bugün

assunçaonun takımı...
işçi sınıfının takımı olarak kurulmuş, inanılmaz bir sevgi beslediğim köklü, asil ve renkli sevilla temsilcisidir. taraftarları beticos olarak da bilinir. klüp, ismini endülüs'ün latince karşılığından türetmiştir.
mallorca'yı 2-1 yenerek layık olduğu yer olan la liga'da kalmayı garantilemiş canım futbol takımımdır.
yeni bir yazar adayı, hoşgelmiştir. *
1907 yılında kurulan, Fenerbahçe'nin akranı olan ispanyol takımı.
fm de oynanması en zevkli takımlardandır. Joaquin vardır ki tadından yenmez. kral futbolcuları ve bütçesi vardır ayrıca çok büyük hedefleri olmadığı için kovulma korkusu olmadan rahatça yönetirsiniz takımı. ilk sezon transfersiz ilk 6 ya girerseniz taraftar da sizi bağrına basar. ikinci sezon ise yeteneğinizi gösterme zamanıdır.
fm de oynaması müthiş zevkli diğer bir takım için (bkz: parma)
joaquini rekor ücretle valenciaya veren futbol takımı
mallorca'ya gün itibariyle sevilla'da 1-0 yenilerek taraftarlarını yine kahretmiş yeşil-beyazlı takımdır. sezon başından beri bu kötü gidişin önüne bir türlü geçilememiştir. joaquin'i ve oliveira'yı vererek çok büyük bir hata yapmıştır.
levante'yi 90.ncı dakika golüyle yenip bana rahat bir nefes aldırmış takımdır. ne de olsa takma adımı bile real betis koydum.
fanatik kayserisporlu bir yazardır.
an itibariyle avrupa takımlarının isimleri üzerinden şakalar yaparaktan bizi güldürmeyi kendine görev bilmiş insan evladı. gülmüyoruz o ayrı. * * *
an itibariyle bıkmadan usanmadan şakalarına devam edip sinir krizlerine sokan insan evladı. *
buzluktan espriler çıkaran bir fanatiğini başımıza yollamış takım.
espri dolu futbol entryleri ile bünyeleri dumura uğratan yazar. * *
80lerden kalma espri anlayisiyla gece gece beni guldurememis yazar.
polemik amaçlı entrylerin sözlük formatına uyduğunu zanneden yazarımsı...
bir sürü ispanyol ünlü fitbolcu yetiştirmiş güzide kulüp. * severim ben şahsen
bu akşam atletico madrid ile yapacağı maçı saat 11'de ntv'den canlı yayınlanacak yeşil-beyazlı şirin takımımdır. çok özlemiştim. haftalardır ntv yayınına denk gelmiyordu takımımın maçı. herkesi izleyip real betis'i desteklemeye davet ediyorum.
atletico madrid önünde ilk yarıyı 1-0 boynu bükük kapatmış takımımdır. kötü oynuyoruz. iyi hücuma çıkamıyoruz.
atletico madrid'e karşı iki penaltı birden kaçırıp 1-0 mağlup olmuş şanssız takımımdır. 100.ncü yılında biz taraftarlarını kahretmeye devam ediyor.
haftalar sonra kazanmış takımımdır. gimnastic'i deplasmanda 1-0 yendik assunçao'nun penaltısıyla.
teknik direktörlüğe fransız luis fernandes'i getirmiş sevgili takımımdır. hızla tırmanacağımızı umuyorum.
mali durumu iyi olmasına rağmen, kadrosu iyi olmasına rağmen, coşkulu ve stadı dolduran taraftarlara sahip olmasına rağmen, iki sezondur belini doğrultamayan takımımdır.
joaquin i sattıktan sonra gözümden düşmüş takımdır.
2. takımım ve memleketimin takımı olmasına ragmen girdiği bunaltıcı entryler ile beni takımımdan, ayrıca ilimden uzaklaşmamı istememe sebebiyet veren yazar kişisi. mütemadiyen kayserispor diyor, durduramıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar