bugün

(bkz: değişik)
canım gaydaşımdır. geyiz buradayız, alışın gitmiyoruz.
(#14440549)
(bkz: işte budur üstat)
(#14463926) bu nedir birader ya. bırak kapat bilgisayarı git allasen. beğeni kelimesini beyeni yazan insanı sözlüğe yazar yapıyorlar yahu.
nasıl bir evde yaşadığını merak ettiğim yazar.
(bkz: gece yatılan yatağa giren fare)
(bkz: uyurken açık duran ağza hamam böceği girmesi)
gece nasıl bir uykusu olduğunu ve yemek zevkini merak ettiğim yazar.
(bkz: değişik la bu)
Sıcak karşılaması için teşekkür ettiğim yazar.
anne ben gay oldum adim bilmemne ile kankaymış bu yazar. ne oldukları belli. allah acil şifalar versin ikisine de.

(bkz: gayliğin engellenemez tarumariyatı)
atıp tutarım arkasından ama severim kendisini. hiç de görmedim ayrıca. lan görsem tahammül edebilir miyim hiç? değişik!! *

şaka şaka özgürce yaşasın hayatını, cinsel tercihi neyse ne, hoş tutup beni sikmiycek ya.

yapmazsın dimi lan?
"ilk olarak heteroseksüeller tarafından hakaret ve aşağılama amacıyla kullanılan bu argo sözcük zamanla eşcinseller tarafından benimsenmiş ve negatif anlamından sıyrılmıştır. Günümüzde eşcinsel hakları gibi konularda yaygın olarak eşcinsel anlamında kullanılır ve herhangi bir hakaret anlamı içermez."
(kaynak : götün)
(bkz: (#15002439)) kısa bir süre önce üç gsm operatörünün baz istasyonunun ateşe verilme olayını anımsayıp yeniden düşünmesi gereken yazar. nükleer santrale ne yapmazlar, tıpkı bir kanser hücresi gibi kendinin de öleceğini bilmeden...
kaçak elektrik kullanan uuser.
(#15003308)
iletişimini, diyaloğunu beğendiğim bir yazardır. son derece saygılı ve bence son derece de hoşgörülüdür. Bu da özgüveninin sağlam olduğuna işaret eder.
hayvanlar aleminin bilinmeyen yanlarını anlatan bir yazardır.
iğrenç iğrenç başlıklar açmasına ve şu hayattaki tek fobimi gözüme sokup durmasına rağmen nedenini bilmeksizin sevdiğim yazardır.

kızamıyorum ona.
kafayı sümükle, kulak pisliğiyle bozmuş yazar.
kendisi tam bir joffrey baratheon'dur.
amacı ne anlamadığım yazar, tamam inanmıyorsun anladık ta böyle boş işlerle uğraşma git biraz ötede iç rakını. oruçla ilgili yazılar yazan ayetler giren sözde müslümanlara laf ederler bokunu çıkarmayın derler bunun gibilere ses yok.
an itibariyle inananların sabrını zorlamakla meşgul olan yazar.
buz gibi limonatayı soğuk içmemizi tavsiye eden yazar. biz de ısıtıp içmeyi düşünüyoduk. *
(#16239915)
(#16239933)