bugün

entry'ler (27)

uludağ sözlük yeni tasarım

sırf şu ifadeler için, kafadan 3 kişiye oy vermeme neden olmuş tasarım. artık kim ne aldıysa hakkını helal etsin. * sırayla dönüşümleri;

:) -> *
:o -> :O -burada 'o' büyüyor-
:( -> :((

onun dışında güzel olmuş gibi, sanki.

günün şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=v91XXTUa2UM

evet, bugün benim doğum günüm!

ırkçıların mizah anlayışı

(bkz: türk kızı) ve (bkz: kürt kızı)

17 şubat 2012 mersin idman yurdu galatasaray maçı

emre'den bahsedilmemiş olması emre'ye yapılan en büyük haksızlık. adam mükemmel gol pozisyonları yakaladı ve ikinci yarı biraz daha ağırlığını koyarsa farkla biter bu maç. ayrıca anladık ki kameraların muslera'yı çekememe gibi bir durumları varmış. 46 dakika oynanır da adam hiç mi gösterilmez? adam tam topu eline alıp vuracakken pozisyon tekrarı yapılıyor. ayıp be!!

adnan oktar ın tutuklanması

inşallah diye ümit edilir.
düzelti: kaç oldu, öeeh yani...

üçüncü senelerini kutlayan liseli umut ve elif

kuzenim söylemişti, 'taksim'de bir çift 3. senelerini kutlamak için beni kamera karşısına geçirdiler de ben kaçtım.' diye, o zamanlar 'yazık, keşke birkaç kelime bir şey etseydin insafsız.' demiştim. şimdi izledim de iyi ki bu videoda kuzenim yok.

utandıran çocukluk anıları

ingilizceyi yeni öğrenmeye başladığım zamanlarda msnde kişisel ileti kısmına ingilizce şarkı sözü yazmıştım -altyazılarda 'lanet olsun' diye geçen kelime de vardı içinde- neyse üniversiteli abinin biri 'manyak mısın sen, küfür yazmışsın ne istiyorsun elinden..' felan demişti de 'ne küfürü lanet olasıca elim blablabla yazıyor..' demiştim çok bilmişlik taslayarak. bir de rezillik bu ya 'o kadar okumuşsun da boşa okumuşsun dur sana çeviri linki göndereyim de öğren.' demiştim. tüüh allah belamı verecek, aklıma geldikçe kendime lanet ediyorum.

çayı şekersiz içen kızın asıl amacı

şerbet değil çay içmek istiyordur. şekerin çayın tadını yok ettiğinden ve de şekerin çayı soğuttuğunu düşündüğünden çayı şekersiz içiyordur.

kim milyoner olmak ister

sakinliğiyle ve kaşınıp durmasıyla annem tarafından iltifatlara(!) boğulan bir yarışmacı vardı daha demin. umarım bir sonraki yarışma gününe kadar aklanır paklanır da kaşıntısı geçer. yoksa annemin ve annelerin elinden çekeceği var bu abinin.

fethullahçıların ortak özellikleri

özetle; http://www.youtube.com/watch?v=DpcydInYQdk

ali

bir erkeğe yakışan en güzel isim. çok hoş yahu, ali.

bear grylls

öyle bir kişilik ki izlerken yutkunamıyorsunuz bile. pis herif, her şey yenir mi be?!

bilinen her şeyi bir anda unutmak

dakikalar sonrasında sınava girecek olan bir öğrencinin başına sıkça gelen olay.

cristiano ronaldo dos santos aveiro

bu gece spikerin bile kendinden geçmesine neden olacak türden gollere imza atmıştır. ayrıca zamanında sivilceleriyle çok uğraşmış olmalı ki yüzünde hâlâ sivilce izleri var.

12 şubat 2012 kdç karabükspor fenerbahçe maçı

ikinci yarıdan sonra egemenlik fenerbahçenin eline geçmiş durumda. heyecanlı dakikaların yaşanması bir yana ablalar bağırınca ister istemez gerginlik oluşuyor, panik halinde izliyorum şu an maçı. ocakta yemek kalmış gibi.

dakikalar içinde gollerin sıralandığı maç.
inşallah kaçırırlar penaltıyı.

cep telefonu açılış notu

açmadan önce çalkalayınız.

izlenilesi maç efenim, durduramıyoruz golleri.

yaran diyaloglar

an itibariyle flash tv izlenmektedir ve yalçın abi soruyor:
yalçın abi: eltiniz evli mi?
annem: tüüh, rezil herif! elti diyor hâlâ 'kadın evli mi?' diyor.

ben ciddi ciddi bu programı izler, eğlenirken annemin böyla dalgaya vurması hiç hoş değil.

ece temelkuran

dün taksim'de, ayaküstü kitap okuyucuları ve geçerken uğradımcılardan oluşan on-on beş kişilik bir grup tarafından beklenen gazeteci-yazar.
fark ettim ki imza günü düzenlemek cesaret istiyormuş.