiyorum. zaten ps4'üm de yok. konsola o kadar para verilir. ama 4 tane oyun alınca konsolun kendini kadar masraf çıkaran bir konsola para verilir mi? ben vermem. parası olan pek tabii verebilir.

imza: artık sadece aoe2, ron, total war oynayan, eski bir oyuncu.
Oyunun videolarını izlerken üşüdüm. O kar neydi öyle.
ilk 2 saat için konuşacak olursam birinci oyundan çok daha sinematik bir oyun var karşımızda. atmosfer o kadar ağır ve ciddi ki sanat filmi izliyormuşçasına kaptırıyorsunuz kendinizi ki benim için bu muhteşem bir şey.
100Gb üzeri olan bir oyun(100gb nasıl olur bir oyun??)
Black friday günü sağlam indirime girerse alacağım oyun.
4 gün içinde elde ettiği satış hasılatı, infinity war'ın 1 haftalık hasılatını geçmiş.
Game of the year geldi arkadaşlar, Enis kirazoğlu boşuna bas bas bağırmıyor.
Oyunun sinematiği oldukça büyüleyiciydi, trailer'ı izlediğimizde de içimizi kıpır kıpır edecek bir yapımın geleceği belli idi. Grafikler şölen, ancak tek oturuşta bitecek bir oyun değil, bazen atınızı durdurup elinizden konsolu bırakıp detaylara ve oyunun akıcılığına bırakmanız lazım kendinizi.
Önceki oyuna göre ise biraz daha simülasyona yakın olmuş ancak, bu kesinlikle bir eksi değil.
yaklaşık 1 yıl sonra bilgisayara gelecek gelir gelmez satın alacağım ender oyunlardan biridir. zamanında red dead redemption 1 oynamıştım ama grand theft auto (gta) tarzında olduğundan piyasada zaten gta olduğu için pek sarmamıştı ama yeni çıkan rdr 2 kesinlikle bam başka bir dünya olmuş animasyon olsun sürekli aktif dünya olsun rastgele oluşan olaylar, avcılık ve rdr 1rin hikayesini anımsatan kısımlar çok güzel harika olsun yapacaklarsa böyle oyun yapsınlar iyiki gta 6 yerine rdr 2 çıktı çok akıllı bir hamle ile yılın oyunun en büyük adayi halıne geldi.
grafikleri efsane ötesi olan bir oyun. bu oyuna sırf manzara seyretmek için bile para verilir. tabi camdan kafanı dışarı çıkarmak zor geliyorsa.
almak ile almamak arasında kaldığım oyundur. lakin çok pahalı.