bugün

(bkz: Karı anandır) * tek kaş mamut.

(bkz: Kıskanma ne olur çalış senin de olur) ok? *

“isteyen istediği kadar çatlayabilir, serbest, izin veriyorum hadi.” Diyen yazar.
çaylak yapma lobisi iş başında.
görsel

Tıp fakültesinde okuduğunu iddia ediyorsun ancak, hasetten kudurduğunda ve insan gibi diyecek bir şey bulamadığında hemen hakarete ve ad hominemE bağlıyorsun, onu ne yapacağız peki mamut? *

işte bu kadar küçüksün.

Hadi git başka başlıklara kaka yap sen, tamam mı?

Ya da (bkz: git de anan donunu bağlasın).

Boş ve hasetlikte son noktaya ulaşmış sataşmalardan sıkılmış yazar.

(bkz: hadi ötede ağlayın)
görsel
görsel
sevim kos başladilar.
(#46022141)

Onu yemek senin uzmanlık alanın *, hem yapıyorsun hem yiyorsun zira. *

Çok eğlenen yazar.
dobra dobra gerçekleri yazan kaliteli bir yazardır.
iki yazar arasında olan gerginliğin nedenini ve Tartışmayı neyin fitillediğini tam olarak bilmiyorum ama her ikinizi de, pusuda bekleyen ve siz kavga ederken keyifle izleyen, bazı eril çakallara karşı sakin olmaya davet ediyorum. Onlara bu fırsatı vermeyin bence.

Buda oğlumuz Mahmut nickli yazarı pek tanımıyorum. Kendisiyle, sözlük içinde herhangi bir diyaloğum da, olmadı şimdiye dek. O yüzden, şahsıyla ilgili, olumlu veya olumsuz bir yargıya varma hakkını kendimde bulmuyorum.

Pure purple hanım ise tanıdığım kadarıyla, hem bilgisi hem de sözlüğe sağladığı katkı bakımından saygıyı hak eden, sevdiğim ve sempati duyduğum bir yazar. Fazla söze gerek yok sanırım..
Efenim öncelikle canımı sıkan tek konu eksileme sınırı olayı.

Şimdi bu hanımefendi sahsimi kale almamaktan bahsedip beni aşağılamaya çalışmış. Bunu yaparken de açık eksileme yapmış*.

ihalenin üzerime kalmaması için konuyu merak eden yazarlara özel olarak yazalım da iftira kurbanı olmayalım. Malum kadının beyanı esastır ama yine de yazalım.

Efenim şimdi bu yazar caylakmis. Haberim yok. Ben de nick altına bir entry girmiştim o sıralar. Kinaye iceriyordu ama sanırım kendisine yürüyorum falan sanmis. Evet bildiğiniz herkes beni skecek korkusu bu ama değmez. Ben öyle sanaldan yürüyecek biri değilim. Konuya dönersek dm den (dm de ifsalayabilirim ama çaylak olmaya değmez) seni kale almıyorum yazma yazmış söz konusu entryi göstererek. Ee tamam cevap bile yazmadım zaten de ben bu yazara dm den tek kelime bile yazmadım, başlık ya da nick altında herhangi bir hakaret, iltifat ne bileyim hiçbir şey de demedim.
Şimdi işin en ironik yani şu. Bı espri yaptığımda bu çok iyidi diye mesaj atan kendisi, tribe giren yine kendisi ama öyle bir anlatmış ki byhgm tacizci bir sapik. Ulan yuruyecek olsam UPS a yürürüm sen kimsin ?
Neyse şimdi kendisine çok sağlam psikologlarin iletişim numarasını atıp sözlük ahalisi ruh sağlığına büyük bir katkı yapardım da sanırım bu hareketimi kendisi "kesin ters psikoloji yapıyor, kesin benimle ilgili ahlaksız fantezileri var" olarak yorumlayacak o yüzden en güzel eylem eylemsizliktir deyip susuyorum.
Kendisine değil de yakın cevresine Allah'tan sabır sevenlerine (var mıdır bilmem ama) kaçın gidin lan bundan diyorum.
Eyvallah.
(bkz: durumumuz var ama okumadım kardeş)

Gerçekten uğraşamam çok sıkıldım.

Zamanım gibi kelimelerim de çok değerli.
Kendini tanımlamış yukarıdaki.

Memnun oldum ben de vaylıt.

Şimdi, bak gelip durup dururken sataşan sensin, hakaret eden yine sensin. Sonra hak ettiğini alıp, tarafımdan tepelendiğinde zırlayan yine sensin!

insanda biraz karakter olur ya hû!
Aaa pardon yaaa insan dedim.

Neyse. Sen klavyenin başında zırla dur. Daha çoooook zırlarsın!

Güzide yazar hem de en güzidesinden,
(bkz: it ürür kervan yürür) diyor. *
Frank'a söylediklerine katılmadığım (daha fazlasını hak ediyor) bir yazar.
temejunkanın nik altında aklınca laf sokup sataşan sonra benim nik altı yazmala daha da çirkefleşen zevat.

