bugün

hoşgelmişsin quzum demek istediğim uuser. hoşgelişsin quzum..
2006 girişli 5.nesil yazardır.
(bkz: ben ilk okulu 9 senede bitirdim)
cep herkülü tadında yazar.
5. nesilden hoşlanmayan 5. nesil yazar..acı ama gerçek söylüyor.samimi..
öncelikle besinci nesile uyarilar ve tavsiyeler başlığının yazarı. ne demiş efendim bu başlıktaki 1. entrysinde. bir moderasyon notunu alıntı alarak;

- noktalama işaretlerini doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin.
demiş ve bunları kendisinin de dahil olduğu 5. neslin üstüne yıkmıştır. aynı başlıkta biraz daha aşağıya inip 5. entry e iniyoruz ve ne görüyoruz. ahanda bunu;
(#3775823)
noktalama işareti kullanılmamış bir entry. şimdi soruyorum;
bu ne biçim bir yaşam tarzı?
bu nasıl bir hayat?

ve sonuna geliyoruz;
(bkz: iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır)
çok içimden geldi benim, şimdi gecenin bir yarısı olacak neredeyse. death note diye bi anime izliyorum az sonra içim dışıma çıkacak. neredeyse 24 saat oldu... şimdi sevgili yazarımız tatil yolundan eve geri dönüyor. rus ve alman hatunlara baktığı için oyulası gözleri de hala göz çukurlarında taşıyor. herşey arkadaşım için naralarını da duymadım değil ama çiğ tavukta yenir arkadaş için. yediğin tavukları tez zamanda kus e mi? sen kusmazsan ben çıkartıcam zaten içini dışına senin. kaportaymış... peh!!

(bkz: çok yalnızım be sözlük)
(bkz: yalnız tatile giden sevgili)
(bkz: alırım ama bunun hıncını)
(bkz: herşeyimsin)
yakın zamanda silik olacağımı öngörmüş yazardır.
çaylaklık sürem bitince kendisine bugüne kadar yazdıklarımı okumasını tavsiye edeceğim. merak etmesin.
not: bazı orospu çocukları yüzünden çaylak olduk. şerefsizin biri insana direkt küfür eder de moderayon da bunu saatlerce silmez ise ve bu şerefsiz tekrar küfür ederse, işte o zaman ben de 15 tane kallavi küfür ederim o şerefsize. çaylaklığı da göze alırım ayrıca. varsa burada başka herhangi birine küfür ettiğimi bilen, gören söylesin usta! anladın! *
(bkz: büyük insan)

evsiz insanları evine alıp besler bu insan. * *
hayırsever, süper muhabbet, arkadaş canlısı, frp, poker, internet insanı. bir de koltuğumda uyumayı çok sevmişti, keşke daha da gelseydi... giderken aradım koltuğu vermek için ama ulaşamadım, yazık oldu valla. *
bir de köküne kadar bursasporludur.
An itibariyle çaylaklığı bitmiş.Çağlaklığının nedeni çok saçma olmakla beraber sözlük formatını koruma yarışına girmiş modların sadece bir bkz ile insanları çaylaklığa sürüklediği diğer açılan başlık ve içerdiği entryleri görmezden geldiği iş yapmak için iş yapmış olarak gözüktüğü bir sözlükte yazar olan ve modların gazabına uğramış yazar geri geldi.

(bkz: Anne kapıyı aç)
eski sözlüğümden tanıdığım yazar. sonumuzun aynı olmasıyla ortak bir yöne sahibiz kendisiyle. çok muhabbetim olmamıstır hatta beni hatırlamamıstır bile ancak yine de kendisini gördüğüme sevindiğim yazar.
çok feminen bir nickinin olması beni derinden etkileyen çok delikanlı adamdır. geldiğinde şöyle bir diyaloğumuz geçmiştir;

+meraba naber? nick ne?
-saol. kuzu ben.
+neeee????
-kuzu....
+lan sen kız değil miydin? hayallerimi yıktın lan.
-abi kusura bakma ya. gideyim istersen.
+yok gitme gitme de adam ol efendi ol lan o zaman. niye feminen nickler alıyorsun.
-iyi de ben internetin ilk zamanlarından beni aynı ni...
+tamam kes. moralim bozuldu.
-peki. işte ben de programcıyım.
+oo süper.
teavsiyesine uyup sözlükte koşturduğumu gururla belirtmek istediğimdir. acımam girerim. * *

edit düdüt: soyadını yediğim. *
kendisi son derece alımlı bir kadın.. hele sempatikliğine uygun düşen nickiyle de ayrı bir havası var. mütemadiyen buluşur görüşürüz en büyük zevkimiz şeytan tırnaklarımıza oje sürmektir.

