1. 1.
  2002 seçimlerinden önce Türkiye'nin gerçek başbakanıdır.Ecevit sadece remote control çalışan biriydi.
  1 -2 ... italiano
 2. 2.
  çıkarttırdığı rahşan affı ile suç oranının tavan yapmasını ve birçok masum insanın buna kurban gitmesine neden olan kişilik.
  2 -2 ... siberr
 3. 3.
  (bkz: yogun bakim onunde beklemek)
  2 -1 ... bahdeniz
 4. 4.
  Şebinkarahisarlıdır kendisi. Aabetaycı olduğu iddia edilir; ancak bu iddiaya "Güneydoğudaki yahudilere olan toprak satışı durdurulsun!" diyerek güzel bi cevap verdi.
  1 -1 ... jayjay
 5. 5.
  gözlemlemekteyim son zamanlarda kendisini, cumhuriyet ittifakı diye bir söylem uydurarak teker teker siyasi partileri ziyaret etmekte, kendini cumhuriyetin kurtarıcısı görmekte.. unutmuş olmalı ülkeye verdiği zararları, rahşan affı diye iti kopuğu, teröristi dışarı saldığını.. şimdi kendisini ulusalcılığın liderliğine getirme çabası içinde.. şunu bilmeliyiz ki türkiye'de akepe'ye, ab'ye, abd'ye, etnik milliyetçiliğe ve benzeri tehlikelere karşı sağıyla, soluyla ulusal bir bütünleşme oluşmakta ama bu oluşumun lideri rahşan ecevit, mesut yılmaz, süleyman demirel gibi ülkeye onarılmaz yaralar açan kimseler olamaz. örnek lider için (bkz: mustafa kemal atatürk)
  -2 ... shalamar
 6. 6.
  demokratik sol'un "korkunç yenge"si.Ecevit'e hem bebek hem koca; kısacası" kocabebek" muamelesi yaparak partinin canına okumuştur. Saygılar sunuyorum.
  2 -1 ... kiraze
 7. 7.
  bir efsane'den bir kukla yaratmış, seri katillerden de, sokaktaki kapkaççıdan/gaspçıdan da bir nevi sorumlu tutulması gereken buruş buruş bi hanım.
  1 -3 ... soul forged sin
 8. 8.
  inşallah eşinin ölümü, kendisini çok üzmez de onu da kaybetmeyiz.
  2 -4 ... ya cok aciyo ama ya
 9. 9.
  ecevitlerden ölmesi gereken tek insan. ama yanlış ecevit ölmüştür.
  11 -5 ... karpuzkabugu
 10. 10.
  (bkz: grima wormtongue)
  1 -1 ... soul forged sin