The kezo.
kezonun nirvanası.
Zevat konusunda haksız.
Daha fazla ezmesi
Her kelimesinde itin götüne sokması lazımdı.
Çok naif kibar hakaret etmiş.
Yine beni açık eksiledi. Kendisine iltifat etmediğim, beğenmediğim için.

Narsizm bir hastalıktır.

Bir yazar.

edit: bunu da açık eksiledi dobroski.
kabak tadı vermiştir.
bu iki argümana göre kabak tatlısı gibi biri sanırım.*
Ben olsam olsam (bkz: pamuk şekeri) olurum. *

Ama purple olanından. * *
Sözlükte mikser görevi yapan, yazarları birbirine düşürme gayreti içinde olan bir zat tarafından, şahsıma destek olması nedeniyle " beni açık oylama " benden uzak dur gibi komik tehditlere maruz kalan güzide, hanımefendi bir yazar..

Ayrıca sizin mercimek beyninizin alamayacağı kadar yüksek donanımlı bir hanımefendiden bahsediyoruz. Kimseye arka çıkmaya ve kimseden destek alma gibi bir ihtiyacı da yoktur. Sadece doğruları görüp tepki koyması kadar da doğal bir şey olamaz..

Edit: hastaymış bu arada, geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum kendisine..
Güzel olduğunu düşünüyorum. inşallah öyledir. Kezolardan hazzetmem.
yazılanlar kadar kötü olabileceğini düşünmediğim, renklerini beğendiğim bir yazar kişilik.

görsel
iyi bir yazardır diye düşünüyorum.
Şimdi pvhy sen muhatabım olmaya layık bir tip olmadığını defalarca kanıtlamış olduğun için sana cevap vermedim uzun zamandır.

Ancak, her bulduğun fırsatta delik dondan fırlar gibi atlıyorsun her şeye ve her yere olaya, durup durup da Nickaltımı uplayarak sataşan da sen oluyorsun bana. Bunu ve diğer yaptığın her türlü saçmalığı da burada herkes görüyor, biliyor.

Az önce zalbert hn.a da yaptın aynısını, hemen hiç alakasız yerden tutturup nickaltını upladın ve sataştın. Ben de bunu gördüm tesadüfen ve gerekeni yaptım. Açık eksiledim. Neden? Çünkü ben her verdiğim artı oylamayı da açık yapıyorum bu platformda yazmaya başladığım ilk günden bu yana.

Ayrıca benim açık eksi oylama yapmam neden bu kadar zorunuza gidiyor ve sanki bi taraflarınıza koca kalın bir boru girmişçesine avazınız çıktığı kadar bağırıp orada burada her başlık altında feverân ediyorsunuz onu da anlamış değilim zaten. Zira sen bir saldırıda bulunuyorsan eğer karşındaki taraf ve tarafların da bu durum karşısında öylece durup kalacağını beklemiyor olman lazım, eğer bu kafadaysanız da kusura bakmayın da salak derler adama. -haa pardon bu arada lafın gelişi adam dedim-

Ve işte bunlar ve daha saymaya üşendiğim birçok mallıklar nedeniyle; niye gerekeni yapmayayım? niye saçmalıklara, haksızlıklara ya da kötülüklere sessiz kalayım? Kalmam! Çanak mı tutayım? Tutmam! Senin ve senin gibilere benzemem ben.

Son olarak işte gözümde sen busun: (#46066816).

Zalbert hanım’cığıma gelince, tatlı, güzide ve güzel dostum bacım, biz bizi biliyoruz gerisi boş teneke, işte böyle kuru gürültü çıkarıp kulağımızı tırmalamaktan öteye geçemezler, seviliyorsun ve her daim yanındayım, dilsiz şeytan olmadım şimdiye kadar, inşallah bundan sonra da olmayacağım.

Ayrıca güzel sözleri ile içlerindeki güzelliği yansıtmış diğer tüm yazarlara teşekkür ve sevgilerini sunan yazardır efenim..
Haksızlık hakkındaki konuşmasına aşırı yükselmiş bir birey olarak gördüm ve artırıyorum;

Haksızlığın karşısında susan dilsiz şeytandır.

Konu ne bilmiyorum ama alevi genlerim aşırı kabardı. Beni manipüle etmek bu kadar kolay işte.

Geçmiş olsun bu arada.
Hasta olduğunu öğrendim, geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Her şeyin başı sağlık.
geçmiş olsun dostum.
Allah şifa versin.
narsizm de bir hastalıktır doru.
Deyzi Mahmut, her seferinde gelip nickaltıma kusuyorsun, hem hasetini hem de içinin pisliğini. Daha bir kere nickaltına gelip yazmışlığım yoktur, ayrıca her özelden mesajlaşmalarımızda sana gayet insan ve kibarca, iyi niyetle yaklaştım. Nedir sendeki bu öfke ve haset anlamış değilim. Açıkçası anlamak da istemiyorum çünkü senin dengesiz düşünce tarzını mümkünse anlamayayım. Bu da son cevap verişim sana, içindeki katranla yaşamaya kendi haline bırakıyorum seni.

