bugün

entry'ler (123)

19 ekim 2016 ssc napoli beşiktaş maçı

Suan da 2-1 yenmekte oldugumuz mactir. Besiktasliyim.

kredi çekip düğün yapmak

Para biriktirip dugun yapmak daha mantiklidir. Krediyi de arabanı yenilemek icin çekersin tabi az miktarda.

2017 abd rusya savaşı

Bu da nereden çıktı şimdi? Neye dayanarak böyle dediniz?

süper baba yı özlemek

hiç izlemediğim, izlediysem de hatırlamadığım dizi.

generali tutuklayan hakim tutuklandı

generali deyince aklıma sigorta şirketi olan generali geldi. Ulan dedim adamın soyadı genarali miymiş?

sözlük erkeklerinin fotoğrafları

Bi' erkeğim ama artıladım kardeş. Yanlış anlama, kendini küçümsediğin için. Yoksa iyisin maşallah.

tırnak yemek

Hiç anlamadığım uygulama, ben de arada bir tırnağımı dişlerim ama mideye indirmem yani.

parkta öpüşenlere tepki gösterilmeli midir

bir defasında denk gelmiştim. Pendik sahilindeki yeşil alanları bilir çoğu kişi. Orda kuytu bir köşeye 2 sevgili geçmiş. Kız çocuğun kucağında yiyişip duruyorlar. arkalarında 2 metrelik bir duvar var ve duvarın üstünde de en az 5-6 kişi tabi yaşlı başlı insanlar. Bir tanesinin elinde sopa izleyip duruyorlar. Merak ettim sonunu ama kız arkadaşım götürdü hemen oradan beni. Yoksa ne olurdu nasıl biterdi çok merak etmiştim, hala da ediyorum.

intihar eden 70 yaşındaki kadın

Belki de sürekli olarak hastalıklarla uğraştığı için bıkmıştır ya da yalnızlıktan, bilinmez. Yazık etmiş kendine. (bkz: intihar eden cennete giremez)

aleviyim kürdüm eşcinselim ne olmuş

Allah belanı vermiş kardeş senin, olan olmuş yani.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Çaylaklığım ne zaman bitecek? Evet, söylemek istediğim bu.

dışarda

Asla çıkmayacak dizi adıdır. Entry sahibine göre sanırım arka sokaklar dizisine karşı ön sokaklar dizisi de çıkmalıdır.

verildiğinde rahatlatan şeyler

Tuvalete b*k vermek. Gerçek anlamda çok rahatlatıyor. He bunlardan hariç bir de borç ödemek var. O da çok rahatlatır. Emanetler de öyle, emaneti teslim etmek çok rahatlatır.

kilo almak isteyen yazarlara tavsiyeler

Sipraktin diye bir şurup var. Aslında alerji şurubu fakat yan etkileri uyku ve iştah açma. Gece yatmadan önce 1 kaşık içerseniz ertesi güne etkisini görürsünüz. Çeyrek ekmek yemeyen bir kişi bile en az 1 ekmek götürür. Tecrübeyle sabittir.

1 milyon yeni mültecinin türkiye ye yerleşmesi

E ama olmadı ki şimdi bu? Hani cerablus'u almıştık ve suriyeliler oraya taşınıyordu?

ezelin çakması içeridenin

ezel dizisi ile yakından uzaktak alakası yoktur içeride dizisinin. ayrıca senaryosu da şuan tv de yayınlanan birçok diziden çok daha iyidir.

kuzenle kendi odanızda yiyişmek

Aa, ayıp ayıp.

Not: Kucukken kiz kuzenimle evcilik oynardik o zamanlar opuyodum bol bol dudaktan, nasilsa küçüktük.

sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şeyler

(bkz: para)

Money money money lazim ki evlenelim yuva kuralim yahu.

cem yılmaz ın memeleri

Herkesin memesine kimse karisamaz. Kimse.

üniversitelerin balon olması

Balondan kstiniz tam olarak nedir? Bir de is kurun diyen arkadas sermayesi var mi herkesin? Okumadan herkes is kuracak paraya sahip olabiliyor mu?