izmirli ve izmirli olmasından gurur duyan sempatik şarkıcı.
kendi kaleminden biyografisi:

izmirli olmanın getirdiği her türlü avantajı yaşayarak büyüdüm. ilkokula 5 yaşında gidip öğretmen annemin en hayırlı öğrencisi oldum.izmir özel Türk koleji'ne gittiğimde o kadar miniktim ki okulun maskotu oldum. 16 yaşımda 3.tercihim olan iletişim fakültesi'ni kazanıp Ege üniversitesine'ne girdim ve okulda burnumu sokmadığım bir şey kalmayana dek herşeye yetişdim.O sıralar reklamcılık adına yaratıcı birşeyler yapacağımı düşünürken T.R.T 'den gelen bir teklifle gençlik programları sunmaya başladım.
Ve tabii ki televizyonculuk da cazip geldi mezun olunca direk Kanal Ege 'ye girip kendi kendi programlarımı hazırlayıp sunmaya başladım. Diyeceksiniz ki "hadi müziğe gel" ,hep hobi olarak baktığım için burada raks ailesinin etkisini asla yadsıyamayacağım ve "ailenin kızı" olarak istanbul'a gönderilmenin getirdiği şansın farkında olarak 22 yaşımda buraya geldim ve sonrasındaki 4 albümle sizlerle tanıştım.
Sizler beni özlediniz bende sizi ama 5.albümü yapmadan önce hayatımın en önemli ve en güzel işini yaptığımı düşündüğüm kızımı dünyaya getirdim ve onun 0-2 yaş arası eğitimini bensiz geçirmemesi ve benimde onun bu en tatlı dönemini kaçırmamam adına sizlerden biraz uzak kaldım.Ve şimdi bunca özlemden ve 1 senelik stüdyo maratonundan sonra yeniden beraberiz.Bu süre de en az doğum hazırlığı kadar detaylı ve titiz geçti.
Mutfakta Ben, Aytekin kurt, Cüneyt çakım'dan oluşan takım ve destek güçler serhan sokulgan ve duran genç'le vitrinde ise promosyon başında yavuz yıldırım ve özel timi ile bu işin duayeni ve beni keşfeden kişi sevgili patronum şahin özer'in büyük güçüyle yeni bebeğimiz No.5 ile sonunda buluştuk.Gerçekten çok özlemişim sizleri çok seviyorum.
ilk çıktığında sadece sempatik,sevimli ve güzel sesli olan,sonradan sempatik,sevimli ve güzel sesli sıfatlarına bir tutam da seksilik katan ve bu durumuyla gülşen'e benzeyen(gülşen'in pijamalı ilk klibini hatırlarsınız) minyatür şarkıcı.
(bkz: yer elması)
ara sıra ekranlarda görünüp bizleri mutlu eden tatlı kadın.

(bkz: günahsa günah)
bir kaç sene önce yalan rüzgarı* dizisinin daniel ramolotti*siyle bir şarkısında düet yapmış kişidir.
dün akşam buzda dans'ın finalinde zeynep tokuş'u tebrik etmek için yanına giderken kayıp yere düşerek yarmış kişidir kendisi.
(bkz: fındık kurdu)
alkolü fazla tüketen sanatçı.
şimdiye kadar 5 albüm çıkarmış şarkıcı.

şimdi ben bu kadını kendi gözlerimle gördüm. hatun hakkaten güzel, öyle böyle değil. fiziği sağlam. kısa boylu ama güzelliği ve düzgün fiziği herşeye yetiyor. e böyle olunca da bize uzuuun uzun bakmak kalıyor arkasından. kendisini tebrik ediyorum.
çoluk çocuğa karıştıktan sonra sahnelerden ayrılan şarkıcı.
Not: eşinden ayrılıp sahneler geri döndü. Ayrılık sebebi olarak da eşinin kendine sahip çıkmamasını göstermiş.
orijinal ismi, Fatma Pınar Tokatlıoğlu olan sanatçı.
aslolan ben isminde uyduruk bir albümle yeniden karşımızdadır kendileri. hayır ses fena değil nereden bulur böyle zırva şarkıları anlamam.
bunun kamyonet kasasında bir klibi vardı te yıllar önce. tarla sürmeye giden masum köylü tadı aldıydım ben ondan. sonra ne oldu bilmiyorum, orada kalmışım ben.
david vendetta´nın break four love şarkısına yaptığı mix pınar aylin´in son şarkısında(adını bilmiyorum)dinlenilebilir.
işçi problemlerinde pınar ve aylin bir işi birlikte 9 günde bitiriyorlar şeklinde kullanıldığını gördüğümde beni koparan insan.
sarkı söylemese, hatta konuşmasa, doğru projelere imza atmış olacak kadın.
an itibari ile başımın belası seda sayan'da şarkı söyleyen kadın. başarılı olduğuna inandığım, sevdiğim kadın aynı zamanda ama gün geçtikçe etekleri kısalıyor, giysileri açılıyor. ben kendisini giyinikken sevmiştim oysa. bir kayıp daha vermiyoruzdur inşallah...
boşandıktan sonra magazincilere bol bol malzeme çıkartacak açıklamalarda bulunan şarkıcı.

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=222&sz=13602
aralarında bengü, beyazıt öztürk, demet akbağ ve mirkelam'ın bulunduğu bir arkadaş grubuyla leea ve lucca arası mekik dokuyan bir ablamızdır.
(bkz: en gereksiz şarkıcılar)
geçen akşam hangi kanal hangi program hatırlamıyorum kanllarda gezerken 10 dakika takıldım. teomanla birlikte konuk olmuş bu kişi, bir magazinciye. teoman'la kendisi arasında ortak birşeyler bulmak için kendini paraladı böyle. aslında iyidir belki insan olarak ama aptal biraz sanki. sonrasını hatırlamıyorum ben uyudum zaten.
ekonomik kriz dönemlerinde ece erken ile birlikte sevda demirel'e meme olma vazifesi gören boyut olarak küçük insan.
**
izmirli şarkıcı. yerden yüksekliği azdır ancak o ses neresinden çıkıyor merak konusudur. vaktiyle izmir'de fuar zamanı rastlamış ve konuşmasına kulak kabartmıştık. arkadaş ortamında "su katılmamış concon" diye tabir ettiğimiz yapmacık bir üslubu vardı. kalabalık bir ortamdı ama sürekli bağırarak konuşuyordu. bir de cem yılmaz'ı arayıp; "ceeeem nolur sen de geeeel" diye konuşmaya başlayınca, fişlerimizi çekip gözden kaybolduk hızlı adımlarla.
bir anda bu kadar entry girilince 1 mayısı tatil etti sandıgım kadın. aşklar da artık çantalar gibi sahte isimli akıl dolu sözlere sahip 45liğiyle bilimum tvlerde radyolarda dinlenebilir.
ulama demek. yani edebi bir sanat olarak pınaraylin ulama demek. şarkılarında da bu ulama yı görmekteyiz!
geçtiğimiz günlerde evinin önünde, çağırdığı gazetecilere üzerinde gelinlik, elinde italyanca yazılarla poz verip, italyan sanatçı pippa bacca' nın ölümünü protesto etmiş sanatçımız. protestosuyla dünyayı sarsmış, insanları kendine getirmiş ulu kişilik. eğlenerek izliyoruz kendisini.