Şimdi,

“Bazı niteliklerden mahrum olduğumuza inanıyorsak; karşımızdaki bizdeki bu eksikliklere sahipse (sahip olduğunu düşünüyorsak), o da bizim gibi mahrum kalsın istiyorsak bu hasettir. Hayatın akışında sergilediğimiz bazı yargılayıcı ve öfkeli tutumlarımızda aslında hasetin de izleri yer alır. Bir kimseyi, bir durumu eleştirirken, kötülerken bizi itkilendiren şeylerden birinin o kimseye veya duruma karşı duyduğumuz haset olması muhtemeldir. Biz bazı özelliklerden yoksunken karşımızdakinin bunları elde eden bir yerde olması ondakilere ve/ya ona karşı alaycı hatta belki aşağılayıcı yaklaşmamıza sebep olabilir. Böylece her an ortaya çıkma riski taşıyan eksiklerimizi örtbas edebilir ve karşımızdakinin sahipliğini de tahrip edebilir hale geliriz. Haset bu bağlamda, yıkıcıdır…” diyor klinik psikologlar ve önemli psikanalistlerin çalışmalarının özeti olarak..

Kısaca, yine ve son kez söylüyorum:

(bkz: Haset etme ne olur çalış senin de olur)

Ayrıca, iddia ettiğin gibi tip okuyan biriysen, kesinlikle iyi bir öğrenci değilsin, zira o dediğin narsizm değil, doğrusu (bkz: narsisizm).

Bari iyi çalış da öğren derslerini, çünkü madem doktor olacaksın ve insanlar hayatlarını sana teslim edecekler, işinin ciddiyetini kavra ve hakkıyla yapabil.

Narsisist olmayan, ancak kendi öz değerini bilen ve bu konuda gereksiz tevazu göstermeyen yazardır.
özlenen yazar.
Yolu gözlenen yazar.
kırmızı ojenin ayaklarına çok yakıştığı tahmin edilen hanım yazarlardan.
komşumuz, semtimizin kızı delikanlı yazardır.
Güzel bir sevgi enerjisiyle sarılıp sarmalanmış ve o da sevgilerini gönderen yazar. * *
Geç de olsa, geçmiş olsun dileklerimi iletmek istediğim, kişiliği ve duruşuyla sözlükte en sevdiğim yazarlardan biridir. Ay valla, sen benim kusuruma bakma purpleciğim, ancak kendime gelebildim, napıyım..
Bak böyle hakaretler edip mesnetsiz atıp tutuyorsunuz sonra ben laf edince, re re re rö rö rö!

Sen önce kendine bir bak, hem aklın hem de ruhun sakat.

5 para etmez, reelde yanına yaklaşmayı bırak uzaktan bile göremeyecek tiplerin iftiralarına uğrayan yazar.
Eleştiriye gelemiyor tanrı kompleksi var galiba.
Neyse şimdi kale falan alıp cevap verir shdggdgd.
görsel
enerjinden bulaşmasın diye 50 metre uzağına kaçtıklarından olabilir mi yanına yaklaşamayanlar.
Oğlum ne işsizsiniz ya ben bu sözlükte kadınları nick 6 da taciz etme motivasyonunu kendinde bulan kişilere çok özeniyorum aynı motivasyon bende olsa şu an milyarderdim. Helikopterim de şampanya içip Afrikalı çocuklara big Mac fırlatıyordum.

Artık tacizi de geçiyor hakaretler falan başlıyor.

La tamam işte demek ki kafa yapınız uymayacak biriymiş. Bundan sonrası artık kendi gururundan yemeye giriyor.
"Reelde yanına yaklaşmayı bırak,
Uzaktan bile göremeyecek tiplerin "

Uzayda mı yaşıyorsun kardesim ? :d
seda sayan apk.
seda sayan yan sanayi.
seda sayan replika.
Bazı soy yoksunlarına dert olmuş yazar.

Umurunda mı?

Tabii ki hayır.

Neden? Çünkü: (bkz: it ürür kervan yürür)

Hadi başka başlıklara dökün içinizin pisliğini. Hatta yok yaa, en iyisi siz toptan yok olun.
görsel
Kuduz köpek gibi şuursuzca saldıranlara,

(bkz: Kişi kendinden bilir işi) diyerek noktayı koyan yazardır.

istediğiniz kadar kurdurabilirsiniz, ancak ötede kudurun, kirletmeyin burayı.

Hadi bakalım. Anca..
görsel

(bkz: https://t24.com.tr/haber/...nusmaktan-kacinin,1087910)
görsel
ozelden hakaret eden vasat yazar.