bugün

geçmişten bugüne bakınca gülşen gibi bir ilerleme mi desem gerilemem mi desem kaydettiğini gözlemlediğim şarkıcı. youtube da pınar aylin diye aratınca (ne kadar gereksiz bir eylem şimdi için) eski şarkılarının ne kadar güzel ve kendisinin de ne kadar masum olduğu gözlemlenebilir.
sesi hiçbir şarkıya adam gibi yetmeyen, kendini ve yeteneklerini zorlayan,hatta paulina rubio'dan alınmış ve üzerine türkçe söz yazılarak düzenlenmiş dön bir bak isimli orijinal parçanın dahi içine ediveren sarışın ve güzel bayan. tek takdir ettiğim özelliği* kısa boyuyla ve minyon hatlarıyla oldukça güzel bir görünüşe sahip olmasıdır, başka da numarası yoktur.
sadece ülkemizde ünlü olabilecek ötücülerden biri.
Önce sevilmek sonra sevişmek isterim sözüyle kırk yılın başında doğru bir söz söylemiş. doğru da etmiş...
izmirlidir kendileri doğal olarak da çok güzel..
zaten yeterince itciyken kendisi, bir de üstüne bez bebek adlı muhteşem yapımda oynayarak beni benden almıştır. * * * * *
nasıl olduğu henüz anlaşılamamış ancak, insanda yeşil salkım etkisi yaratan şarkıcı.
natürmort terimini naturel yerine kullanarak beni benden alan şarkıcı kişisidir. olay dün gece saba tümer'in programında şu şekilde cereyan etmiştir. söylediği şarkıyı istediği şekilde bitiremeyen pınar aylin vauv diye bağırıp olsun aman demiştir orkestrasına dönüp . bunun üzerine doğal oldu demek isteyen pınar aylin natürmort deyivermiştir. bilindiği üzere natürmort bir resim türü olup, konusunu meyve sebzeden alır. *
her zaman, bi gülşen, bi demet akalın olma potansiyeline sahip olmasına rağmen kullanamamıştır. çok sempatiktir. sesi çok tatlıdır. öpüp pamuklara sarılasıdır. bi de küçükken tombiş yanaklı, balonla oynayıp şeker yiyen bi kız olma potansiyeli yüksektir.
dokun bana şarkısı insanı derinlere götürür. düşündürür de düşündürür. ama sevgili ile dinlemesinin de ayrı bir zevki vardır.

buyrun bu da linki; http://youtu.be/X-vfuDNdlrc
152 cm boyundadır.
rakımsızdır.
nasıl, niye, niçin ünlü olduğu anlaşılamayan sesi de son derece ortalamanın da altında olan kişi.
*
bebek yüzlüdür. şimdilerde şarkı söylemeyi bırakmış tamamen. bi nostalji albümü fena olmazdı aslında.
deliler gibi şarkısı dışında fostur.
90'larda aşık olduğum kadındır. ses ve şarkıları normal derecede güzel olsa da kendi daha bir başka güzeldir.
izmir Güzelyalı'da oturan akrabamın sınıf arkadaşı, eskiden baya ünlüydü şimdi gözükmüyor ortalıkta.
tek yanlış bir doğruyu götürür mü soru bu şarkısından sonra bozmuştur.
ege üniversitesi iletişim fakültesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunu sanatçı.
Biraz kaşar şarkıcı.
Herkesin sevdiği kız tipini aynı anda üzerinde barındıran insan.
(bkz: boyuda biraz kısaymış)
(bkz: e uzun demedikki)

nerde lan bu kadın? biri bilgilendirsin beni.

gelsin sözlüğe yazsın buralarda. zall'a bir geceliğine sözlüğü kapattırırım. o yazsın ben oylayayım. *
Geçenlerde bir tv programında * yeni kitabını tanıtıyordu. Zaplerken gördüğümde baya şaşırmıştım, hatta eski şarkılarını falan hatırlattıkları bir sırada denk gelmiştim de "enee 90'lar yayını mı yapıyolar lan acaba" deyip yarım saat izlemiştim. Sonra anladım 90'lar olmadığını da sokayım pınar aylin'e deyip kapattım tv'yi uyudum.
doğduğu büyüdüğü karşıyaka ya dönse mutlaka görürdük, haberimiz olurdu. zira bir zamanlar tüm gençlerin hayaliydi aylin.
kızı boyunu geçmiş 45 yaşındaki şarkıcı.

görsel