bugün

Kuşkusuz ben gittiğimde hiç böyle şeyler yazmıyorsunuz. Çok kırıldım.
Bazen ben de, şu dipsiz kuyu gibi içine girince çıkmak bilinmeyen nalet olası yere ara verip bünyeme ve ruhuma verdiği zararlı negatif enerjiyi atıp yenilenmek istiyorum ama yapamıyorum bunu bir türlü. Belki şimdi zamanıdır veya değildir bilemiyorum. iyice daralmaya sıkılmaya başladım bu aralar.

Her ne kadar eskisi kadar çok sık yazmasa da, nickini ve entrylerini gördüğümde yüzümde hoş bir tebessüm bırakan Çok sevdiğim ve saygı duyduğum nadide hanımefendi bir yazar ve "bacımdır" diyelim de şimdi yanlış anlaşılmasın malum sözlüğün teori üretmede üzerine yok..
2 yıl önce kendisine çirkin olduğunu dolaylı bir uslup ile belirtip sonrasında yaptığım hareketten dolayı kendisinden özür bile dilemeyecek kadar hayvanlık ettiğim yazar. gecikmeli de olsa özür dilerim. kendisine nasihatim olsun benim gibi hayvanları dinlemek yerine sözlüğe filtreli fotoğraf atmaya devam et ve sana güzel olduğunu söyleyen insanların samimiyetine inan.
görsel

https://www.youtube.com/watch?v=tYc2jQaM8gM

böyle bir geri dönüş bekliyorduk kendisinden.
görsel

güler yüzlü bir yazar.
silik oluyoruz yine merak eden yok.
kalemimiz kuvvetli degil hep ondan.

meme mi ne alaka aq.
ne iş yaptığını nerelere takıldığını kaç yaşında olduğunu tuttıuğu takımı burcunu mezhebini partisini memleketini alevi mi sünni mi olduğunu merak ettiğim zevat.

görsel
Kezban tanımına uygun bir yazar.

görsel

Edit: açık eksiledi kezoş işte.
dikkat et ampül bi taraflarınızda patlamasın diyen zevat. öncelikle bi bayanın edep erkandan uzak olması vasat biri olduğunu gösterir ayrıca o ampül 20 yıldır kimlere nasıl patladı yaşayarak gördünüz. unutmadan bu capsı 4 sefer attım?

görsel
bir kadinin nikalti aplandi
kartoncu velet gelmiyor bu iste bir is var
kartondan kari yapmis yaliyordur kesin.
Yoğun istek üzerine geldim

Yine Uruk Hai lar toplanmış o zaman parti başlasın ehehe

görsel
Kuşkusuz benden hiç hoşlanmayan yazar.

Edit: ciddi entry.
bir daha uyarmicam seni açık eksi verme verirsen kapışırız. üç açık eksin var istersen caps atarım terbiyesizlik yapma edepli ol.
"ver" derken başganım?
Kibar bir hanımefendi gibi görünse de sol kroşesi güçlüdür. Aman dikkat. insan gibi yaklaşırsanız o kroşeyi yemezsiniz hatta iyi bir çocuk olursanız dost bile olabilirsiniz. *
Şöyle bir şey olabilir
görsel
uyumuştur, siz burada kendi kendinize eğlenin.
Çocukluğuna dair Özlediği şeylerden biri çocukluk olan büyük edebiyat üstadı.

https://www.uludagsozluk.com/e/45940601/
sozluk gibi anonim bir yerde istemedigimiz kisileri nik altimizdan uzak tutmak gibi yaptirimlarimiz mi var.
kızım korktuğumuzdan silmedik 3 tane giri yazdığım için sildik ? istersen canlandırız. kendini çok fazla önemseme yargı dağıtmıyorum haddime değil düşüncemi yazıyorum tatava yapma önce insan olmasını öğren.
Frenk i yine açık eksilenmiş galiba.

görsel
kpis nedir ya aklınca alay mı ediyorsun sarı lale seni. bi insan bir şeye kızıyor küfür ediyorum diyor bunu ciiddiye almıyor küfür ettiriyorsa akı sağlığı yerinde değildir. zaten aklı olan kadın kızın burada ne işi olur ki.
Zevat lucas ı, Açık eksileme konusunda sonuna kadar haklı bulduğum, karakterli, bilgili ve hanımefendi kişiliğini, tüm kışkırtmalara rağmen, her daim koruma gayretinde olan, kalitesi, bilgisi ve dik duruşuyla, sözlükte herkese olumlu örnek teşkil eden güzide bir yazardır, pure purple hanım.. *

işin doğrusu, Sorun kesinlikle sen de, değil bacım. Acaba, ben nerede hata yaptım da, bana açık eksi veriyorlar, diyemeyen ve bunu gurur meselesi yapan zevat kişisindedir. bunu bil ve içini ferah tut bence..
tum seks hayati seyhinin ski ile sinirli olan zerzavatlari oylariyla zevke getiren guzel sey.
Ooo Frenk eksileme şenlikleri yine başlamış.