belki de sen benim yağmur damlamsındır...
tinsel sevginin ve en asil duyguların insanıdır. haliyle narindir de. favori vj'yi bülent, favori şarkıcısı lorena mc kennit, favori yazarı ise leo buscaglia'dır. mottosu ise hep pozitif enerji ve daima sevgidir. sözlüğe hoşgelmiş.
(#3735472) enterysiyle güldürmüş yazardır.
teknolojiden anlamayan yazardır. ~~
adının kudret lduğunu düşündüğüm yazar*. hoş gelmiş.
sabahın yeni ışıkları daha odama dolmadan ve güneş doğmadan, izlediğim dandik bir film yüzünden ağlayarak yastığa gömülmeden az evvel yazıyorum bunları. *
çok uzun yollar tüketmek istiyorum. uzun ve amaçsızca. her şeyi bir yerde bırakıp seninle çok uzun yolları çok sağlık, çok umut çok mutlulukla ama çok yavaşça yürümek.

her aldığım nefesi seninle bölüşmek bu yolda. elimde olan son damlamı bile sana vermek hatta. daha uzun yürümek için siper olmak tüm hayata.

varlığı anımsamak, tenine dokunmak, yalınlığımla, belki çıplak ama sen kokarak uzun yollar yürüyelim istiyorum. çok uzun yollar...

ve bir gün herşey sona erdiğinde. çok buruştuğumuzda, çok beyazladığımızda, etrafımızda küçükten daha küçük çocuklar oynamaya başladığında, huzurla ve boynunda gitmek istiyorum. "şuranda" saklanayım hep orada yaşlanayım istiyorum.

ve son gördüğüm yüz senin yüzün, son gördüğüm göz senin gözün, son kokladığım koku senin kokun olsun istiyorum. aynı yastığı iki yana çekiştirerek herhangi bir yerde telaşa kapılmak, sonra sinsice sana sarılmak ve en sonunda yastığı nasıl paylaşılacağını öğrenmeyi istiyorum.

nefes almayı yanında unutayım istiyorum. ne kadar yakın ne kadar uzak ne kadar mesafede ya da ne kadar öyle böyle şöyle olduğunu önemsemeden duyabildiğim son ses seninki olsun, nefesim nefesinde yankılansın, kokun tenime yayılsın...

alkol alınmamış bir sabahın başı burası. ve herkes uykuda. uyumayan tek şey sana duyumsadığım herşey.

şimdi değil ama herhangi bir anda okuyacağını bildiğim bu entry, sırf sen okuyasın diye, sırf ben bi kaç zamandır sana bunların hiç birini söyleyemedim diye, ama bunların her birini sırf senle olsun diye istediğimi bil diye...

çok uzun yollar yürü benimle... uzun, yavaş ve amaçsız...
beni adam yerine koyup bir entryim için uzun bir mesaj atan yazar. saygı duydum. mesajı için o işler karışık hacı demek istiyorum. ayrıca birlikte içilecek adam havası sezdim sende ama şu ana kadar içtiğim en zararlı şey mahalle bakkalının 25 kuruşa sattığı meyve suyuydu be kardeş. *
şimdi sen yoldasın. dandik bir otobüsün dandik bir koltuğunda dönüyorsun bir yerlere... yoldasın... uzun sessiz karanlık... gece yarısını geçmiş gün çoktan... yoldasın... yanındaki koltuktaki birileri uyuyor belki ve hatta ön koltuk geriye yatmış. sıkışmışlık hissinden nefret edersin...
ayaklarıma alışmanı hatırlıyorum...
kocamansın ve git gide büyüyorsun içimde bir yerlerde. çok derinlerde... çocukken pamuklara sardığım fasulyelerin büyümesi gibi. git gide kök salıyorsun içimde... sıcacık...
şimdi gecenin bir yarısı. hatırladığım en güzel şey doğum günün şu sıra. sabah seninle uyanmak hatta. hani rüya görürsün uyanınca rüya devam eder ya öyle işte.
tüm varlığınla sakla beni. çok sakla. uzun uzun sakla beni içine. seneler sonra açıp baktığımızda bile gördüklerimize gülümseyecek şeyleri sakla.
seni seviyorum demenin en zor olduğu zaman sanırım şu an. çünkü iki kelime ile anlatamayacağımı biliyorum. buna rağmen çabalıyorum. ve buna hala inatla şaşırıyorum. bu kadar zaman sonra bile hala nasıl anlatacağımı bilmeyecek kadar seviyorum seni...
hayatımın en güzel varlığı... yanımdalığıyla beni güzelleştiren... şimdi sana bakıp gülümsüyorum. sol yanımdasın hissediyorum...
(#12672425)

15 ay askerlik yapan erin maaşı da aylık 18 tl. nöbeti falan söylemiyorum bile. anasının ak sütü gibi helal.
yaran facebook iletileri başlığında yaşayan yeni bir yaşam formu. zeka yaşı 12,5 falan.
(#12684119)

edit: arkadaşlarını toplayıp eksilettiriyor. aasdfghjklşi
k harfi yerine q, ğ yerine y kullanan, bir şey'in ayrı yazıldığını bilmeyen ilkokul terk yazar.

(#12685142)
haberi yok ama kendini beni güldürmeye adamış yazar.